Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γλυκοψησίματα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 21/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    ;);)
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και everme.
  2. KIKILOG

    KIKILOG Νέος ειδικός

    καλημερα σε ολους τους αγροτες.βρε παιδια τι φυτευετε και παιρνετε τουρτοκουπονια?εγω με το μεγαλυτερο φυτο σε ολες τις εκτασεις και παιρνω 2 το πολυ 3.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  3. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    καλημερα σε ολους τους αγροτες.βρε παιδια τι φυτευετε και παιρνετε τουρτοκουπονια?εγω με το μεγαλυτερο φυτο σε ολες τις εκτασεις και παιρνω 2 το πολυ 3.[/QUOTE]

    τουρτοκουπονια παίρνεις μονο απο δέντρα στάβλους και εργαστήρια οχι απο χωράφια....
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, βιβη.2003 και Coinhunter01.
  4. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Καλημέρα και σε εσένα. Από τα φυτά δεν, δεν, δεν, δεν παίρνουμε καθόλου αναδυόμενα.
    Διάβασε καλύτερα την ανακοίνωση και διάβασε και τα σχόλια, θα σε βοηθήσουν αρκετά.
    Αυτά τα 2-3 αναδυόμενα πως τα παίρνεις; Έχεις και στάβλους στις εκτάσεις; Εκτός αν με το «φυτά» εννοείς και τα δέντρα.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, pap100 και graganta.
  5. KIKILOG

    KIKILOG Νέος ειδικός

    δεντρα και σταβλοι πρεπει να ειναι απλα?
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  6. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα πρωτη συγκομιδη 17 τουρτοκουπονια δευτερη 15 και σημερα 12 τουρτοκουπονια οσο πανε και μειωνονται αντι να αυξανονται τα τουρτοκουπονια.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και βιβη.2003.
  7. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    εχω παιξει 22 κουπονια επιπλεον μετα τους 1000 ποντους και μπανανα πουθεναααα!!!!
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  8. K_K__D

    K_K__D Τακτικός στο φόρουμ

    Εμένα στα 54 κουπονια μετα τα 1000 και καταφερα και ειδα μονο 1 μπανανα
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και sofiapao76.
  9. _Lisy_

    _Lisy_ Βαρόνος του φόρουμ

    χμμμ... μαλλον δεν θα χρειαστει να προλαβεις ,το καταφεραμε το δρωμενο ... ομως αν εχεις μια καλη συνταγη για γαλακτομπουρεκο δεν θα ελεγα οχι ...8)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/2/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  10. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλήμερα !!! Δεν παίρνω τοσα πολλά κουπόνια αλλα καλά τα πάω γιατι δεν κάνω λάθος στις τούρτες μου βγάζω φώτο με το κινητό και τις φτιάχνω . Τελος παντων καλο ειναι και δεν θέλει και πολλα μιας και ειχα αποφασίσει να αφήσω το παιχνίδι μετα τα τελευταια ιβεντ που ηταν αρκετα βαρετα
     
  11. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Νομίζω δεν έχει σημασία τι βάζεις. Ότι θέλουν δίνουν. Πρώτο μάζεμα 20ωρα δέντρα 13. Χθες με δέντρα και αρκετούς σταύλους, όλη μέρα ζήτημα είναι αν το έφτασα αυτό το νούμερο. Σήμερα το πρωί, μάζεψα πολύ λίγους σταύλους και ούτε 10 δέντρα,[μάλλον ολιγόωρα, για να έχουν γίνει ], και ούτε ξέρω πως πήρα 15. Μετά που μάζεψα ολόκληρα χωράφια με 20ωρα και λίγους σταύλους ΄πηρα άλλα 4. Ότι να ναι! ΄Πράγματι σκάνδαλο ο ρυθμός ανάδυσης και η μη σταθερότητα. Έπαιξα 21, 22 φορές μετά την ολοκλήρωση, νομίζω πήρα 2 μπανάνες, 1 τσάτνι και μόνο 1 φορά 12ωρους βοηθούς, κι αυτούς χθες τα μεσάνυχτα! Τα άλλα ανάξια λόγου. Κρίμα με τόσο μετρημένα αναδυόμενα να μην έχουν και κανα κουπόνι, ή μυστηριώδη, όπως έδιναν άλλοτε απλόχερα, όταν ταίζαμε ζωάκια, ας πούμε.

