Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γάτες εν δράσει"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 9/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. mini88_

    mini88_ Ανερχόμενος συντάκτης

    βλεπω με χαρα οτι οι "Γατες" ειναι περισσοτερες απ' τα "γατακια"
    150 τροφουλες τι ψυχη να εχουν
    αν ειναι και απο σουπερτροφοδεντρα,ακομα καλυτερα...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, OnTheRocks, graganta και 7 σε άλλους.
  2. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα το δρώμενο, εύκολο σχετικά, αν και το φοβήθηκα λίγο. Καλή συνέχεια και επιτυχία σε σας που το προσπαθείτε ακόμη.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, takis.00, gtrullis και 12 σε άλλους.
  3. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Τέλος και για μένα το δρώμενο με κάτι λιγότερο από 200 σ.τ. και λιγότερες από 350 γάτες.Καλή επιτυχία σε όλους![​IMG]
     
    Αρέσει σε psipsi1978, takis.00, gtrullis και 14 σε άλλους.
  4. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο, τέλειωσα και εγώ το δρώμενο. Απο τις εκτροφές μου έδωσε 2 γάτες Μέιν Κουν, 1 γάτα Σαβάνας
    και 3 Σκωτσέζικες γάτες Φόλντ. Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη.:music::inlove::)
     
    Αρέσει σε psipsi1978, takis.00, gtrullis και 11 σε άλλους.
  5. bill18

    bill18 Ενεργός συντάκτης

    Καλημέρα παιδιά. :) Αποφάσισα και εγω σήμερα να αρχίσω το event. Σας φάνηκε εύκολο εσάς που το τελιώσατε;
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, kolokythopitas, nota.dim1802 και 3 σε άλλους.
  6. IRENE26

    IRENE26 Επιφανής του φόρουμ

    Καλημέρα και από εμένα.Τέλειωσα από εχθές το βράδυ το δρώμενο,πολύ εύκολα με λιγότερες από 150 σ.τ. και λιγότερες από 300 γατούλες.Από τις εκτροφές μου χρησιμοποίησα 1 Μέιν κουν,17 Φολντ,15 Κάλικο και 15 Τάμπι για να τελειώσω.Καλή συνέχεια στους υπόλοιπους!
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, kolokythopitas, vagelis1968 και 12 σε άλλους.
  7. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    τελος και για μενα το δρωμενο ακολουθησα την συμβουλη συμπαιχτη με την γατουλα απο το δεντρο τησ σοφιας και ετσι πηρα και την φασολια 120 γατες και 150 ζωοτροφες συμφερει να εκτρεφης μονο της απλες γατουλες οτι αλλο δίνει λιγοτερους ποντους απο τα τεσσερα προηγουμενα ζώα ασε που μερικες εκτροφες εδωσαν μεγαλυτερο επιπεδο γατων !
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, jimixatz, takis.00 και 5 σε άλλους.
  8. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Εγω σχεδον το τελειωσα, και εκανα 30 εκτροφες- Δυστυχως
    Το δυστυχως το λεωγιατι με την τεχνικη που ακολουθησ μετα ηταν πανευκολο!
    Πουλωντας απλες γατες με 20000 ευρω αγοραζω γατες επομενης, μεθεπομενης γενιας με την ιδια σχεδον αξια. Αρα χωρις καμια στ βγαζω πολυ ευκολα το δρωμενο
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, jimixatz, takis.00 και 8 σε άλλους.
  9. lazos95

    lazos95 Γνώστης του φόρουμ

    20.000 ευρώ μια απλή γάτα;
    Από καθαρό χρυσό με ζαφείρια για μάτια είναι φτιαγμένη;
    [​IMG]
    Πανεύκολο με την τεχνική που ακολουθείς δε θα το 'λεγα, γιατί πρέπει να σου βγουν τα μάτια για να βρεις προσφορά, να είσαι υπομονετικός και βέβαια γρήγορος.
    Ούτε για δείγμα δε υπάρχουν γάτες εκτροφής, στη λαϊκή που συμμετέχω τουλάχιστον. Στη δικιά σου μπορεί να υπάρχουν.
    Για να καταλάβεις αν βάλω σε προσφορά τις γάτες μέιν κουν που είναι 6ης γενιάς θα φύγουν σε μερικά μόλις δευτερόλεπτα και στην ανώτερη τιμή τους! Περιμένουμε βέβαια να ανέβει και άλλο...
    [​IMG]
    Σιγά μη κάτσω το Σ/Κ να βγάλω τα μάτια μου στη λαϊκή, κάνω 20-30 εκτροφές παραπάνω και τελειώνει η ιστορία...
     
