Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γατίσιες και σκυλίσιες μέρες"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 20/6/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Με 4 κυνοτροφεία , 0 τροφές και 0 σκύλους δεν πάω πουθενά, οπότε ούτε που θα ασχοληθώ.
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, misirli, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  2. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα αγροτοπαρέα μου!Τελειώσαμε λοιπόν και τι να πούμε....ευκολάκι για όσους διέθεταν απαιτούμενα γατιά και σκυλιά...για όσους δεν έχουν υπάρχει και το πακετάκι που δίνει από λίγα για το ξεκίνημα...τα γεννητούρια ήταν απολαυστικά!εύγε!!!και αυτή τη φορά 'εδωσαν φασουλοφλουριά σχεδόν σε όλες τις εκτροφές...τώρα περιμένουμε να γεμίσει η μπάρα...πλάκα θα έχει να μη γεμίσει o_O
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, heavymetal7, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  3. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλησπέρα και απο μένα σε όλους σας. Πρώτα από όλα να ευχαριστήσω τον lazo95 διότι χάρη σε αυτόν και τους υπολογισμούς τους το τελείωσα μέσα σε 20 λεπτά.
    [​IMG]
    Και ευχαριστώ την εταιρεία διότι απο τις 100 τροφές όπως έλεγε ο
    lazos95, τα 80 ήταν φασουλοφλουριά.

    Καλή μας ξεκούραση λοιπόν!!!!!

     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, NOTHS58, everme και 11 σε άλλους.
  4. panta2005

    panta2005 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    Τελος και επο εμενα το event περιμενω τα 26 δις.
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, NOTHS58, gtrullis και 6 σε άλλους.
  5. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα τελος με της γατες εχω τους σκυλους να ασχοληθω δεν βιαζομαι σιγα σιγα.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, xaris68, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    αν δεν έχετε καθόλου γάτες και σκύλους και έχετε χορτοτάλιρα, αγοράστε στάβλους γάτες και σκύλους και θα αρχίσετε να κάνετε εκτροφές σιγά σιγά. Βάλτε το βράδυ να γίνονται σούπερ τροφές και τροφές για γάτες και σκύλους, είναι αρκετές ημέρες. Υπομονή θέλει και δουλειά.
     
    Αρέσει σε NOTHS58, ioanna6929, teo82 και 3 σε άλλους.
  7. zouzou8686

    zouzou8686 Ανερχόμενος συντάκτης

    τελος και απο εμενα συμπληρωθηκαν ολα θα περιμενω την τελικη ευθεια τωρα !!ευχομαι να συνεισφερουν οι παικτες απο τα αποθεματα τους να μαζευτουν αυτα τα ερμα 26δις. και ρωταω τωρα εγω.. αν δεν συμπληρωθουν τι θα γινει??θα χασω τις φασολιες??δεν θελω:mad: !!!!!!!!προς το τελος ξοδεψα αρκετα χορτοταλιρα και σουπερ τροφες..ευχομαι να μην πανε ολα αυτα στον βροντο . αντε να δουμε τι θα γινει ας μην το σκεφτομαι εξαλου εχουμε αρκετες ημερες μπροστα μας!!καλη συνεχεια σε ολους!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/6/17
    Αρέσει σε xaris68, mmixail, maria_palou και 3 σε άλλους.
  8. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλό βράδυ, τέλειωσα και εγώ με τις γάτες και τους σκύλους και περιμένω να μαζευτούν τα 26 δις για να πάρω τις φασολιές.
    Καλή συνέχεια σε όλους.o_O;):sleepy:
     
    Αρέσει σε heavymetal7, NOTHS58, zouzou8686 και 8 σε άλλους.
  9. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Τις πήραμε τις φασολιές.
     
