Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Γλάσο στην Τούρτα "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 19/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Έπαιξα 7 τούρτες και πήρα δώρα μόνο αρκούδια και αρώματα... όποιος είπε ότι δεν είναι δύο δρώμενα αλλά ένα μάλλον είχε δίκιο.
     
    Αρέσει σε mmixail, everme, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  2. johnz

    johnz Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ξέρετε ότι το παλιό ζαχαροπλαστείο πιστώθηκε σε μερικούς , και όχι σε όλους ; Επίσης από τις εκτάσεις του νησιού δεν παίρνω κανένα τουρτοκουπόνι .
     
  3. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα σε ολους,ουτε εγω εχω παρει κουπονι απο τις εκτασεις το νησιου και απο το μαζεμα των αλλων εκτασεων μονο3!!!Μην ξεχνατε "δεξι κλικ πανω στις τουρτες και σταματα οχρονος"οποτε μπορειτε ευκολα ή να γραψετε ή να φωτογραφισετε τις τουρτες,ο,τι βολευει τελος παντων τον καθεναν.
     
    Αρέσει σε mmixail, Georgeboy, Panagiwtena και 16 σε άλλους.
  4. johnz

    johnz Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Οπότε , δεν εχει νόημα να μαζεύουμε 5 - 10 στάβλους μεμονωμένους , γιατί δεν παίρνουμε κανένα τουρτοκουπόνι . Πρέπει να μαζεύουμε τα τρια χωράφια μαζί για να παίρνουμε 6 -7 τουρτοκουπόνια . Τουλάχιστον αυτό καταλαβαίνω εγω .
     
  5. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ειδατε την ανακοινωση;επειδη παιρνουμε πολλα τουρτοκουπονια(χα χα χα )απο τις εκτασεις της βασικης φαρμας,δεν θα παιρνουμε απο τις εκτασεις του νησιου.......Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε mmixail, SOFIA1270, antonispap και 9 σε άλλους.
  6. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Ο Στέλιος Ζαχαρένιος αν και επέστρεψε στις φάρμες μας, δεν είναι δυστυχώς το ίδιο γενναιόδωρος όπως παλιά. :( Θυμάμαι τότε που έδινε διάφορα όμορφα δώρα και σπάνιους στάβλους (κουνάβια). Τώρα όμως μόνο αρκούδες, σήματα θηλαστικών και ένα αντικείμενο τα βραβεία. Καλό απόγευμα και καλά μαγειρέματα όπου φτάσει ο καθένας!! :);)
     
    Αρέσει στους mmixail, skareleni και maria_palou.
  7. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    ειμαι 123 επιπεδο και δεν εχω παρει ουτε ενα τουρτοκουπονι.η τοσο γκαντεμω ειμαι η τοσο γεναιοδωρο ειναι το παιχνιδι
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  8. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Τόση γκαντεμιά δε παιζει? τι έχεις σε παραγωγή στις βασικές εκτάσεις (εκτός μπάχα)
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  9. κιτη

    κιτη Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλο μεσημερι παιδια αληθεια το λεει κ εγω ουτε ενα δν εχω παρει ενα μονο πηρα το πρωι απο ολες τις εκτασεις κ αυτο απο μια κουφοξυλια γιατι τα παρακολουθουσα.κ εχω φυτεψει μεγαλης διαρκειας φυτο.τι να πω μακαρι να ειστε εσεις τυχεροι καλο απογευμα
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  10. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Τα φυτά δε δίνουν κουπόνια , γι' αυτό ρωτησα και τη renalian τι ειχε στη βασικη φάρμα ... μονο ζώα και δεντρα
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  11. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    εχω δεντρα χχλ σταυβλους ροζ και πολλα εργαστηρια ροζ και 3 ζωοκομεια ανβαθμισμενα μεχρι τελους και ενα εργοστασιο και αυτο μεχρι τελους
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  12. ΓΙΑΝΝΑ16

    ΓΙΑΝΝΑ16 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Το διακοσμητικό θα δίνει 1 τουρτοκουπόνι ανα 6 ώρες ετσι καταλαβα κ εγω κ δεν εχω παρει κανενα γιατι τοτε να το εχουμε το διακοσμιτικο?
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  13. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]ας είναι καλά οι εκτροφές και μόνο γιατί αν περίμενα από τα μαζέματα της φάρμας, το δρώμενο έπρεπε να κρατήσει εβδομάδες!!>:(
     