    Αρέσει σε *Chelsea*, jimixatz, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  10. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    H τωρινη τιμη τους ειναι 18.000 αλλα ανεβοκατεβαινει συνεχως. Εγω τοσο τις πουλησα!
    Οσον αφορα το ψαξιμο, δεν ειναι δυσκολο, αν μπεις μια φορα προφανως και θα δεις οτι δεν υπαρχει προσφορα, ομως αν κανεις 3-4 κλικ για ν αγινι ανανεωση κατευθειαν εμφανιζεται προσφορα! Εγω αγορασα πολλες σκωτσεζικες και πριν λιγο και σαβανα.
    Η μειν κουιν που αναφερεις υπαρχει σχεδον ολη την ωρα, δεν χρειαζοταν να κανω ανανεωση. Αλλα δεν εχω τοσα χτ για να την αγορασω(8 μειν κουιν αυτη τη στιγμη)
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, jimixatz, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  11. OnTheRocks

    OnTheRocks Αρχάριος στο φόρουμ

    Αυτά είναι γεννητούρια!!!μπράβο στη γατομαμή έδωσε μπόλικα ψιψίνια και με απλές γατούλες έδωσε 4ης-5ης γενιάς...άμα θέλει,κάνει θαύματα ο μύλος...τελικά όποιος είχε 100 γάτες και μερικές στ το έβγαλε σε μια ωρίτσα,με όλα τα βοηθητικά του μύλου ως προς τον χρόνο κλπ...άδικα το φοβηθήκαμε ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, LILA413, nota.dim1802 και 5 σε άλλους.
  12. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] στη δική μου λαική δεν υπάρχει γάτα ούτε για δείγμα εκτός τίς μέιν κούν....μιλάμε για μεγάλο καραούλι.....
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, ath και 9 σε άλλους.
  13. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Μολις ξαναμπηκα και κλειδωσα την φασολια με 5 γατες καλικο που βρηκα την λαικη! Τωρα πουλαω στα 16.000 γιατι εχω μεινει με ελαχιστα χτ
    Καλη επιτυχια στους υπολοιπους!
     
    Αρέσει σε jimixatz, gtrullis, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  14. SavoirAimer...

    SavoirAimer... Ενεργός συντάκτης

    Γάτες να θέλετε...και με 0,10 παρακαλώ!>:(

    [​IMG]

    Και όχι μόνο γάτες, αφού ο ίδιος παίκτης έβαλε παρόμοιες προσφορές και σε άλλα ζώα εκτροφής, που δυστυχώς δεν πρόλαβα να τις αποθηκεύσω.

    Και συνεχίζει...
    [​IMG]
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/11/16
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, nota.dim1802 και 11 σε άλλους.
  15. foufoula

    foufoula Νέος ειδικός

    Καλημερα.Κατι αναλογο μου ειχε τυχει σε ενα δρωμενο με λευκες αγελαδες,λες να ηταν ο ιδιος παικτης?
     
    Αρέσει σε psipsi1978, jimixatz, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  16. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Καλημέρα και από εμένα. καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα.
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, jimixatz, takis.00 και 16 σε άλλους.
  17. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Οποιος εχει πολλα χτ το τελειωνει ανετα το δρωμενο με τοσες προσοφρες[​IMG]
     
  18. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Τελικά με αυτά που είπατε, είπα να το δοκιμάσω και εγώ. Είχατε δίκιο τα αποτελέσματα απο τη εκτροφή σε συνδιασμό με τα γεννητούρια ήταν απίστευτα καλά. Πράγματι με 150 στ και με 200 γάτες βγήκε το δρώμενο, να πω την αλήθεια τα λυπήθηκα όμως και λίγο, δεν ξετρελάθηκα με τις ανταμοιβές (αυτή δε η κουφοξυλιά και τα 3 παλιο εργαλεία στον λαιμό μου κάθησαν!)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/11/16
    Αρέσει σε jimixatz, maroula, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  19. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Ακριβώς γι'αυτό εγω ακολούθησαν αντίστροφα την δικιά της τακτική χαχα δηλαδη πουλούσα της εκτροφής αφού δεν υπήρχε γρι...και αγόραζα απλές...τουλάχιστον αυτες τις έβρισκες σίγουρα! :p με αυτό ήταν απλό...καλά προς το τέλος...τα έδωσα όλα στο δρώμενο και εκτροφής και τα απλά ;)

    καλα είσαι το μόνο άτομο που στην λαϊκη του είχε κάποιες προσφορές μάλλον...το κόλπο με τα κλικ το ξέρουμε όλοι...αλλά καναμε περισσότερα κλικ απο αυτά που έλεγες και δεν εμφανιζόταν τίποτα
     
    Αρέσει σε OnTheRocks, sofiapao76, jimixatz και 3 σε άλλους.
  20. elena05091975

    elena05091975 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημερα και απο εμενα επιτελους τελειωσα και εγω το δρωμενο..... σχετικα καλα ηταν και τα δωρα....!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, OnTheRocks, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.