Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Γιορτή Σεπτεμβρίου "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 28/9/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος και για μένα... έπαιξα 272 πλακάκια και πήρα 564 αστερονομίσματα.. πήρα τα 2 πίκολο και μια βελανιδιά σαπέλ.. δυστυχώς έμειναν 14 αστερ/τα ορφανά γιατί μου τελείωσαν τα φυτά.. ελπίζω στο επόμενο να πάμε όλοι καλύτερα... καλά τελειώματα σε όλους
     
    Αρέσει σε μαρω69, -sia1971-, Marinaloren και 7 σε άλλους.
  2. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    καλησπερα σε ολους .....τελειωσα και εγω το πρωι με το τελευταιο μαζεμα ,δεν ειχα λογο να συνεχισω πηρα οσα ηθελα

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    το παρακιτ δε το ηθελα εχω ηδη 2 .....μου εμειναν και 12 νομισματα ....ολα αυτα τα πηρα με 442 πλακακια :)
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, -sia1971-, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  3. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Χαίρεται, καλή βδομάδα, έπαιξα 367 παιχνίδια και πήρα 540 αστερονομίσματα. Με αυτά πήρα το παρακιτ τους 2 σταύλους Βολβας και 1 3ωρο κουπόνι. Θα μου δώσει άραγε τον δρομέα;
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, μαρω69, -sia1971- και 5 σε άλλους.
  4. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα στην αγροτοπαρεουλα!
    Συνολικος απολογισμος
    361 πλακιδια με 692 αστερονομισματα, μετρια η αποδοση μου :p
    Πηρα τα 2 πικολο, 1 δεντρο Σαπελ, 1 μυστηριωδη για το παρακιτ, 1 μυστηρ.για το σαπελ, 1 μυστηρ.για το κυρτοδεντρο και μου εμειναν και 12 αστερονομισματα.
    Θα ηθελα να προτεινω να υπαρχουν στο μελλον και καποια δωρακια με ελαχιστα αστερονομισματα. Οπως εστω 1 σ.λιπασμα ή ζωζω, ή εστω απλοι γυροι στο ροδανι με 5 αστερονομισματα, για να μην εχουμε περισσευμα, αλλα και να μπορουν και τα μικρουλια μας αγροτοπουλακια να κερδιζουν κατι κι αυτα :inlove:
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, nota.dim1802, μαρω69 και 11 σε άλλους.
  5. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Εγώ με τον κόπο μου καταφερα να πάρω τα δύο πίκολο (που μου έδωσαν κάτι αηδίες), 2 κουπόνια και 2 μυστ. στάβλους μπας και πετύχω το μικρό πουλάκι επιτέλους!! :) πουλάκι έλα στη φάρμα μου - θα τσιρίξω :music:
     
    Αρέσει σε pigara, xaidi, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα έπαιξα πάνω από 300 πλακίδια δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα. Πήρα 509 αστερονομίσματα πήρα τα 2 πίκολο που μου έδωσαν 1 μαγικό καπέλο και το άλλο δεν θυμάμαι τι είχε και με τα 100 αστερονομίσματα πήρα 2 μυστηριώδης στάβλους και ο ένας στάβλος είχε μέσα το πουλί δρομέα. Είμαι πολύ ευχαριστημένη με αυτό το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, jimthrilosgate7, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  7. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    καλησπέρα, σπάνια κανω τόσες αναρτήσεις για ενα δρώμενο, αλλά πρέπει να πω τα ευχάριστα νεα. Το δεύτερο πικολο μου έδωσε
    "χαμστερομυγοπαγιδα" και το ένα απο τα δυο δεντρύλλια μού έδωσε βελανιδιά Σαπελ, που δεν είχα. Αυτό θα πει τέλος καλο όλα καλά.
     
    Αρέσει σε Marinaloren, nota.dim1802, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  8. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    απο οτι είδα απο τις αναρτήσεις των παιδιών, τελικά εγω έπαιξα τα λιγότερα πλακίδια... οπότε πρέπει να είμαι ευχαριστημένη που με 272 πλακίδια πήρα 564 αστερονομίσματα... θεωρώ οτι πήγα πολύ καλά:), σε σχέση πάντα με τον αριθμό των παιχνιδιών
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, jiorgos και 5 σε άλλους.
  9. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.