  10. -voula63-

    -voula63- Νέος ειδικός

    απο ποτε τις πηραμε??????ἕγω δεν μπορω να βαλω τα αντικειμενα που κερδισα
     
    Αρέσει στους NOTHS58, zouzou8686 και ioanna6929.
  11. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, εντάξει δεν ήταν δύσκολο δρώμενο, αλλά δυσκολεύτηκε η τσέπη μας :p πολυέξοδο θα το χαρακτήριζα. Καλή συνέχεια σε όλους, είτε ασχοληθείτε είτε οχι.
    Φίλη μου voula63, εαν εχεις τελειώσει τις γάτες και τους σκύλους, τότε θα περιμένεις κι εσυ, όπως όλοι μας, να τελειώσει το δρώμενο, και οι φασολιές μας να πιστωθούν στις φάρμες μας
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, zouzou8686, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  12. karagouna66

    karagouna66 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    τελειωσα με τις γατες και τους σκυλους απλωσ πιο πανω καποιος συμπαικτης ειπε οτι τις πηραμε ,γι αυτο και εγω απορησα,
     
  13. bmanolos

    bmanolos Νέος ειδικός

    Μην αγχώνεστε για τις φασολιές. Οι ΣΕ γράφουν οτι θα δοθούν με το τέλος του δρώμενου, όπως και όλα τα έξτρα δώρα και αν περάσουμε τα όρια παράδοσης. Αυτή τη στιγμή η μπάρα δείχνει οτι έχουμε περάσει το όριο για τις φασολιές.
     
    Αρέσει σε heavymetal7, ioanna6929, zouzou8686 και 5 σε άλλους.
  14. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Τελειωσα κι εγώ το δρώμενο. Ξοδεψα πολλές σούπερ τροφές και δε μου έμειναν καθόλου ζώα εκτροφής αλλά δεν πειράζει. Καληνυχτα και καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε heavymetal7, ioanna6929, FARMER.GP και 9 σε άλλους.
  15. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    [​IMG]

    Καλησπέρα!!
    Νομίζω πως πάμε πολύ καλά εεε;;;
    ;)xDxD
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, Coinhunter01, mmixail και 10 σε άλλους.
  16. vickymou

    vickymou Κόμης

    αντε παιδια βοηθηστε να γεμισουμε την μπαρα, πρεπει ολοι να δωσουμε ιατι αν περιμενουμε τους αλλους και κανουμε την <<παπια>> δεν θα γινει τιποτα
     
    Αρέσει σε ioanna6929, zouzou8686, vagelis1968 και 3 σε άλλους.
  17. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Πολύ σωστά άλλωστε ολο και κάτι θα σας έχει μείνει απο τις εκτροφές.....Κανά κοκκαλάκι [​IMG]κανά [​IMG] γατοπαίχνιδο;;
    Μη τα κρατάτε καλέεε 8)
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, ioanna6929, zouzou8686 και 10 σε άλλους.
  18. vickymou

    vickymou Κόμης

    λοιπον, υπολογησα τα ποσα και κατεληξα οτι αν δωσουμε απο 5 εκατομυρια χρειαζονται 5.200 αγροτες. μεχρι τωρα εδωσα 4εκ. και συνεχιζω(ειμαι 89επιπεδο-μικρο),βαλτε και εσεις που μαζευετε τα χορτοταληρα
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και maria_palou.
  19. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ


    Καλημέρα στην παρέα, η υπομονή είναι μια αρετή σχετικά εύκολη στις μέρες μας, εαν ΔΕΝ τελειώσει το δρώμενο, ότι και να βάλουμε εμείς ή εσυ μόνη σου, κανείς δε θα πάρει τίποτα.....
     
    Αρέσει σε skareleni, ioanna6929, zouzou8686 και 7 σε άλλους.
  20. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    απο χρήμα πως πας; χαχα εκει που πήγα να ξεκινήσω τις αγορές...λέω πολλά είναι και ας έχω και χρήμα...όμως είχα δει για φασουλοφλουρί, αλλά το μόνο που δεν είχα προσέξει ήταν ότι δίνει σχεδόν σε κάθε τροφη φασουλοφλουριά!!! γι'αυτό και σταμάτησα κιόλας...δεν συνέχισα..ουπς μόλις θυμήθηκα κάτι έβαλα ακόμη αλλά θα φροντίσω να τα μαζέψω σε γεννητούρια τουλάχιστον
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.