Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Γάτες εν δράσει"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 9/11/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. bilbo

    bilbo Ανερχόμενος

    Αδιαφορο για μενα κραταω τις σουπερ τροφες για κατι καλυτερο η δεν ξοδευω τα χρηματα μου για 1200 γατες που η μια κανει 20χιλιαρικα!
     
    Αρέσει σε xaris68, vagelis1968, OnTheRocks και 6 σε άλλους.
  2. FOIVOS22

    FOIVOS22 Νέος ειδικός

    Το μόνο ψεγάδι που βρίσκω στο δρώμενο αυτό, όπως και σε κάθε παρόμοιο που έχει μπει στο παρελθόν, είναι η απώλεια της πλεονάζουσας αξίας. Αν εγώ, δηλαδή, διαθέσω πενήντα αστεράκια στο δέντρο της σοφίας και πάρω τη γάτα της ρούνας, γιατί να χαθεί η παραπάνω αξία και να μην κάνω τρία ή τέσσερα βήματα με ένα ζώο;;; Έτσι θα εξοικονομήσω σούπερ τροφή και αρώματα για τα υπόλοιπα βήματα.
     
    Αρέσει σε ESABA, xaris68, ath και 14 σε άλλους.
  3. siourdistan

    siourdistan Τακτικός στο φόρουμ

    ειχες μαζεψει 1200 γατες?????????? δηλ απο τα αλλα ζωα ποσα εχεις καβατζα???
     
    Αρέσει σε vagelis1968, .eugenaki., kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  4. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Πήρα το εργοστάσιο χαρτόκουτων απο το εργαστήρι ,πούλησα γάτες , έβαλα να παράγω και χαρτόκουτα.Με μηδέν σούπερ τροφές, οχι θα κάτσω να σκάσω! Ας ξαναδούν λιγο τα δρώμενα εκτροφής, κομματάκι αδιάφορα εώς ασύμφορα... με τόσες σούπερ τροφές!
    * να μην ξεχάσω να αναφέρω, ότι αδιάφορα άρχισαν να γίνονται και τα μυστηριώδη που μας δίνουν σαν δέλεαρ με τα συνεχόμενα τραγικά αποτελεσματα!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/11/16
    Αρέσει σε maroula, xaris68, fenia233 και 12 σε άλλους.
  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    siourdistan Καλησπέρα. Εχω στημένα εκατό σπιτάκια γάτας. Καθε έξι ώρες και δέκα λεπτα,παίρνω 100 γατούλες.Έτσι μαζεύονται και οι γάτες και όλα τα άλλα ζώα σε δυο-τρεις μέρες.
     
    Αρέσει σε xaris68, ath, vagelis1968 και 13 σε άλλους.
  6. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα! Ουάου...
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, markos5560 και 3 σε άλλους.
  7. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλημέρα και από εμένα,επιτέλους ηρεμία:D,με πρωινό καφεδάκι, σας διάβασα όλους και ειλικρινά με βοηθήσατε πολύ,έτσι αγόρασα 132 σπιτάκια γατούλας,έχω και τον αποθηκευτικό χώρο,500 κουφοξυλιές και λέω να κάνω το εβεντ με άπλα ζωάκια8),έτσι θα μου μείνουν οι πολύτιμες σούπερ τροφές για άλλη ποιο δύσκολη στιγμή στο παιχνίδι;).μπράβο στην εταιρία που δίνει την δυνατότητά να τελειώσει κάποιος το δρώμενο με απλές γατούλες,να είστε όλοι πάντα καλά:).
     
    Αρέσει σε takis.00, dimitra.s, xaris68 και 23 σε άλλους.
  8. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα! Και πού θα τα βάλεις; Θα χωρέσουν όλα; Χα, χα! Είδες απορία που έχω;;;
     
    Αρέσει σε vagelis1968, markos5560, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  9. ingridv

    ingridv Ενεργός συντάκτης

    Ευχαριστούμε τον/την empotonaki για τις ωραίες ιδέες που μας δίνει προκειμένου να σώσουμε τις λίγες σούπερ τροφές για τα δρώμενα που πραγματικά χρειάζονται. Καλή επιτυχία σε όλους.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, jimixatz και 7 σε άλλους.
  10. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Καλησπερα!!!
    Σε μενα με 132 διαθεσιμες εκτροφες το ιβεντ ελαβε τελος!!
    Αυτο σημαινει οτι με 264σ,τ χρειαστηκα για να το τελειωσω.
    Πως βρηκατε οτι το ιβεντ χρειαζεται 613σ,τ???
     
