Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γιορτή πυγολαμπίδας-Ανοιξιάτικη έκδοση

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 18/4/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. χρηστος1

    χρηστος1 Προχωρημένος

    Συγγνωμη αλλα η κυρια Snorkel το ανερτησε 10 και 35 στο Δρωμενα .
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και pap100.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Η ανάρτηση έγινε στις 12:35. Σε παρακαλώ διόρθωσε από τις ρυθμίσεις την ώρα ώστε να βλέπεις τι ώρα αναρτήθηκε η κάθε δημοσίευση.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  3. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα και εμενα στις 10¨35 δειχνει
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  4. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR


    Τότε κ εσύ πρέπει να διορθώσεις την ώρα από τις ρυθμίσεις σου.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  5. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Αν πατήσεις στο λινκ που δίνει ο *Hazel* παραπάνω πας σε μια σειρά ανακοινώσεων όπου ο Snorkel ανακοινώνει το δρώμενο
    Αρχική Φόρουμ > Κεντρικά > Δρώμενα >
    Δρώμενο Γιορτή Πυγολαμπίδας – Ανοιξιάτικη Έκδοση

    και στην τελευταία ανακοίνωση λέει:
    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Τα επόμενα λεπτά θα πιστωθούν πίσω τα παγούρια τα οποία αφαιρέθηκαν από λάθος.

    Η ομάδα του Farmerema.
    [​IMG]
    -Snorkel-, Σήμερα στις 10:35 Αναφορά
    #4 Μου αρέσει
    Αρέσει στους -lousi-leon2001, μανωλης69 και SYLVART.
    Αυτό το Σήμερα στις 10:35 δεν σημαίνει ότι το έγραψε σήμερα στις 10:35 το πρωί; Και δεν λέει ότι θα πιστωθούν σε λίγα λεπτά;

    Αν συμφωνείς μην απαντήσεις αλλά αφαίρεσε και τα δύο μηνύματα, αφού δεν είναι χρήσιμα για τους υπόλοιπους...

    Τώρα είδα ότι πρέπει να διορθώσουμε κάποια ώρα για να δούμε ότι η ανάρτηση είναι στις 12:35. Πως το κάνουμε αυτό;;
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και heavymetal7.
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η αλλαγή ώρας γίνεται από τις ρυθμίσεις:

    [​IMG] [​IMG]

    Αυτό για όσους είστε με λάθος ώρα και βλέπετε όλες τις ανακοινώσεις λάθος.

    Ας επανέλθουμε από εδώ και πέρα στο θέμα που είναι σχετικό με το δρώμενο.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και Coinhunter01.
  7. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Σωστά. Ευχαριστώ -την έφτιαξα....
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και heavymetal7.
  8. annatheol

    annatheol Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Έχω την εντύπωση ότι από τη στιγμή που ξεκίνησε να τρέχει και δεύτερο event μειώθηκαν τα αναδυόμενα παγούρια..
    Από ολόκληρο το άγριο λιβάδι με μικρά χωραφάκια και με δρακοφωλιά πήρα 4 παγούρια μόνο και 14 μπαταρίες..
    Έπρεπε αφού τρέχουν 2 δρώμενα μαζί ή να μην έχουν και τα 2 αναδυόμενα ή το ένα να μην επηρεάζει το άλλο στις ποσότητες που αναδύονται..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, maria_palou και 2 σε άλλους.
  9. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Άλλο ένα δρώμενο τελείωσε.Άλλο ένα κλαδί για την φασολιά μου.

    [​IMG]

    Καλό ξημέρωμα σε όλους, και καλά τελειώματα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, takis.00, zouzou8686 και 15 σε άλλους.
  10. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Καλησπέρα σε όλους! Εγώ το ξεκίνησα δυο μέρες μετά το δρώμενο για τί έλειπα και τώρα τρέχω λίγο και δεν φτάνω.... Τα αναδυόμενα φοβάμαι περισσότερο, τα φυτά μέχρι αύριο θα τα έχω... Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και nota.dim1802.
  11. Menie70

