Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γλυκοψησίματα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 21/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. KIKILOG

    KIKILOG Νέος ειδικός

    εγω τραβαω φωτογραφια με το κινητο και μετα φτιαχνω τις τουρτες.ειναι πολυ ευκολο.ελπιζω να σε βοηθησα.
     
  2. daskalos31

    daskalos31 Νέος ειδικός

    [​IMG]
    καλήμερα
    μόλις το τελείωσα
    καλή συνεχεία όσους δε το τελείωσαν
     
    Αρέσει σε xaris68, kikijimy, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  3. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα παρα πολυ καλο ιβεντ ευκολο με γραμη φασολιας και με αρκετα καλα δωρα και συνεχιζω και ας το εχω ολοκληρωσει.
     
  4. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλημέρα σε όλη την αγροτιά. Όπως πολλοί προαναφέρατε , τα αναδυόμενα ''ντρέπονται '' να εμφανιστούν συχνά, είναι κρίμα να πηγαίνουν στράφι κ οι παραγγελιές. Γι αυτό αν κάποιοι από σας δε διαθέτουν μνήμη ελέφαντα (σαν κ μένα δηλαδή) κ δεν τα πάνε τόοοσο καλά με τη τεχνολογία ή δεν έχουν κινητά τελευταίας γενιάς , μπορούν να χρησιμοποιήσουν την απλή μέθοδο των τριών. Γράψτε σ ένα χαρτί τα αρχικά γράμματα αντίστοιχα πχ καφέ κέικ (Κ) ροζ γλάσο (Ρ) μπλε κεράσια (Μπ) κ καλή όρεξη σε όποιον τα έχει.. παραγγείλει. Ο χρόνος φτάνει και περισσεύει.(Εντάξει δε περισσεύει κ τόσος πολύς να πας κ για καφέ)γι αυτό, το νού σας!! Ελπίζω να βοήθησα.
     
    Αρέσει σε xaris68, Bambalines, Megas_kokoriko και 8 σε άλλους.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα απο αναδυομενα εγω σημερα 12 καθε μερα και μειωνονται το ιβεντ το τελειωσα χτες και συνεχιζω οσο γεια τα δωρα πε. χτ. και αστερακια χρυση μπανανα ουτε μια.
     
    Αρέσει στους Bambalines και kolokythopitas.
  6. elena05091975

    elena05091975 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    παιδια με το κινητο ειναι πιο ευκολο .....αλλα απο αναδυομενα σημερα πηρα μονο 1...κριμα
     
  7. sophiemiou

    sophiemiou Αρχάριος στο φόρουμ

    εχω φτασει τους 1000 ποντους, συνεχιζω να παιζω και δεν εχω πετυχει ουτε ενα κουπονι βοηθων....μονο π.ε, αστερακι, τσατνι κ.τ.λ...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Megas_kokoriko, Louisa και 3 σε άλλους.
  8. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Καλησπέρα!!!Μόλις πριν καμιά ώρα άρχισα να παίζω το δρώμενο.Ήθελα πρώτα να μαζέψω πολλά τουρτοκουπόνια και μετά να το ξεκινήσω.Με 43 κουπόνια εφτασα στο τέλος και συνέχισα και για άλλα δωράκια.Πάντα με την χρήση κινητού,έκανα μόνο ένα λάθος κι αυτό γιατί δεν έβγαζε το κινητό φωτό,μάλλον κολλησε!!!Πήρα 3 τσάτνι καρότου μήλου,5 χρυσές μπανάνες (2+3 χωριστά) και κανά δυο κουπόνια.Είμαι αρκετά ικανοποιημένη!!!Θα μαζέψω κι άλλα και θα τα παίξω τελευταία μέρα.Ευχάριστο δρώμενο,πάντα τέτοια!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, Megas_kokoriko και 8 σε άλλους.
  9. Boy_salonica88

    Boy_salonica88 Ανερχόμενος συντάκτης

    Στην αρχη με ενοχλησε και εμενα το γεγονος οτι δεν εδινε αναδυομενα
    πλεον ειμαι στην 2-3 μερα που το εχω τελειωσει και δεν με απασχολει καθολου
    τα μεγαλα επιπεδα να θελουν καμια μπανανα?(εχουμε αρκετες αλλα ας υπαρχουν) και καμια σουπερ τροφη?
    μπανανες σε μενα ολες αυτες τις μερες που παιζω πηρα μια και με το σταγονομετρο εμφανιζονται οι σ.τ.
    δωστε μου λιγοτερα αναδυομενα για να μην μπαινω στον πηρασμο να παιξω(η ελπιδα για καμια μπανανα πεθαινει τελευταια) και χανω τζαμπα τον χρονο μου

