Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γιορτή 20 : Γιορτή της αμάλθειας

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/11/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Γιορτή 20 : Γιορτή της αμάλθειας
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    [​IMG]
    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Γιορτή-20-Γιορτή-της-αμάλθειας.32657/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Γιορτή-20-Γιορτή-της-αμάλθειας.32656/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG] [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα στην παρέα... θα ήθελα να πω ότι η γιορτή έχει γίνει ένα απο τα αγαπημένα μου δρώμενα ιδιαίτερα λόγω της ύπαρξης των μαρκών αύξησης της σοδειάς και του ερταστικού επάθλου... όμως θα ήθελα να επισημάνω 2 μειονεκτηματα πάντα κατα την γνώμη μου.. το πρώτο πως 9 μάρκες είναι υπερβολικά πολλές για μια ώρα, θα μπορούσε να είναι να ανα 6ωρο ή να κόστιζε λιγότερο, όπως έγινε κάποια στιγμή και μετά αποσύρθηκε αμέσως..νομίζω 5 μαρκες πως ήταν σ ενα δρώμενο.. το δεύτερο που θεωρώ εντελώς άδικο, είναι πως παλεύουμε όλο τον χρόνο για το διακοσμητικό εοραστικό έπαθλο,και με την αλλαγή του χρόνου γίνεται ένα απλό διακοσμητικό χωρίς καμια ουσιώδη αξια όπως δεκαδες άλλα που έχουμε στην αποθήκη...θα μπορούσε να παραμείνει ως κάτι χρήσιμο πχ δίνοντας μας τα σεντούκια αν όχι τους επιπλέον πε.. Αν αυτά τα δύο μειονεκτήματα , πάντα κατα την γνωμη μου βέβαια, αλλάξουν,τότε πραγματικά το δρώμενο θα είναι υψίστου ενδιαφέροντος...
     
    Αρέσει σε -sia1971-, aggellll, maria_palou και 7 σε άλλους.
  3. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλημέρα τέλος με τη γιορτή.
     
    Αρέσει στους Lina123 και -sia1971-.
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η Γιορτή 20 : Γιορτή της Αμάλθειας έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.