Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Γενική Καθαριότητα "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 4/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Τέλειωσα κι εγώ.
    Να ευχαριστήσω και το φαρμεράμα, ιδίως για τα άφθονα αναδυόμενα.
    Καλά να περνάτε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 9/7/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, zouzou8686 και 13 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλη την παρέα της φάρμας, καλή Κυριακή εύχομαι σε όλους. Αυτή η καθαριότητα ατελείωτη:p Δυο τρία δωμάτια έμειναν και τέλος. Έχει ζέστη οπότε το πάω χαλαρά, γιατί δε παλεύεται....
    Καλή μας συνέχεια και ενα μεγάλο μπράβο σε σας που το τελειώσατε, οι υπόλοιποι υπομονή μας εύχομαι γιατί θα την χρειαστούμε;)
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, skareleni και 9 σε άλλους.
  3. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα και απο μενα.Εγω ακομα παιδευομαι....Ελπιζω να προλαβω,5 δωματια μου εμειναν ακομη....πολυ σκονη βρε παιδι μου,αλλα κανω καλη δουλεια!!!!
     
    Αρέσει σε zouzou8686, kolokythopitas, skareleni και 23 σε άλλους.
  4. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Κλείδωσα την φασολιά, θέλω άλλα 1200 φυτά για να πω ότι καθάρισα όλα τα δωμάτια.
    Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα να έχουμε αύριο.o_O:sleepy:
     
    Αρέσει σε zouzou8686, graganta, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  5. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλή συνέχεια σε όσους το καθαρίζουν ακόμα το σπίτι και συγχαρητήρια σε όσους το τελείωσαν. Ήταν ένα εύκολο δρώμενο δυστυχώς όχι με δώρα πολύ μεγάλα, αλλά και αυτά είναι καλά. Ξεχάστηκα να το ανεβάσω και το δείχνω τώρα. Καλό ξημέρωμα!!!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε psipsi1978, kolokythopitas, skareleni και 10 σε άλλους.
  6. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημερούδια, καλή εβδομάδα σε όλους μας, έρχεται καύσωνας part2, οπότε υπομονή. Η φασολιά κλείδωσε επιτέλους, αλλά 1200 φυτά έμειναν και τέλος η καθαριότητα, άντε γιατί έπεσε η μέση μου, ανέβα-κατέβα σκάλες:p
    Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε γείτονες και φίλους για την βοήθειά τους και σε αυτό το δρώμενο. Οι βούρτσες έχουν μαζευτεί, και περιμένουν το επόμενο καθάρισμα χαχαχαχα. Έρχεται νεο δρώμενο οπότε κρατήστε τα δωράκια σας για τότε.....
    Καλή συνέχεια και σε σας που το προσπαθείτε ακόμη, έχετε χρόνο μη βιάζεστε
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, vickymou και 10 σε άλλους.
  7. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    Επιτελους!! κλειδωσα τη φασολια και παω για τα υπολοιπα.Σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια σας.Καλη συνεχεια.
     
    Αρέσει σε ikariaf, FROGE!, FarmMaster100 και 23 σε άλλους.
  8. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Καλή βδομάδα!!Τέλος το σπίτι!!!Εγινε λαμπίκο!!!Σας ευχαριστώ όλους για τα αναδυόμενα.Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν!!!
     
    Αρέσει σε GaTe987, kolokythopitas, skareleni και 10 σε άλλους.
  9. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Από το σπίτι του Σγουρομάλλη κατάφερα και εγώ να αποκτήσω όλους τους βοηθούς του (νυφίτσα με πανί, γουρούνι με ηλεκτρική σκούπα και πρόβατο με ξεσκονιστήρι) και την Ομάδα Συννέφων !! Μετά από τόσο συγύρισμα νομίζω ότι αξίζουν τα ζώα έναν υπνάκο. Τώρα που ετοιμάζεται η Πανσέληνος είναι η κατάλληλη στιγμή. Καλό μεσημέρι και καλό ύπνο!! :sleepy::p;)
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, kolokythopitas, vickymou και 6 σε άλλους.
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερούδια κια μια όμορφη "πάνσέληνη"εβδομάδα,απανταχού!δεν συνηθίζω να γράφω πολλές φορές σε ένα δρώμενο ,αλλά αυτή τη φορά νομίζω οτι επιβάλλεται να σημειώσω οτι στον ένα χρόνο διατριβής μου στο farmerama,για πρώτη φορά έχω πλεόνασμα 371 αναδυόμενων!Επίσης να ευχαριστήσω τους γείτονες που συνεχίζουν να μου στέλνουν "βούρτσες":p...προσωπικά στέλνω ό,τι μου στέλνουν....και εις άλλα με υγεία!
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, kolokythopitas, vickymou και 5 σε άλλους.
  11. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα ενα πολυ ωραιο και πολυ ευκολο ιβεντ τελειωσε με καλουτσικα δωρακια παμε γεια το επομενο.
     
    Αρέσει σε Megas_kokoriko, gtrullis, Gulit1 και 4 σε άλλους.
  12. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! 328 εγώ και θα μαζευτούν κι άλλα μέχρι αύριο...
    Και ήρθε το αύριο και έγιναν 404!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/7/17
    Αρέσει στους mmixail, sofiapao76, Gulit1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  13. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    383 βουρτσες καθαρισμου μου περισευουν θελει κανεις χα,χα,χα, δεν θα ξανα αγορασο στην ζωη μου θα εχω γεια παντα καλυ συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει στους sofiapao76 και Gulit1.
  14. Elenh_Gat1

    Elenh_Gat1 Αρχάριος στο φόρουμ

    Επιτέλους το καθάρισα και μου έμειναν 328 βούρτες καθαρισμού!!!!!Πήρα τα διακοσμητικά και την ομάδα της φασολιάς!!! Δεν πρόλαβα όλα τα δωμάτια το 3, 8, 12 και 13 έμειναν χωρίς καθάρισμα τι να κάνουμε την επόμενη φορά θα το καθαρίσω όλο χα,χα,χα!!!!Καλή συνέχεια σε όλους και όλες!!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 11/7/17
  15. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.