    Υ.Γ. αν καταλαβα καλα αυτο το δρωμενο ειναι το αντιστοιχο περσυνο 'καρναβαλι' που απ οτι φαινεται εκαναν λαθος και μοιραζαν ετσι τα δωρα???
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Megas_kokoriko, Louisa και 4 σε άλλους.
  10. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Εγω σημερα αποφασισα να βγαλω ολα τα σφενδαμια και να τα κανω παγονια. Ελεος, τελειωσα απο την πρωτη μερα και παιζει να εχω παιξει 40 φορες χωρις καμια χρυση μπανανα. τσαμπα κοπος
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Louisa, graganta και 3 σε άλλους.
  11. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα το πρωι ξηλωνω και εγω ολα τα σφενταμια και επανερχομαι στους κανονικους ρυθμους δεν παει αλλο αν και τερματισα το ιβεντ δεν δινει τιποτα μονο χτ. πε. μερικες σουπερ τροφες και λιγο σουπερ λιπασμα πηρα χωρις καμια χρυση μπανανα μα ουτε μια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Louisa, graganta και 3 σε άλλους.
  12. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    [​IMG] Καλημερα...Οριστε η πολυποθητη μπανανα μια και μοναδικη:inlove:...δεν νομιζω να την ξαναδω!xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, maria071966 και 12 σε άλλους.
  13. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]

    Καλημέρα σε όλη την αγροτοπαρέα. Είναι ένα δρώμενο ωραίο κι εύκολο χωρίς άγχος για φύτεμα,χρόνους και μύλο. Επίσης ενώ συμπληρώσεις την μπάρα τα δώρα συνεχίζοντα όσο υπάρχουν αναδυόμενα (βέβαια ας είναι καλά και το κινητό με την κάμερα!!)
    xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, 2014chr και 11 σε άλλους.
  14. dafro123

    dafro123 Ενεργός συντάκτης

    Χαιρετω την αγροτοπαρεα ,επιτελους με ενα δρωμενο οπως τα παλια με 30φ ,λιγους αγροτικους σε κουπονια κλπχωρις αγχος να βγαινει ευκολα, μετα απο πολλα δρωμενα με μουρμουρα και γκρινια.Μπραβο στη εταιρεία...τι αλλο να πω!!Καλη συνεχεια σε ολους και καλη επιτυχία
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/2/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, Bambalines, mmixail και 10 σε άλλους.
  15. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Τελικά το δρώμενο ήταν και εύκολο και καλό. Όμως η μνήμη είναι μια φθίνουσα δυνατότητα/ικανότητα και σε αυτήν πρέπει να διαγωνίζονται άτομα παρόμοιας ηλικίας, κάτι που δεν συμβαίνει εδώ, αφού υπάρχουν πολλά άτομα με μεγάλους αριθμούς στην ηλικία τους... Οπότε καλό θα είναι τέτοια δρώμενα να αποφεύγονται ή να προσαρμόζονται και σε π.χ. 60ρηδες...
     
  16. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    [​IMG] προσπαθώ να κάνω άλλες συνταγές αλλά δεν πιάνουν φοβάμαι θα μου μείνουν όλες αυτές οι τούρτες έχω και πολλές να κάνω ακόμα [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, Megas_kokoriko και 3 σε άλλους.
  17. FlNAL

    FlNAL Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα ... άμα δεν σου βγαίνουν άσε το Δεσποινάκι να κάνει τις αλχημείες , τι να σου πούμε εμείς οι κοινοί θνητοί xD

    Ωραίο ιβεντ και μπράβο στην εταιρεία !!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, heavymetal7, evieva και 4 σε άλλους.
  18. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Kαλημέρα ! Από το μπαχαμαράμα , νομίζω πως παίρνω κάθε μέρα 0 τουρτοκουπόνια από το πρωτο χωράφι και 5 από το δεύτερο ... γιατί δεν ξέρω . Επίσης από 15 τζαμποδεντρα πήρα μόνο 1 ... Αυτό με τα αναδυόμενα είναι άλυτο μυστήριο , πιο πολύ και από Αγκάθα ! Θα ήμουν ευτυχής αν κάποια στιγμή στο μακρινό μέλλον ξεκαθάριζε .
     
  19. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Τόσα πολλά δώρα δεν έχω ματαξαναδει !!! Γιόμισα με μπανάνες, αστεράκια, λιπάσματα κτλ... έσκασα να τρώω τούρτες (ζάχαρο 200) καιιιιιιι κουνάβια ένα σωρό τα κυνηγάω και δεν τα φτάνω. Πάντα τέτοια! Καλή Σαρακοστή σε όλους....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, Bambalines και 6 σε άλλους.
  20. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα εχω μια απορια το ιβεντ τελειωσα και επαιξα 40 φορες χρυση μπανανα ουτε μια πως τα καταφερες.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.