Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Γιορτή του χειμώνα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 6/12/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο
    Γιορτή του χειμώνα
    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.
    [​IMG] [​IMG]
    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Γιορτή-του-χειμώνα.27866/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Γιορτή-του-χειμώνα.27867/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλές γιορτές[​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους, σαφώς αυτή η γιορτή είναι καλύτερη από την προηγούμενη, έχει κουπόνια και ωραία μπόνους στο κατάστημα. Οι νέες ρούνες βοήθησαν αρκετά, αλλά και πάλι οι απαιτήσεις είναι τεράστιες κυρίως στα φυτά που θέλουν 22 και ώρες για να γίνουν. Με σύνεση θα κάνω κάποιες παραγγελίες, όπου έχω μεγάλο απόθεμα και όπου φτασω. Θα περιμένω και άλλες βελτιώσεις, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. xD
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, Dr.Kelly, jiorgos και 5 σε άλλους.
  3. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αδιαφορη γιατι ζητα αδειασμα αποθηκης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους nota.dim1802, -sia1971- και -lousi-leon2001.
  4. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα σας. Σαν να είναι κάπως βελτιωμένη αυτή η γιορτή από την προηγούμενη, αν και νομίζω ότι έχει περισσότερα επίπεδα.
    Μιας και την προηγούμενη δεν κατάφερα να την ολοκληρώσω μόνο για πολύ λίγους πόντους επειδή ασχολήθηκα λίγο, είπα αυτή τη φορά να ασχοληθώ παραπάνω όσο έχω αποθέματα και τα δώρα είναι καλύτερα.
    Το εισιτήριο για τις έξτρα ανταμοιβές δεν το αγόρασα και δεν νομίζω να το αγοράσω.
    Επειδή είναι πολύ βαρετό για μένα να υπολογίσω πόσους πόντους χρειάζομαι, ενημερώνω ότι αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο επίπεδο 25. Αν θέλει κάποιος ας ενημερώσει για τη δική του πρόοδο μπας και καταλάβω λίγο που βρίσκομαι. :p

    Καλή συνέχεια σε όλους! :music:
     
    Αρέσει στους -sia1971- και Coinhunter01.
  5. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Εγώ είμαι στο 21 επίπεδο αλλά δεν έχω παίξει ακόμα στο δρώμενο χειμωνιάτικο κυνήγι, μαζεύω τα φυτά και θα πάρω από εκεί τους υπόλοιπους πόντους.
    Πήρα και το εισιτήριο, γιατί έχει πολύ καλύτερα δώρα από την προηγούμενη γιορτή.
    Έχω πολύ απόθεμα, οπότε δεν με πειράζει να αδειάσω λίγο την αποθήκη μου και να ωφεληθώ αλλού.
    Πιστεύω πως αξίζει το εισιτήριο.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όλους με υγεία!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 14/12/19
    Αρέσει σε jiorgos, skias10, Nantia123 και 5 σε άλλους.
  6. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    επιπεδο 21 και εγω . Δεν δεινω σε ολους οτι ζητανε , για παραδειγμα ο μπριτνει σπαριας μου ζηταει ψαρι κυβο :(
     
  7. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Τέλος για μένα η γιορτή του χειμώνα. Πήγε καλύτερα από την προηγούμενη γιορτή την οποία δεν ολοκλήρωσα για 5-6 πόντους. Αρκετά βελτιωμένα τα δώρα κι ελπίζω να δούμε κι άλλα καλύτερα.
    Φυσικά έχω ενεργοποιήσει όλες τις σχετικές ρούνες του δέντρου αλλά και πάλι οι απαιτήσεις στις παραγγελίες είναι μεγάλες.
    Το εισιτήριο δεν το αγόρασα και το θεωρώ κάπως άδικο και να πληρώνουμε με λεφτά (με τα οποία θα μπορούσαμε να πάρουμε φαΐ) και να αδειάζουμε την αποθήκη μας. Είναι σαν να πληρώνουμε 2 φορές. Δεν ξέρω αν έκανα αρκετά κατανοητό το σκεπτικό μου.....
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα! :music:
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, Coinhunter01 και 5 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Eγω βρισκομαι στο επιπεδο 28 και χρειαζομαι ακομη 80 ποντους για να ανεβω στο 29ο..
    Δεν ασχολουμαι σχεδον καθολου ,απο μονο του, οτι κανει και οσους ποντους μαζευει απο τα δρωμενα..
    Δεν εχω αγορασει ουτε κι εγω το εισιτηριο και ουτε παραδιδω παραγγελιες στην λαχαναγορα..
    Γενικως το εχω αφησει στην τυχη του αλλα παρολαυτα ......τσουλαει !!!
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, Coinhunter01 και 2 σε άλλους.
  9. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Πάει,τελείωσε κι αυτή,
    η Χειμωνιάτικη Γιορτή,
    και πήραμε τα δώρα...
    Η αναβάθμηση καλή,
    γι' αυτή,αξίζει η Γιορτή,
    και γι' άλλα πάμε τώρα.

    Ζητάει βέβαια πολλά,
    προ'ι'όντα,ζώα,και φυτά,
    μα σίγουρα αξίζει...
    Οι πόντοι θά'ναι πια πολλοί,
    σε φάρμα,ή και στο νησί,
    κι αυτό τώρα αρχίζει.

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε maria_palou, αμφιθεα, toylaaaaa και 9 σε άλλους.
  10. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Τέλος. Πήρα το χέλι και 6 φιορίνια. Καλά και τα υπόλοιπα δωράκια
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, maria_palou, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  11. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    χρονια πολλα σε ολη την αγροτοπαρεα . Υπαρχει καμια αποστολη στην λαχαναγορα που δινει ποντους , μπας και προλαβω να παρω το χελι ?:sleepy:
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  12. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Που βρίσκεσαι?
     
  13. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    επιπεδο 53
     
  14. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Χλωμό το βλέπω. Κάνε μία ερώτηση στους ειδικούς. Ίσως να σε βοηθήσουν. Σου εύχομαι τα καλύτερα.
     
  15. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.