    ΥΣ. Παιδιά, ευχαριστούμε για το μυστικό με το δεξί κλικ, αλλά δε λυπόσαστε, τους φτωχούς, πλην τίμιους αγρότες, που προσπαθούσαν να βγάλουν κανα μεροκάματο πουλώντας στη λαική, στάρι, αγγούρια, και μηλαράκια;
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/2/17
    Αρέσει σε xaris68, kolokythopitas, LILA413 και 8 σε άλλους.
  12. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Γεια σας παιδιά! Το ιβεντ το συνέχισα για τα δώρα και σήμερα έτυχα 2 μπανάνες από τα 6 συνολικά κουπόνια που έτυχα (επανέφερα την φάρμα στα κανονικά επίπεδα). Μάλλον αυξήθηκαν πάλι τα αναδυομενα γιατί χτες με φουλ σταύλους και εργαστήρια είχα τύχει μόλις 7... Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν! :):):):):):):)
     
  13. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  14. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Τέλος για σήμερα. Πήρα και μια χρυσή μπανάνα μην έχω και παράπονο :p
    Ένα μαζεματάκι πάλι αύριο το πρωί και πάμε να απολαύσουμε τις καρναβαλικές εκδηλώσεις. Ευτυχώς που δεν φυτεύουμε φυτά δρώμενου να είμαι από πάνω από τον υπολογιστή και θα απολαύσω το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας.
    Καλά να περάσουμε όλοι :music:
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, jimixatz και 6 σε άλλους.
  15. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    πηρα και εγω μια μπανανα μετα τα 1000!!!τα κουπονια παντως εχουν μειωθει κι αλλο!!!αδειασα μερικους σταβλους-δεντρα απ'ολες τις εκτασεις και πηρα μολις 3 κουπονια!!!:(
     
  16. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μια πατατα μετα τα 1000...
    Σημερα πηρα 20 κουπονια περιπου και δεν πηρα ουτε σ.τ., ουτε τσατνι ουτε βοηθους... Καλα για μπανανα εν το συζτηαω καν, δεν την ειδα ποτε
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, pap100 και koyrsaros.
  17. everme

    everme Νέος ειδικός

    το event μπορω να πω οτι τα λατρεψα (ισως να φταινε κ τα γλυκα :p) το εχω τελειωσει απο χτες κ συνεχιζω εννοειται για τα υπολοιπα οπου εχω κερδισει 1 χρυση μπανανα, 1 τσατσι, κουπονια και πε... απο χτες το βραδυ μεχρι τωρα εχω μαζεψει αλλα 28 κουπονια :D με 20ωρα δεντρα και μυστηριωδη σταβλους σε ολες τις εκτασεις;) παω να προθερμανω τους φουρνους μου, φοραω την ποδια μου κ ερχομαι να σας εξυπηρετησω... φυσικα ολες οι δημιουργιες γινονται με την βοηθεια του κινητου xD καλη συνεχεια αγροτια και προσπαθηστε το ολοι γιατι μονο κερδισμενοι μπορειται να βγειτε αφου μας μενουν και οι καρποι και τα υπεροχα ζωακια μας ;)
    υ.γ. εχω ξετρελαθει με το κουναβι :inlove:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, pap100, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  18. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα τελειωσα το ιβεντ σημερα δεν ξερω αν θα συνεχισω αρχισανε να σαπιζουν τα δοντια μου απο της πολλες τουρτες που εφαγα αυριο θα παω στην οδοντιατρο μου να δει τα δοντια μου.
     
  19. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    και μπανανες και αγροτικους βοηθους και αστερακια και σ-τ και γενικα λιγο απο ολα δινει το ιβεντ καλη συνεχεια σε ολους!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kikijimy, kolokythopitas, everme και 3 σε άλλους.
  20. -trelokomeio-

    -trelokomeio- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους. εαν μπορει ας με βοηθησει καποιος με το δεξι κλικ. δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται. εκανα αλλα τιποτα......
     
    Αρέσει στους kikijimy και kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.