    Menie70 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά μιας και δεν τα είπα. Εγώ βλέπω οτι, από την στιγμή που ξεκίνησε η ανακυκλωσίτα, βγαίνουν περισσότερες μπαταριές και λιγότερα παγούρια. Θα προτιμούσα λοιπόν, να μην μας βάζουν ταυτόχρονα δύο ιβέντς γιατί έτσι, κάποιο θα ... "αδικηθεί". Και αυτή η αδικία, τελικά, είναι εις βάρος μας.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, mmixail και 4 σε άλλους.
  12. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σε 'ολους και χρόνια πολλά! Εμένα μου αρέσει που έχει 2 ιβέντ μαζί. Με ένα κόπο παίρνω διπλά δώρα. Έτσι κι αλλιώς αστρολούλουδα δε θα έβαζα, οπότε, παίζοντας τις πυγολαμπίδες, παίρνω και τις μπαταρίες επιπλέον. Και μένα μου βγάζει περισσότερες μπαταρίες παρά παγούρια, αλλά το προτιμώ, γιατί τα επιπλέον παγούρια θα πάνε χαμένα, ενώ με τις μπαταρίες, όσο δίνεις, τόσο κερδίζεις. Θέλω ακόμα παγούρια, αλλά βγαίνουν πολύ άνετα πιστεύω. Μέχρι αύριο, πολύ χαλαρά, θα έχει βγει. Στην ανακυκλωσίτα πήρα τη φασολιά και το διακοσμητικό και πάω για τα πάρτυ εισητήρια. Είχα όμως 250 φασουλοφλουριά πριν αρχίσει και τώρα έχω 171. Όλα καλά. Και τα κασόνια μια χαρά. Χθες βράδυ απο τα σεντούκια πήρα 1 πάρτυ γύρο και 12 ώρες θεριστική. Καλή συνέχεια και καλή τύχη σε όλους!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/4/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, triadioena και 5 σε άλλους.
  13. picantinio2012

    picantinio2012 Προχωρημένος

    [,Χθες βράδυ απο τα σεντούκια πήρα 1 πάρτυ γύρο και 12 ώρες θεριστική. Καλή συνέχεια και καλή τύχη σε όλους![/QUOTE]
    που τα ελεγχεις τα σεντουκια ??
     
  14. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Αν πας στα διακοσμητικά σου, στην αριστερή μπάρα, στην καρτέλα "καταναλωτικά αγαθά" θα βρείς όλα τα σεντούκια που έχεις και μπορείς να τα ανοίξεις.
    Εγώ τελείωσα από το πρωί το δρώμενο, χαλαρά.
    Καλή επιτυχία σε όσους συνεχίζουν!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Coinhunter01, heavymetal7 και 6 σε άλλους.
  15. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Kαλησπερα τα αναδυομενα μειωθηκαν μου χρειαζονται ακομα 94 πιστευω οτι θα τα καταφερω ειδομεν καλη συνεχεια σε ολους.
     
  16. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα παει και αυτο καλη συνεχεια
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, takis.00, mmixail και 5 σε άλλους.
  17. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Δε μειώθηκαν καθόλου. Κάνεις λάθος. Θα έλεγα ότι αυξήθηκαν από τη στιγμή που μπήκαν και οι μπαταρίες.
    Να μη γκρινιάζουμε μόνο για να γκρινιάζουμε.Ελεος πια.
     
  18. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τι να έκανα thumbelina μου?ένα ψιλοσόκ το έπαθα ,όταν είδα οτι λείπουν τα πρώτα 101 παγούρια...κι επειδή συνεχώς συμβαίνουν "αναποδιές" δεν έκρυψα την απογοήτευσή μου...το διακοσμητικό είναι στη θέση του...μια ματιά έχω και την έριξα πολλές φορές αλλά μάλλον κρυβότανε!τελος πάντων,τελος καλό όλα καλά και απαντώ μη φανώ αγενής...η αλήθεια είναι πως η χαρά του παιχνιδιού είναι στις ευχάριστες εκπλήξεις κι όχι στις δυσάρεστες!
    Όμορφη Κυριακή και Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες/ουσες!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, zouzou8686, Megas_kokoriko και 4 σε άλλους.
  19. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλησπερα καταφερα και πηρα την φασολια δεν ξετρελαθικα σιγα τους πε. που δινει τζαμπα ηταν εξαλου ειχε και μερικα καλουτσικα δωρακια αυτα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, heavymetal7, maria_palou και 3 σε άλλους.
  20. zouzou8686

    zouzou8686 Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα αγροτοπουλα !!προς το παρων μου πηγε καλα το δρωμενο με τα αναδυομενα ..ακομη 140 και τελος ευχομαι να τα καταφερω να τα μαζεψω μεχρι αυριο!!καλη συνεχεια σε ολους
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.