Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Βραδιά επιτραπέζιων"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 22/11/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το δρώμενο :


    "Βραδιά επιτραπέζιων"


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.
    Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες ενότητες για βοήθεια.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Βραδιά-επιτραπέζιων.36449/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/threads/Βραδιά-επιτραπέζιων.36448/

    Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!

    imgpsh_fullsize_anim (1).png

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    285 φυτά και 50 αναδυόμενα για κάθε παιχνίδι. Τα αναδυόμενα είναι πολλά. Αντε να δουμε με τι ρυθμο θα έρχονται. Κατα τ αλλα είναι γνωστο δρώμενο και περιμένω τις απαντήσεις απο το κουιζ.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, yelander10, Marinaloren και 5 σε άλλους.
  3. vachl1

    vachl1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    το παιχνιδι γιατι δεν ξεκινισε
     
    Αρέσει στον/ην GIOTA0404.
  4. ioannabad

    ioannabad Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπερα, αυτο που βλεπω ειναι οτι μονο στην μια εκταση μου δινει το δικαιωμα να φυτεψω το φυτο εργασιας, στο αγριο λιβαδι δεν εχει το φυτο
     
    Αρέσει στους RARANIARO, Marinaloren και vagelis1968.
  5. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Πριν λίγο ανακαλύφθηκε το λάθος στις συχνές ερωτήσεις κ διορθώθηκε. Φυτεύουμε μόνο βασική και παίρνουμε αναδυόμενα κι από τις 2 εκτάσεις.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/11/23
    Αρέσει σε nota.dim1802, yelander10, misirli και 2 σε άλλους.
  6. nikoskra

    nikoskra Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλο θα ηταν τα λαθη να τα βρισκουμε νωριτερα,εγω ειχα σταβλους και τους εβγαλα απο το αγριο λιβαδι και τωρα πρεπει να τα τους ξαναποθετω.και μια συγνωμη δεν ειναι ποτε περιττη
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και maria_palou.
  7. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    τι γινεται βρε παιδια?γιατι δεν υπαρχει το φυτο στο αγριο λιβαδι?
     
  8. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Γιατί δεν διαβάζετε τις συχνές ; Υπήρχε πρόβλημα εκ παραδρομής στις συχνές και το διορθώσαμε! Μπορείς να δεις τις νέες συχνές στην κατάλληλη ενότητα.

    όντως! Πόσο μάλλον και μια μικρή δόση κατανόησης. Σωστά δεν τα λέμε και οι δύο ; ή όχι; :eek:
     
    Αρέσει στους Lina123 και jimixatz.
  9. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    όντως! Πόσο μάλλον και μια μικρή δόση κατανόησης. Σωστά δεν τα λέμε και οι δύο ; ή όχι; :eek:[/QUOTE]


    καλησπερα σε σενα κ ολους ..... η κατανοηση μας ειναι σιγουρη να πω? επιβεβλημενη να πω? ετσι κ αλλιως αδιαφορο το τι πιστευω εγω κ οι υπολοιποι παιχτες αφου δεν μπορουμε να κανουμε κατι... σωστα???
    αλλα εγω προσωπικα συγγνωμη εκ μερους σου/σας δεν ειδα πουθενα ...η μηπως απλα δεν την ειδα???
     
    Αρέσει σε RARANIARO, vagelis1968, Boy_salonica88 και 2 σε άλλους.
  10. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    πο
    ποσες φορες πρεπει να διαβαζουμε τις συχνες ερωτησεις?τις διαβασαμε χθες και τωρα μειναμε με τα φυτα στην αποθηκη μας.τι να πω.....
     
