Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γλυκιά Ημέρα Αγίου Βαλεντίνου"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 12/2/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ναι μπήκαν οι αρουραίοι το βράδυ και έφαγαν τα σοκολατάκια. xD

    -------


    Σε ποιον φαίνεται αυτο; Εχεις κάποιο ID η κάποιο screenshot?

    Εγώ δεν είδα καμια αναφορά προς τους συντονιστές οτι υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Εφόσον λοιπόν δεν υπάρχει καμία επίσημη αναφορά, δεν υπάρχει πρόβλημα.
    Αν εσύ έχεις αναγνωρίσει κάποιο πρόβλημα, είσαι υποχρεωμένη να το αναφέρεις στους συντονιστές στην κατάλληλη ενότητα.


    ---------------------
     
    Αρέσει στον/ην Megas_kokoriko.
  2. kona111

    kona111 Αρχάριος στο φόρουμ

    στη δικη μου φαρμα φαινεται να εχει ξεπερασει η παγκοσμια μπαρα το 3ο διακοσμητικο και παει ολοταχως για το επομενο. το ID 11980145
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Τέτοιου είδους προβλήματα θα πρέπει να τα αναφέρετε στην κατάλληλη ενότητα στους συντονιστές και όχι εδώ στην κουβεντούλα.
    Αν δεν τα αναφέρετε, τότε κανείς δεν μπορεί να τα προωθήσει , δεν θα λάβετε επίσημη απάντηση και κανείς δεν θα τα φτιάξει!!!


    Υπάρχει πρόβλημα στους παίκτες που δεν έχουν λάβει το 1ο διακοσμητικό από την προσωπική μπάρα. Η μπάρα δείχνει λάθος σε αυτούς τους παίκτες και θα διορθωθεί σε λίγα λεπτά.

    Η σωστή πρόοδος είναι αυτή.


    upload_2020-2-17_16-0-1.png
     
    Αρέσει στους vagelis1968, ioanna6929 και panotrexalas.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το πρόβλημα έχει διορθωθεί.
     
  5. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Δέν έχω λόγους να πω ψέμματα ...τόσες γάτες εδω μέσα και οι αρουραίοι αλωνίζουν...-.-
     
    Αρέσει σε jojogr, -sia1971-, pigara και 4 σε άλλους.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αν δεν έχεις λόγους , τότε σε παρακαλώ να προσέχεις τι γράφεις.
    Είναι η τελευταία φορά που σε προειδοποιώ. Το να γράφεις μονίμως ασυναρτησίες και να δυσφημείς την ομάδα του farmerama σε κάθε δρώμενο χωρίς αποδείξεις όπως έκανες στα δύο τελευταία δρώμενα, δεν θα το ανεχτούμε.

    Η μπάρα δεν ανεβαίνει και κατεβαίνει.!
    Οι στάβλοι δεν εξαφανίζονται!

    Υπήρξε πρόβλημα με την εμφάνιση της μπάρας σε λογαριασμούς που δεν έχουν παίξει στο δρώμενο το οποίο διορθώθηκε χτες αλλά η μπάρα ΔΕΝ ανεβοκατεβαίνει.

    Την επόμενη φορά που θα γράψεις τέτοιου είδους αναρτήσεις χωρίς αποδείξεις θα διαγράφονται.
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  7. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα την φασολια την πηραμε παντως. η μπαρα τερματισε
     
    Αρέσει σε sofiapao76, nickoikono11, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  8. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Πριν απο λιγο πηρα κι εγω τη 2η φασολια!!! Βεβαια επαιξα +44 παιχνιδια επι πλεον απο τα πρωτα για την αποκτηση της απλης φασολιας.
    Τα επι μερους δωρακια δεν μου φανηκαν καλα, τα δε φασουλοφλουρακια ισως πηρα 6 ; για μια φορα, μονο χτ και πε με το τσουβαλι.
    Τα διακοσμητικα με τα μπονους (+), αρκετα καλα ειδικα αφου μπορουσαμε να τα αγορασουμε κιολας εκτος απο αυτα που ειχαμε κερδισει.
    Η φασολια πιστευω απ τις καλυτερες ως τωρα!
    Καλημερα σε ολους!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/2/20
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, sofiapao76, nickoikono11 και 3 σε άλλους.
  9. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    καλημέρα
    μόλις μου έδωσε την δεύτερη φασόλια αλλά δεν κατάλαβα τα διακοσμητικά της πρέπει να τα αγοράσουμε γιατί δεν μου τα βγάζει ....
     
    Αρέσει στον/ην Dr.Kelly.
  10. magdaslan

    magdaslan Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους αναδυόμενα καθόλου γιατί τόσο λίγα κρίμα......
     
  11. martha72

    martha72 Ενεργός συντάκτης

    καλημερα πρεπει να τα τοποθετησεις καπου να παρεις τα δωρα που σου δινουν και μετα να τα βαλεις στη φασολια
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και nickoikono11.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους..:)
    Πηρα και εγω μολις τωρα την μεγαλη φασολια, εχοντας μαζεψει μεχρι στιγμης ,729 αστερονομισματα και συνεχιζω να φυτευω για περισσοτερους ποντους , ωστε να παρω πιο πολλα δωρα απο το καταστημα..
    Τοποθετησα ηδη τα διακοσμητικα ,μεχρι να τελειωσουν οι χρησεις τους..
    Καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθουν ακομη..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
  13. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Και για μενα μπηκαν οι δυο φασολιες στα συνεφακια!! Ολα καλα και γι αυτο το δρωμενο!!!
     
    Αρέσει στους SYLVART, Dr.Kelly και sofiapao76.
  14. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Ευτυχώς καταφέραμε να πάρουμε και την δεύτερη φασολιά, είχα αρχίσει να ανησυχώ. :p
    Τώρα περιμένω να τελειώσουν οι χρήσεις των διακοσμητικών για να μπουν στη φασολιά.
    Έφτιαξα επιπλέον 61 παιχνίδια αλλά λόγω μιας υποχρέωσης δεν πρόλαβα να παίξω τα 2. Το ίδιο και με τις αγορές μου, ίσα ίσα πρόλαβα και αγόρασα κάποια πραγματάκια, ενώ περίσσεψαν και μερικά αστερονομίσματα. Συνολικά μάζεψα περισσότερα από 1000 οπότε δεν πειράζει που έμειναν μερικά. :)
     
    Αρέσει στους αμφιθεα, sofiapao76 και SYLVART.
  15. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος καλο ολα καλα με την δευτερη φασολια!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους nota.dim1802, αμφιθεα και SYLVART.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.