Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γιορτή Σεπτεμβρίου 2019"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την Unicorn*, 18/9/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. kadim65

    kadim65 Νέος ειδικός

    Φαντάζομαι ότι γνωρίζει η εταιρεία πως με το σημερινό πρόβλημα χάθηκε ένα μάζεμα στάβλων.....σημαντικό για τα δυσεύρετα μαχαίρια!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, xristos-ale3andros, Panagiwtena και 11 σε άλλους.
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    επειδή εμένα μου λείπουν πιρούνια.. έβαλα τελικά αρκετά δένδρα με λίπασμα για γρήγορη παραγωγή ... γιατι απ οτι ειδα τα δένδρα δίνουν πιο πολλά πιρούνια αντι μαχαίρια.. ελπίζω να προλάβω... καλά τελειώματα σε ολους
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, nota.dim1802, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 10 σε άλλους.
  3. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Βοηθάνε πολύ και οι εκτροφες.. Οποιος εχει να διαθεσει σ.τροφες, ας δοκιμασει..
    Δινουν σε κάθε εκτροφη και πιρουνια και μαχαιρια ..
    Ελπιζω να δωσει η εταιρεια , μια παραταση στο δρωμενο.. Χασαμε ηδη πολυτιμο χρονο από τα θερισματα και τις συγκομιδες μας..
    Και τα μαχαιρια τα κυνηγάμε ένα ένα..
     
    Αρέσει σε 66romanou, Dr.Kelly, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 και 8 σε άλλους.
  4. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολα τα αγροτοπουλα!!!
    Μολις αποκτηθηκε και η φασολια, με συνολικα 1265 αστερονομισματα :D
    παω για τις αγορες μου και βεβαια συνεχιζω να φτιαχνω σκευη για περισσοτερα δωρακια!!
    Καλη συνεχεια σε ολους που προσπαθουν και μακαρι να δοθει παραταση.
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, jimthrilosgate7, nota.dim1802 και 11 σε άλλους.
  5. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα συν-αγρότες. Παρόμοιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κ εγώ. Έχω 534 πιρούνια κ 21 μαχαίρια. Και οτιδήποτε κ αν τοποθετήσω στη φάρμα μου είτε δέντρα είτε φυτά είτε στάβλους δεν είδα καμία διαφορά. Οπότε με τα κυάλια θωρώ τη φασολιά. Κρίμα το κόπο μου σνιφφφφ!!!. Καλό σας βράδυ.
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, jimixatz και 3 σε άλλους.
  6. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Αγαπητε/η συναγροτη/σα, μη συνεχιζεις να κανεις πειραματα, βαλε παντου μονο σταβλους 8ωρους ως 10ωρους, που και χωρις καμια βοηθεια θα τους μαζευεις 3 φορες στο 24ωρο. Καθε σταβλος θα σου δινει στα σιγουρα απο 1 μαχαιρι+1 πιρουνι.
    Πιο πανω το εγραψε και ο xristos-ale3andros , καθε χωρος μας χωραει 44,44,40 σταβλους =128 μαχαιροπιρουνα επι 3 μαζεματα=384
    Τωρα που δωθηκε και η παραταση εως αυριο στις 23.00 , πιστευω πως ολοι θα προλαβουν να ολοκληρωσουν το δρωμενο.
     
    Αρέσει σε 66romanou, Dr.Kelly, GEPPO1 και 9 σε άλλους.
  7. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα!!!:inlove:
    Εγώ τελείωσα μόλις με το δρώμενο και με την ολοκλήρωση της φασολιάς άρπαξα όλα τα κουπόνια...:pμα όλα όμως:wuerg: και τώρα πάω για σούπερ τροφές και ότι κάνω....;)
    Εύχομαι καλή συνέχεια στους επιμένοντες!
     
    Αρέσει σε jiorgos, -sia1971-, FARMER.GP και 10 σε άλλους.
  8. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπερα στην αγροτοπαρεα. Τελικα οι 2 εκτασεις σταβλοι και μια πολυωρο φυτο λειτουργησε και απο το απογευμα εχω τελειωσει το δρωμενο. Βεβαια χαλασα και καμποσες σ.τ. αλλα χαλαλι. Τωρα τελευταια μαζεματα το πρωι για καποια επιπλεον δωρακια. Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε -sia1971-, 66romanou, jimthrilosgate7 και 11 σε άλλους.
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους τους συναγρότες-συναγρότισες παρόλο που έλεγα ότι δεν θα καταφέρω να πάρω την φασολιά και έλπιζα σε παράταση χάλασα και σούπερ τροφές αλλά χαλάλι πλεόν θέλω άλλα 3 παιχνίδια που θα γίνουν το μεσημεράκι απο το μάζεμα του γαρύφαλου(είχα κάνει πρόσφατα ευξευγενισμό το γαρύφαλο και μαζέυα κάθε 12 ώρες) στην αρχή είχα δέντρα και σταύλους μετά μόνο σταύλους και μετά μόνο γαρύφαλο
    Συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν και καλη επιτυχία σε όσους συνεχίζουν
     
