Συζήτηση για το δρώμενο: Γιγάντικα Εξπρές

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 16/2/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    ειπα να πω και την δικη μου περιπτωση.εδωσα μονο ένα τρενακι με 350 small και πηρα σταβλο ποντικιου κιτρινο...τεραστια τυχη αν σκεφτει κανεις ότι παλευω να βρω ποντικι από μυστηρ σταβλαρχη... την επομενη φορα θα ασχοληθώ πιο πολύ αφου δεν ηξερα ότι μπορω να τυχω και σπανιους σταβλους
     
    Αρέσει στους soyla74 και graganta.
  2. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τελικά πρόλαβα και μάζεψα 19 τρενάκια και σε λίγες ώρες θα ξέρω τι έχω κερδίσει,σας είπα ότι το εβεντ είναι από τα καλύτερα στο παιχνίδι,άλλη φορά να το έχετε υπόψιν,η απόδοση στο εβεντ επί τοις 100 ήταν 39,5% περίπου,για 48 ώρες που ήταν,καθόλου άσχημα για καθημερινές ήμερες και με το εβεντ να αρχίζει στις 12 το μεσημέρι και να τελειώνει ξανά στις 12. είχε αρκετή δυσκολία από πλευράς χρόνου για μένα,όμως νιώθω αρκετά ικανοποιημένος για ότι κατάφερα μέσα σ'αυτό το χρονικό περιθώριο,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Επιτέλους το τελευταίο φορτίο μου έφερε το πολυπόθητο πορτοκαλί τζάμπο άλογο. (αυτή τη φορά έστειλα πίσω τζαμπογούρουνα!!)
     
    Αρέσει στους graganta, misirli και soyla74.
  4. azul*

    azul* Εξαιρετικό ταλέντο

    Το δρώμενο έχει τελειώσει κι η συζήτηση κλείνει
    Σας ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας! :D
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.