    Αρέσει σε mmixail, Georgeboy, sofiapao76 και 12 σε άλλους.
  14. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα!
    Ένα πολύ κουραστικό δρώμενο...με γλάσο!
    Αποκλείεται ο σχεδιαστής του να είναι ενεργός παίχτης ,διότι δεν νομίζω να του άρεσε να σπαταλά τόσο χρόνο και άγχος (για τα κουπόνια που έρχονται με το σταγονόμετρο) για να παίρνει σε κάθε μια από τις πολλές παραδόσεις που χρειάζονται ...το τεράστιο δώρο των 4 αρωμάτων ή τις 4 αρκούδες....
    Είναι καλοκαίρι παιδιά και καλά κάνουν να λάβουν υπόψιν τους τα σχόλια μας.
    Ευχαριστώ πολύ και καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, monolith2, dinaspyro και 2 σε άλλους.
  15. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Καλησπέρα, επειδή το τελείωσα μήπως παίζει και κανένα 3ο δρώμενο επειδή βαριέμαι τώρα?
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια.
    >:(>:(
     
    Αρέσει σε mmixail, everme, sofiapao76 και 11 σε άλλους.
  16. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Παρακολουθώ τις αναρτήσεις των συμπαικτών μου, και αναρωτιέμαι, υπάρχουν παίκτες που έχουν τελειώσει το δρώμενο, και άλλοι που ακόμα ασχολούνται, και καλά κάνουν. Μέσα στους παίκτες που το τέλειωσαν είμαι κι εγώ. Αλλά το να δίνουμε ιδέες για ενα τρίτο ή τέταρτο δρώμενο, νομίζω καταντάει κουραστικό και αγχωτικό για τους υπόλοιπους εδω μέσα. Μήπως λέω τώρα εγω, μήπως αυτό το αστειάκι περι τρίτου δρώμενου να σταματήσει γιατί πραγματικά είναι εκνευριστικό αυτό που συμβαίνει.
    Επειδή είμαστε βιαστικοί κάποιοι, ή έχουμε κάποιες άλλες υποχρεώσεις, ΔΕΝ μπορούμε σε καμία περίπτωση να αγχώνουμε τους συμπαίκτες μας. Άλλωστε υπάρχει ήδη δρώμενο που τρέχει με τις αρκούδες. Λίγο να σκεφτόμαστε τους φίλους μας, γιατί εδω μέσα είμαστε ΜΙΑ παρέα και ο ενας βοηθάει τον αλλον.
    Γνώμη μου προσωπική γιατί εχω εκνευριστεί με αυτές τις αναρτήσεις8)
     
    Αρέσει σε mmixail, Georgeboy, βιβη.2003 και 11 σε άλλους.
  17. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σου! Πέρασαν οι έξι ώρες; Είδες αν είναι έτοιμο; Πάτησες επάνω του για να το πάρεις; Έφτιαξες στο μύλο σου τουρμποτονωτικά; Έβαλες τουρμποτονωτικό στο ζαχαροπλαστείο σου, για να μειώσεις το χρόνο παραγωγής του στις τρεις ώρες;
     
    Αρέσει στους mmixail και maria_palou.
  18. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλό βράδυ σε όλους, τέλειωσα και εγώ αυτό το δρώμενο, καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τλειώσει.:sleepy:
     
    Αρέσει σε graganta, mmixail, everme και 8 σε άλλους.
  19. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Πάει κι αυτό...

    [​IMG]

    και τώρα τι κάνουμε... περιμένουμε μέχρι την Δευτέρα που θα έρθει το νέο μας νησί;;;
     
    Αρέσει σε mmixail, everme, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  20. potisoulis

    potisoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα... εγω παλι βρισκω τις τουρτες σωστα (να ναι καλα η φωτογραφικη), μου λεει οτι πηρα 35 ποντους αλλα στην μπαρα προσθετει μονο 5...
     
    Αρέσει στους mmixail και Gulit1.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.