Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γατίσιες και σκυλίσιες μέρες"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 20/6/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. K_K__D

    K_K__D Τακτικός στο φόρουμ

    Τελικα οι φασολιες δεν εχουν κατωχειρωθει ακομη, ας ελπισουμε οτι θα γινει γιατι η μπαρα προοδου ειναι πολυ κοντά τους. Για τα διακοσμητικα χλωμο το βλεπω, αλλα... μηδενα απο του τελους..... κακαριζε.
     
    Αρέσει σε everme, zouzou8686, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  2. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Πολύ ωραίο το event. Θα ασχοληθώ μόνο με τους σκύλους γιατί δεν έχω αρκετές σούπερ τροφές. Προς το παρόν έχω τελειώσει τα 3 πρώτα βήματα :D . Σήμερα ήμουν πολύ τυχερός με τις εκτροφές :D

    [​IMG]

    Καλή επιτυχία σε όλους όσους συμμετέχουν. :D
     
    Αρέσει σε xaris68, maroula, zouzou8686 και 7 σε άλλους.
  3. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Τέλειωσα το ατομικό μου μέρος του δρώμενου, έδωσα και τα υπόλοιπα παιχνίδια και περιμένω να φτάσει το παγκόσμιο τα 26.000.000.000 για να πάρω και τις συννεφιές....
    Υπάρχει ανακοίνωση ότι διορθώθηκαν οι 2 παγκόσμιες μπάρες και από ότι βλέπω δεν απέχουμε πολύ...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/6/17
    Αρέσει σε xaris68, zouzou8686, jimixatz και 6 σε άλλους.
  4. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρεται!! Εγώ κατάφερα να τύχω στο εκτροφείο έναν πράκτορα 00Κ9, να γεμίσω το ροζ φρούριο και περιμένω τώρα να πάρω την ομάδα συννέφων!! Αν προλάβω και τις γάτες καλώς , αν όχι δεν πειράζει. Ωραίο δρώμενο ήταν πάντως!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 22/6/17
    Αρέσει σε xaris68, vickymou, zouzou8686 και 5 σε άλλους.
  5. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Εγώ νομίζω ότι μια και δεν έχουμε φτάσει ακόμα στο μέσο του δρώμενου -σε χρόνο- και κοντεύουν να συμπληρωθούν τα 26 δις για την ομάδα συννέφων, άλλα 4 δις που χρειάζονται για το διακοσμητικό θα συμπληρωθούν εύκολα, ακόμα και απ' όσους επιλέξουν τα γεννητούρια του Σαββατοκύριακου για να ολοκληρώσουν το δρώμενο.
    Μακάρι να έχω δίκιο!
     
    Αρέσει σε everme, Coinhunter01, zouzou8686 και 4 σε άλλους.
  6. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Kαλησπερα τελειωσα και με τους σκυλους και περιμενο να συμπληρωθουν τα 30 δις.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, xaris68, bill18 και 3 σε άλλους.
  7. kompra

    kompra Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ετοιμος και εγω!!!!
     
    Αρέσει σε mmixail, sofiapao76, ioanna6929 και 2 σε άλλους.
  8. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Καλό ΣΚ
    Περάσαμε τα 26 δισ και πήραμε τις φασολιές. Έχει αρκετές ώρες ακόμη, άρα μάλλον θα πάρουμε και τα δύο διακοσμητικά.
    Μην ξεχνάτε να δώσετε τα γατοπαίχνιδα και σκυλοπαίχνιδα στην παγκόσμια μπάρα.
     
    Αρέσει σε mmixail, vickymou, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  9. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα δεν νομιζω να πιασουμε τα 30 δις ετσι οπως παει. τα γεννητουργια τελειωσαν και η μπαρα κολλησε
     
