Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Γιορτή Συγκομιδής Νοέμβριος 2022 "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 22/11/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Έχει διορθωθεί ήδη.......
     
  2. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Επιτέλους τελειώνει αυτό το δρώμενο.. :sleepy:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, maria_palou, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  3. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    εμενα επερνε προσφορες μεχρι τις 11 θα δειξει...
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, maria_palou, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  4. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Και του χρονου παιδια με υγειααα:inlove::inlove::DΣυγχαρητηρια σε ολους τους παικτες του φαρμεραμα που καταφεραν να μπουν στους 3000!!Ειδικοτερα στο ελληνικο μας.δικο μας, φαρμεραμα(γιατι αν δεν παινεψεις το σπιτι σου...)Μπραβο σε ολους που καταφεραν φετος να μπουν στη λιστα παρολο που εχουν δυσκολεψει πολυ τα πραγματα!!!:inlove::D
     
    Αρέσει σε xaris68, mara_libra, Coinhunter01 και 14 σε άλλους.
  5. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Διορθώθηκε απ' όταν λέει η Snorkel παραπάνω, δηλαδή κατά τις πεντέμιση. Οπότε είχαμε αρκετά χρόνο για προσφορές.
    Εγώ το μόνο που θα ήθελα ήταν η τελευταία κατάταξη, γιατί μετά τις τελευταίες προσφορές δεν έβγαλε πουθενά την σειρά ακριβώς στις 23:00, τουλάχιστον σε εμένα.
    Συγχαρητήρια σε όλους όσους πέτυχαν τους στόχους τους, αλλά και όσους προσπάθησαν!
     
    Αρέσει σε mara_libra, Marinaloren, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολο το ελληνικο farmerama !!!!
    Συγχαρητηρια σε ολους τους Ελληνες που τα καταφεραν:inlove:,
    διπλα συγχαρητηρια στην ομαδα HELLAS που μας εκανε υπερηφανους !!!!:inlove:
    επισης στα γειτονοπουλα μου :inlove:
    Ομως αξιζουν συγχαρητηρια και σε ολους εκεινους που προσπαθησαν εστω κι αν τελικα δεν καταφεραν να μπουν στη λιστα!!! :inlove:
    Τα ποσα ανεβηκαν σε δυσθεωρητα υψη για την ομαδα των 500.
    Τα επαθλα κατα τη γνωμη μου επρεπε να ειναι πιο γενναιοδωρα και για τις 3 ομαδες των νικητων.
    Ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα ως του χρονου , τα δωρα να ειναι πλουσιοτερα απο φετος και να συμμετασχουν και να διακριθουν ακομη περισσοτεροι Ελληνες!!!!
     
    Αρέσει σε xaris68, mara_libra, Coinhunter01 και 11 σε άλλους.
  7. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Πόσο συμφωνώ!!! Ζαλίστηκα με τα ποσα που ξόδεψαν οι αγρότες...απόρησα ,τι μπορεί να μάζεψαν σε ένα χρόνο ? Κι ένα - δυο πίκολο να έδιναν επιπλέον, πάλι λίγα θα ήταν.
    Συγχαρητήρια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε xaris68, mara_libra, Coinhunter01 και 12 σε άλλους.
  8. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    μπραβο σε ολα τα φιλαρακια που αγωνιστηκαν ,και σε αυτους που τα καταφεραν και σε αυτους που απλα προσπαθησαν.η λιστα με τους 500 για μενα απλησιαστη θα επρεπε να δωσω ακομα και την τελευταια κοτα ,και παλι παιζεται...
     
    Αρέσει σε icons1, xaris68, Coinhunter01 και 13 σε άλλους.
  9. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Εγω θα πω συγχαρητηρια ειλικρινα στην εταιρια που καταφερε για αλλη μια χρονια να πουλησει 5.555.555.555.555 μια φασολια και κατι δωρακια μπραβοοοοο!!!!!!
     
    Αρέσει σε icons1, olga-tse62, xaris68 και 7 σε άλλους.
  10. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Συγχαρητηρια στους συναγροτες που αγωνιστηκαν ειτε μπηκαν σε τελικες ομαδες ειτε οχι. Επαιξα τοσο οσο για να παρω μερικα σεντουκια ετσι για τη χαρα του παιχνιδιου.Μεχρι τελευταια ωρα εψαχνα ενα λογο για να δωσω τα πολυτιμα ζωα εκτροφης μου ,για να μπω το πολυ στους 3000.Δεν βρηκα και τελος.Ειδικα αυτα τα ατελειωτα πενταρια της πρωτης θεσης!!!! μου κοπηκε η ανασα!!!!
     
    Αρέσει σε olga-tse62, xaris68, vagelis1968 και 8 σε άλλους.
  11. Παυλής

    Παυλής Νέος ειδικός

    Καλησπέρα .
    Λέω εγώ τώρα και σκεύτομαι .
    Που μπορώ να δω την τελική κατάταξη ; και αν πουθενά , γιατί ;;;;;
     
  12. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

     
  13. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Στο χρονόμετρο βέβαια.
    Έψαξες και δεν τη βρήκες;
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και Παυλής.
  14. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα αγρότες και αγρότισσες!

    Συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες που κατάφεραν να μπουν στη λίστα των 3.000!!! Και ένα μεγάλο μπράβο στους Έλληνες που προσπάθησαν να μπουν και δεν τα κατάφεραν, το τόλμησαν, απέκτησαν εμπειρία και αυτό μετράει πολύ, κάποτε το είχα περάσει και εγώ αυτό και ήταν φοβερή η εμπειρία και από τότε όλο το χρόνο είμαι ποιο οργανωμένος στην προετοιμασία μου.8)
    Πέρασα μια βόλτα από αυτή τη φοβερή ομάδα, που σχημάτισαν το H E L L A S να αφήσω για λίγο το θαυμαστικό μου! :pΝα τους συγχαρώ και να μας καμαρώσω όλους μαζί!;)

    Του χρόνου αν θέλετε θα είμαι επίσημα το θαυμαστικό σας! :p

    [​IMG]
    Και μετά αποχώρισα για λίγο ποιο πάνω, γιατί φοβήθηκα από πέρση μη με πετάξουν έξω από τους 500. xD

    [​IMG]

    Η Κίρα Κοκκινοουρίτσα, μου έδωσε αυτά τα δωράκια!:)
    2.284.200 π.ε.
    2.187.000 χ.τ.
    50 σούπερ λίπασμα

    33 σούπερ λίπασμα της Ζωζώς
    15 τούρμπο λίπασμα
    15 σούπερ τροφές
    0 πάρτι γύρους
    16 χρυσές μπανάνες
    6 Μυστηριώδες Δενδρύλλιο «Ερμής»
    6 Μυστηριώδες Δενδρύλλιο «Μαγιόρκα»
    5 Νέος Μυστηριώδης Στάβλος «Μπουράν»
    0 φιορίνια
    2 σεντούκι ενισχύσεων
    30 φασουλοφλουριά
    207 Ξύλινο Κιβώτιο.


    Εμένα προσωπικά, έχει δεν έχει καλά δώρα, μου αρέσει πολύ η συμμετοχή.
    Εύχομαι όμως του χρόνου να έχει καλύτερα δωράκια, για να έχουμε περισσότερες συμμετοχές, ειδικά τα γειτονάκια μου και φίλοι που είναι πολλοί και ήθελαν να παίξουν, αλλά λόγο των δώρων δεν έπαιξαν.:(
    Αγρότες και αγρότισσες, να είστε όλοι καλά, να περνάτε καλά και να ήμαστε πρώτα ο Θεός του χρόνου, όλοι εδώ με υγεία! :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/12/22
    Αρέσει σε xaris68, vagelis1968, mara_libra και 16 σε άλλους.
  15. Παυλής

    Παυλής Νέος ειδικός

    Καλησπέρα . Ευχαριστώ πολύ .
    Δεν έψαχνα εκεί , έψαχνα στο Φόρουμ .
    Και πάλι ευχαριστώ και με συγχορείτε για την αναστάτωση .
    Καλή συνέχεια .
     
    Αρέσει σε maria_palou, nota.dim1802, αμφιθεα και 2 σε άλλους.
  16. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλησπέρα και από μένα!! συγχαρητήρια σε όλους τους αγρότες που συμμετείχαν στο φετινό δρώμενο θερισμού!! νομίζω ότι οι πιο πολλοί παίρνουν μέρος για την αδρεναλίνη και όχι τόσο για τα δώρα!! εγω φέτος αποφάσισα να αυξήσω τα χαρτοταληρα μου και αντί να δώσω έβγαλα 4.000.000.000!! μια χαρά τα πήγα νομίζω!!! καλή συνέχεια και του χρόνου με υγειά!!!;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, xaris68, vagelis1968 και 4 σε άλλους.
  17. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Βρε παιδιά συγχαρητήρια που τα καταφέρατε τόσο καλά! Νομίζω είδα πάρα πολλούς Έλληνες στη λίστα, τόσοι πολλοί παίζουν??
    Τρομερό! Μπράβο αλήθεια. Σοκαρίστηκα εγώ τώρα! xD

    Εγώ δεν θα μπορέσω ποτέ να έχω και να δώσω τόσα πράγματα σ αυτό το δρώμενο. :oops:
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, xaris68, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  18. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Και εγώ συμμετείχα φέτος για δεύτερη χρονιά και είναι κάτι που το σχεδιάζεις όλο το χρόνο για να αποκτήσει μεγαλύτερο ενδιαφέρον το παιχνίδι. Βέβαια καμιά 300.000.000 μπορούσα να δώσω και φέτος όπως και πέρσι.. παραπάνω δεν αντέχω να πάω. Συγχαρητήρια και από εμένα σε όσους το τόλμησαν και κυρίως στο γείτονά μου. Και μια παρατήρηση... αυτά τα ασημένια κουτιά... πολύ μπαρούφα βρε αδελφέ... και του χρόνου με υγεία.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, xaris68, xaidi και 8 σε άλλους.
  19. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα.
    Είμαι πολύ περήφανη για όλες τις ελληνικές συμμετοχές που έλαβαν μέρος .
    Θέλω να τους συγχαρώ όλους για τις επιδόσεις τους ,και αυτούς που μπήκαν στην λίστα κατάταξης και αυτούς που έκαναν
    την προσπάθειά τους αλλά δεν τα κατάφεραν .
    Τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια !!!
    Θα μου επιτρέψετε όμως να πω ένα μεγάλο και ιδιαίτερο μπράβο στα δικά μου γειτονάκια.

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, αμφιθεα, xaris68 και 7 σε άλλους.
  20. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους Έλληνες που έλαβαν μέρος ! :inlove:

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.