Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γλυκοψησίματα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 21/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Bambalines

    Bambalines Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Λοιπόν τα αναδυόμενα τα έχουν ελαττώσει σίγουρα, ευτυχώς το τελείωσα και πήρα και τσάτνι έξτρα...:p
     
  2. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλημέρα και Χρόνια Πολλά. Εύχομαι Καλή Σαρακοστή σε όλους.
    Έχοντας μαζέψει 61 τουρτοκουπόνια τις προηγούμενες ημέρες κάθισα τώρα και τα έπαιξα. Ούτε μία χρυσή μπανάνα. Ένας δωδεκάωρος βοηθός. Αρκετά τσάτνι καρότου. Πολύ λίγα σούπερ τροφές, σούπερ λίπασμα και το αντίστοιχο της Ζωζώς.
    Αξιολογώντας τη συγκομιδή θα την χαρακτήριζα σκέτη απογοήτευση.
    Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, kikijimy, Megas_kokoriko και 6 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    40 προσπαθειες ουτε μια χρυση μπανανα γεια αυτο ξηλοσα τα σφενταμια και επανηρθα στους κανονυκους ρυθμους.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, skareleni και graganta.
  4. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    75 προσπαθειες αρκετα αστερακια -τσατνι καροτου- χρηματα-ποντους-λιπασματα κατι λιγες τροφες αλλα μπανανα καμμια μπραβο σ'αυτους που τις βρισκουν.Σαν δρωμενο ειναι αρκετα ευκολο και ετσι μπορουν να παιξουν και τα μικρα επιπεδα με καλες ανταμοιβες.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, kikijimy και 3 σε άλλους.
  5. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]να το 1/5 ενός επιπέδου του νησιού!!!xD
     
    Αρέσει σε LILA413, giannissuper, kolokythopitas και 14 σε άλλους.
  6. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Τι να πω βρε παιδιά τώρα μάλλον είναι τύχη. Εκτός αν μετράει πόσο γρήγορα τελειώνεις τις τούρτες γιατί εγώ με PrintScr και ζωγραφική τις τελειώνω σε δευτερόλεπτα και αναρωτήθηκα μήπως μετράει και ο χρόνος.
     
  7. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Αν έχεις τύχη διάβαινε και ριζικό περπάτα εγω δεν δεν δεν :cry::cry::cry:
     
  8. biby92

    biby92 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εγώ πάλι δεν κατάλαβα για ποιο λόγο σ'αυτό το ιβέντ έχουν βάλει σαν δώρο τα ίδια πράγματα..δεν έχω ανοίξει ακόμα την φασολιά και αυτή την στιγμή έχω στον λουλουδότοπο μου από δύο φορές το τέλειο ψήσιμο και την σχολή μαγειρικής!!!
     
  9. IreneTR

    IreneTR Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Επιτέλους είχαμε ένα δρώμενο για όλους τους παίκτες, εύκολο και διασκεδαστικό! Χαριτωμένες οι ανταμοιβές. Αρκετά καλή η προσπάθεια τους μετά από πάρα πολύ καιρό! Καλημέρα σε όλους
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, mmixail, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  10. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Αν και τελειωσα το εβεντ την Παρασκευη το βραδυ,συνεχισα για τα κουπονια.Σχεδον 60 κουπονια μεχρι εχτες το βραδυ οπου ηρθε και η πολυποθητη μπανανα.Σαν δρωμενο δεν ειχε την πιεση των τελευταιων και τα δωρα καλουτσικα.
    Για να θυμαμαι τις τουρτες εγραφα σε χαρτι το πρωτο γραμμα και δουλεψε μια χαρα.Κουπονια πολλα δεν μπορω να πω πως επαιρνα.
    Σε 3 φαρμες εχω 100 παγωνια και πολλα δεντρα.Στις τροπικες λιγα ζωα δεντρα και πεπονια.
    Καλη τυχη σε ολους στα επομενα δρωμενα.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, mmixail, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  11. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα ειχα 15 τουρτοκουπονια ειπα να τα τελειωσο επαιξα τα 10 πηρα μια μπανανα τα υπολοιπα δωρα πε. χτ. σλ. στ. κουπονια ουτε 1 απο 50 προσπαθειες απο την ωρα που τελειωσα το ιβεντ δεν υπαρχει λογικη καμια εχω αλλες 5 προσπαθειες.
     