    Αρέσει στον/ην mmixail.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Αύριο βράδυ τελειώνουν τα γεννητούρια. Πολύ καλά τα διακοσμητικά, αλλά δε σκοπεύω να ξοδέψω τίποτα, για μια μπάρα που δε μπορώ να ελέγξω, που ανεβαίνει και κατεβαίνει, που δε μου δίνει πληροφορίες για το σημείο το οποίο βρίσκεται. Γιατί το ότι δείχνει να κοντεύει στη μέση της αποστασης που χωρίζει τα διακοσμητικά απο τη φασολια, δε μου λέει κάτι, εφόσον και η φασολιά δείχνει να βρίσκεται στη μέση της μπάρας, και στην πραγματικότητα είναι λίγο πριν το τέλος, εφόσον θέλει 26 δις, και απομένουν άλλα 4 δις για τα διακοσμητικά.
    Αν είναι να ρθουν θε να ρθουν, αλλιώς θα προσπεράσουν!
    Γενικά το ιβέντ, ωραίο και πανεύκολο.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, skareleni, mmixail και 13 σε άλλους.
  11. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Πάνε και τα γεννητούρια αλλά ....αλλά :eek:
    Τελικά αυτή η μπάρα είναι ανηφορική . ;)Και είναι λάθος που απεικονίζεται ως κατηφορική....:p
    Πολύ ανηφόρα αγρότες μου και δεν τα βλέπω τα διακοσμητικά ούτε με τα κυάλια xD

    Γενικά όμως καλό και ξεκούραστο δρώμενο!
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, sofiapao76, jimixatz και 5 σε άλλους.
  12. vickymou

    vickymou Κόμης

    αν ολοι τελειωναμε και περιμεναμε απο τους αλλους ζήτω που καηκαμε! δωστε και καμια γατουλα και κανα σκυλακι μην τα κρατατε για τη λαικη πιο πολλα θα κερδισετε
     
    Αρέσει στους *ΜΑΜΑ* και ESABA.
  13. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα. Καλή βδομάδα
    Δώσαμε και κατι τις παραπάνω, αλλά η μπάρα μας δυσκολεύει να δούμε τι γίνεται για να υπολογίσουμε πόσα να δώσουμε...
     
    Αρέσει σε mmixail, graganta, vickymou και 2 σε άλλους.
  14. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αντε και τον φαγαμε τον γαιδαρο.η ουρα μας εμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους sofiapao76, jimixatz, Gulit1 και σε ακόμα ένα άτομο.
  15. vickymou

    vickymou Κόμης

    καλημερα! ειναι γαιδαρου,..... αν ηταν ομως ουρα αλεπους να δεις τι θα δινανε
     
    Αρέσει στους jimixatz και Megas_kokoriko.
  16. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Εγώ προσωπικά θα διαφωνήσω με τους περισσότερους από εσάς. Το δρώμενο δεν είναι εύκολο... ξεκούραστο είναι και σε σχέση με τα δώρα κατά την γνώμη μου πολύ απαιτητικό. Πιστεύω ότι επειδή οι περισσότεροι από εμάς έχουν... είχαν πολλές σούπερ τροφές από το δρώμενο του καρναβαλιού το χαρακτηρίζετε εύκολο.

    Προσωπική μου άποψη πάντα.
     
    Αρέσει σε panos009, sofiapao76, anastz και 11 σε άλλους.
  17. nana

    nana Γνώστης του φόρουμ

    Το οτι εδωσα γατοσκυλα στην ομαδικη μπαρα δεν με πειραζει Ομως να δινω στα τυφλα , χωρις να μπορω να ελεγχω που βρισκομαστε , ποσα δωσαμε ,και τι υπολοιπο εμεινε .ωστε αν χρειαστει να ξαναδωσω, εεεε αυτο με ενοχλει και με πειραζει παααρα πολυ !!!!!Γιατι τετοια μυστικοτητα ?
     
    Αρέσει σε panos009, skareleni, NOTHS58 και 8 σε άλλους.
  18. vickymou

    vickymou Κόμης

    εχεις δικιο καλητερα να ξεραμε το σκορ και αναλογα να βαλουμε. και εγω απορω ποσα να παραδωσω
     
    Αρέσει σε panos009, nana, NOTHS58 και 6 σε άλλους.
  19. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα λογικα θα γεμισει η μπαρα συνολικη προοδος γατες και σκυλοι και δεν θα μπορουμε να παραδοσουμε τιποτα.
     
    Αρέσει στους nana, NOTHS58 και vickymou.
  20. nana

    nana Γνώστης του φόρουμ

    πλησιαζουμε στο τελος Θα ριξω οτι μου απομεινε ,ετσι για να μην πανε χαμενα οσα δωσαμε Αλλα ισως και να μην χρειαζεται ! Πως να το ξερουμε?
     
    Αρέσει στον/ην panos009.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.