    Αρέσει σε -sia1971-, 66romanou, jimthrilosgate7 και 11 σε άλλους.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα συναγρότες και συναγωνιστές χαχα ουφφφ ευτυχώς πήρε παράταση το δρώμενο και θα προλάβω.. δεν το ειδα απο χθες και χάλασα πολλές σούπερ τροφές για να προλάβω και να μαζέψω τα πιρουνάκια μου... αλλά δεν πειράζει... άντε καλή επιτυχία σε όλους.. μας ζόρισε πολύ αυτό το δρώμενο αλλά χαλάλι...
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, 66romanou και 6 σε άλλους.
  11. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος με την φασολια
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, Dr.Kelly και 3 σε άλλους.
  12. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! "Τα γεύματα του Άικ Χορν" δε έλαβαν τέλος σε μένα.:( Έφτασα στα 23 ολοκληρωμένα παιχνίδια. Παραήταν δύσκολο το συγκεκριμένο δρώμενο.-.- Καλή συνέχεια και συγχαρητήρια στους-ις συμπαίκτες-τριες που το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, -sia1971-, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  13. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Κέρδισα την φασολιά χτες το βράδυ και μέχρι τώρα είμαι στα 67 παιχνίδια. Ένα τελευταίο μάζεμα πριν τελειώσει το δρώμενο υπολογίζω να μου βγάλει άλλα 3 παιχνίδια. Βρήκα 10 διαφορετικούς συνδυασμούς για αστερονομίσματα, όμως πολλές φορές έπαιζα τους ίδιους κερδίζοντας έτσι περισσότερα από 1000 αστερονομίσματα.
    Δεν συνάντησα ποτέ πρόβλημα με τα μαχαίρια γιατί είχα πάντα λιγότερα πιρούνια. Οπότε για να αλλάξει αυτό, έβαλα περισσότερα χωραφάκια για να τα ισοσταθμίσω.
    Το κατάστημα είναι πιο ακριβό από ότι θα ήθελα, αγόρασα όμως την βαρελοδρομία, κουπόνια και φασουλοφλουριά προς το παρόν.

    Καλή συνέχεια σε όλους! :music:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, xristos-ale3andros, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  14. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Θα σταματήσω κάπου εδώ,
    πήραμε τα κουπόνια,
    πήραμε τα μυστήρια,
    ακριβά πήγαν τα ψώνια.

    Κι από τις σούπερ τις τροφές,
    πήρα μονάχα λίγες,
    δεν φτάνουν τα νομίσματα,
    να θρέψω άλλους λίγκες.

    [​IMG] 103.
     
    Αρέσει σε troullys, SISTRULLI, haos61 και 11 σε άλλους.
  15. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    τέλος και για μένα με 62 παιχνίδια... ισως προλάβω κανενα ακόμα... πήρα την φασολιά.. τα κουπόνια (εκτος απο αυτα της μιας ωρας) και λίγες φερορμόνες.. πολύ ακριβό το κατάστημα για μένα.... ένα απο τα πολύ ζόρικα δρώμενα έλαβε τέλος... καλά τελειώματα σε όλους
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, sofiapao76, Dr.Kelly και 8 σε άλλους.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε ολους .. Τελειωσε και για μενα το δρωμενο, παιρνοντας την φασολια και αρκετα δωρακια από το κατάστημα..
    Μετα κοπων και βασανων μαζευτηκαν τα δυσεύρετα μαχαιρια..:oops:
    Καλη τυχη σε οσους το παλευουν ακομη..
    Καλο σας βραδυ , φιλοι μου..
    Φιλικα Βικυ .. :inlove:
     
    Αρέσει σε ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, Dr.Kelly, Coinhunter01 και 6 σε άλλους.
  17. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Τελος για ενα ακομη δρωμενο. Για μενα ευκολα εφθασα τα 74 παιχνιδια με πολλα πολλα αστερονομισματα και συνεπως και παρα πολλα δωρα απ το καταστημα!!!:D
    Λυπαμαι που καποιοι φιλοι ταλαιπωρηθηκαν τοσο πολυ.
    Καληνυχτα σε ολα τα αγροτοπουλα!:inlove:
    Λιγη ξεκουραση για ολους μας ως αυριο που θα ξεκινησουμε και παλι το συνηθισμενο μας σπερνοθερισμα και το κυνηγι των αναδυωμενων!
     
    Αρέσει σε FARMER.GP, ΔΗΜΗΤΡΗΣ22, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  18. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.