    Αρέσει στους foufoula και kolokythopitas.
  12. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,μπορεί να έπαιξα μετά τους 1000 πόντους ίσα με 90 η 100 φόρες δεν θυμάμαι ακριβώς,μπορεί και παραπάνω μπανάνα πήρα μόνο μια,άλλα δεν πειράζει,ας είναι καλά μια φίλη;) που με παρότρυνε για την χρήση του κινητού αλλιώς το εβεντ θα το τελείωνα μόνο με 10 πόντους την φορά και δεν θα έπαιρνα όλα αυτά τα υπέροχα δωράκια.τι να πω δεν ξέρω...εκεί που ήμουν απογοητευμένος με την τέλεση του δρώμενου,τώρα πρέπει να πω ένα μεγαλο μπράβο στην εταιρία:),εύχομαι σε όλους καλή σαρακοστή και να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε Gulit1, LILA413, giannissuper και 10 σε άλλους.
  13. Louisa

    Louisa Κόμης

    Πολύ ωραίο δρώμενο !!! Μπράβο στην εταιρεία και τους έλληνες συντονιστές κι από εμένα.
    Πολύ μου άρεσε το γεγονός ότι δεν είχε φύτευε-ξεφύτευε και ο καθένας είχε τη φάρμα του όπως τον εξυπηρετούσε καλύτερα. Επίσης ο μύλος μου ήταν ελεύθερος να παράγει ότι εγώ χρειαζόμουν πιο πολύ. Τα δώρα άφθονα και πάνω που τα χρειαζόμασταν τόσο πολύ... Τα γραφικά επίσης μου άρεσαν όπως και ο μηχανισμός, που είχε δωράκια και για τους "άτυχους" και για τους "τυχερούς"... Πάντα τέτοια!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, giannissuper και 8 σε άλλους.
  14. *As*

    *As* Ενεργός συντάκτης

    Ήταν όντως ένα ευχάριστο και εύκολο δρώμενο και μάλιστα με γραμμή φασολιάς που το θεωρώ το σημαντικότερο, τα δωράκια του δεν ήταν και λίγα όπως είπες Louisa ... αλλά μιας και μας έκαναν τεστ άνοιας με τα τουρτοπαιχνίδια θα ήθελα να αναφέρω ότι το πόσο καλύτερο ήταν το παιχνίδι δεν το ξεχνάμε ... Το γεγονός ότι μπορούσες να συνεχίσεις και μετά τη γραμμή φασολιάς για να πάρεις έξτρα δωράκια από ένα μίνι παιχνίδι με ότι αναδυόμενα μάζευες (και μάλιστα όχι από χωράφια όπου υπάρχουν τα κολπάκια του εξευγενισμού) στην ουσία το έκαναν τον "αντικαταστάτη" της βασίλισσας του καρναβαλιού, και το μόνο αρνητικό που είδα σε αυτό το δρώμενο ήταν ότι απλά τα δωράκια που κερδίσαμε φέτος ήταν ελάχιστα σε σχέση με πέρυσι, 750 μπανάνες πέρυσι 7 ή 8 μόνο φέτος, πάνω από 10.000 σούπερ λιπάσματα πέρυσι μερικές εκατοντάδες φέτος, 2 επίπεδα φάρμας και 6 νησιού πέρυσι ούτε καν από ένα εκατομμύριο ΠΕ και ΤΠΕ φέτος, παρόμοιες αναλογίες και σε σούπερ τροφές κλπ ... έπαιξα περίπου 450 κουπόνια για δωράκια αλλά ... χωρίς ιδιαίτερη ευχαρίστηση ... μαζεύονταν τα κουπόνια και έλεγα αν βρω χρόνο θα τα παίξω αλλιώς δεν πειράζει ... Σε γενικές γραμμές όπως είπα το θεωρώ επιτυχημένο δρώμενο, μακάρι να ξανάρθει κάτι παρόμοιο σύντομα, αν είναι να έρχεται μια φορά το χρόνο όμως τα δωράκια του δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο ... να βοηθήσει τους νεότερους παίκτες που δεν έχουν τζαμπόδεντρα ή όσους δεν συνηθίζουν να αγοράζουν σ.τ. κλπ.
     
    Αρέσει σε Gulit1, kolokythopitas, loupos10 και 9 σε άλλους.
  15. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει και το θέμα κλείνει.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.