    Αρέσει σε takis.00, skareleni, jimixatz και 10 σε άλλους.
  11. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Προφανως επαιξες με τα γεννητουρια, οι 600 αναφερονται ωρις γεννητουρια, αφου τα αποτελεσματα ειναι διαφορετικα γι αολους
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, xaris68 και 5 σε άλλους.
  12. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Εννοειται οτι οι σ,τ που χρειαστηκα εχει σχεση με τα γεννητουρια
    Και τωρα ειδα καλυτερα οτι τα παιδια μιλαγανε χωρις το ιβεντ 'εκρηξη γεννησεων΄
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, jimixatz και 6 σε άλλους.
  13. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    καλησπέρα σας
    τέλος τα γατάκια
    χρειάστηκα 75 εκτροφές , δηλ. 150 σ.τ.
    τα γεννητούρια ήταν αρκετά καλά μου έδωσαν πολλά ,
    γι΄αυτό και το τελείωσα με λίγες εκτροφές

    [​IMG]
    καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε takis.00, OnTheRocks, skareleni και 19 σε άλλους.
  14. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και γω τελείωσα το ιβεντ, με 150 περίπου σ. τ. και 500 κάτι γάτες. Τελικά δεν ήταν τόσο πολυέξοδο. Ωραίο το κόκκινο σπιτάκι.
     
    Αρέσει σε takis.00, vagelis1968, OnTheRocks και 18 σε άλλους.
  15. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Εγω δεν θελω να χαλασω πολλες στ οποτε πουλαω γατες τωρα και σε 2-3 μερες που η τιμη θ αναι πολυ χαμηλη θα αγορασω αλλες τοσες
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, jimixatz και 3 σε άλλους.
  16. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    ακομα δεν μπορω να πιστεψω ποσο ευκολα τελικα κατεληξε για μενα!! ξεκινησα να παρω το πορτοκαλι σπιτακι και το εργαστηριο χαρτοκουτων και τελικα με 288 γατες και κατι λιγοτερο απο 250 σ.τ το τελειωσα!!!! τα γεννητουρια απιστευτα καλα αποτελεσματα!! 7 μειν κουν μου εμειναν!!!!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, OnTheRocks, skareleni και 10 σε άλλους.
  17. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    τελος το δρωμενο για μενα.Τι χρειαστηκε;120 εκτροφες,δηλαδη:120χ2=240 σ.τροφες και 120χ4=480 γατακια και μου μειναν πολλες γατες
    40 ταμπι,1 σαβανα ,1 κοντοτριχη,15 καλικο και 256 γατακια ....ξεκινησα με λιγοτερο απο 600 γατακια.Τωρα με τα γεννητουρια αξιζει να παιξετε
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, jimixatz και 9 σε άλλους.
  18. Giotak80

    Giotak80 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σε όλους !!! Απο τα πιο εύκολα ιβεντ ηταν το τελείωσα μολις τώρα, ξεκίνησα τις εκτροφές στις 7 μολις άρχισε η έκρηξη γεννήσεων.
     
    Αρέσει σε vagelis1968, skareleni, jimixatz και 9 σε άλλους.
  19. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    τελος και για μενα χρειαστηκα 60 εκτροφες και 400 γατακια ευκολο
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, graganta και 8 σε άλλους.
  20. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Καλησπέρα και από μένα. Τέλος και αυτό για σήμερα. Με λίγες τροφές και λίγες γάτες. Ήταν ένα εύκολο event σε σχέση με άλλες φορές. Να έχουμε ένα καλό Σαββατοκύριακο.
    [​IMG]
    Και όσοι δεν το έχετε ξεκινήσει επειδή σκέφτεστε τις σούπερ τροφές, γνώμη μου κάντε το είναι πολύ εύκολο.
    Εννοείτε να ευχαριστήσουμε και την εταιρεία που αυτή την φορά ήταν ακόμα πιο εύκολο για όλους μας.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 12/11/16
    Αρέσει σε takis.00, yelander10, vagelis1968 και 18 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.