    Αρέσει στους minos1978, RARANIARO και renalian.
  11. -*Hermes*-

    -*Hermes*- S-Moderator Team Farmerama GR

    Είναι τόσο τραγικό το λάθος όταν σε ένα δρώμενο αντί για 2 εκτάσεις να φυτεύεις σε μία;
    και να πω ότι το μάθατε μετά από μέρες; Ούτε καν μπορέσατε να φυτέψετε και στις δύο μαζί. Έτσι κι αλλιώς με 10 φυτά ξεκίνησα, με 10 ξεκίνησες.
    Άρα; έχασες κάτι κύριε alexbas? ή ο συναγρότης σου με τους στάβλους; Δεν χάσατε απολύτως τίποτα, και ίσα ίσα επωφεληθήκατε! Γιατί όλοι βάλαμε φυτά και στις δύο εκτάσεις (όντας έμπειροι παίκτες και εσείς, σωστά?) και σας μένει και μια δεύτερη έκταση για να τα μαζέψετε πιο εύκολα. Πάλι σωστά;
    Δεν μπορώ να καταλάβω... Προξένησα κάποιο κακό στις φάρμες σας από τις συχνές μου; ΟΧΙ!
    Αντιθέτως ΟΛΟΙ ΣΑΣ - και αν όχι ΟΛΟΙ οι πιο πολλοί τουλάχιστον - καραδοκείτε για τυχόν σφάλματα, ώστε να έχετε την αφορμή να μας επιβληθείτε.

    άρα το θέμα είναι δικό σου και όχι δικό μου! Είναι μέλημά σου να ενημερώνεσαι για όλα τα ζητήματα του δρώμενου. Εδώ δεν είμαστε για να στέλνουμε προσωπικά μηνύματα σε όλους , αλλά είμαστε εδώ για να μπορούμε να παρέχουμε όσο το δυνατόν καλύτερες παροχές του παιχνιδιού!
    φυτά; στάβλους; δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς θες να εξηγήσεις!
    εδώ ούτως η άλλως θα τους έβγαζες για να μαζέψεις αναδυόμενα. Τώρα οι στάβλοι έγιναν φυτά ; xD Αν έχεις κάποιο πρόβλημα με τη φάρμα απευθύνσου στην κατάλληλη ενότητα να σε βοηθήσουμε!
    Και επειδή πάλι καταχράστηκα την σελίδα για να εξηγώ τα αυτονόητα , ζητώ συγνώμη για το τόσο κατεβατό και το θέμα κλείνει εδώ!
     
    Αρέσει στους Lina123 και jimixatz.
  12. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    μετα απ ολο αυτο το κατεβατο ενα εχω να πω .... συγγνωμη, για το λαθος ασχετα αν μου/μας κοστισε κατι το οτι ηταν λαθος παραμενει γεγονως, εγω δεεεεεεν ειδα (ουτε προκεται το ξερω)....
    υγ το αστειο ειναι οτι δεν ηταν κ το μοναδικο στις συγκεκριμενες σ.ε. δειτε λιγο κ το τι δινει η φασολια κ θα καταλαβετε......
     
    Αρέσει στον/ην renalian.
  13. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Το αστείο δεν είναι αυτο. Το αστείο είναι οτι βιάζεσαι να κρίνεις.. και εκτίθεσαι xD
    Οι Συχνές ερωτήσεις είναι σωστές! Το παιχνίδι είναι λάθος και θα διορθωθεί την επόμενη Τετάρτη
     
  14. alexbas

    alexbas Αναλυτής του παιχνιδιού

    πραγματικα εγω εχω εκτεθει οπως ολοι βλεπουν κ καταλαβαινουν ..... λαθος οι σ,ε, λαθος το παιχνιδι κτεθιμενος εγω.... μονο η συντονιστικη ομαδα αψογη οπως παντα εεε?????

    αχαχαχαχα
     
    Αρέσει στους maria_palou και renalian.
  15. renalian

    renalian Ενεργός συντάκτης

    μα ουτε καν ηξεραν οτι ηταν λαθος,σε καποιον παικτη που ειχε κλιεντ ειπανε να μπει και να ξαναμπει.συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια.οι συντονιστες εχουν παντα δικιο.εμεις ειμαστε οι κακοι και οι παραξενοι..κριμα
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  16. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Ψιτ παιδια...για ξεκινάτε το άλλο !!! όπως απαντησεις στις ερωτήσεις των κουίζ !!! (και δεν το έχω ανοίξει ακόμα)

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Lina123, billgab, dafro123 και 6 σε άλλους.
  17. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μην βάζεις τα πάντα στο ίδιο τσουβάλι. Στην αρχή του δρώμενου, είχε πρόβλημα ο client και το δρώμενο έλειπε. Διορθώθηκε αμέσως από την τεχνική ομάδα και οι παίκτες έπρεπε να αποσυνδεθούν και να συνδεθούν για να λάβουν την διορθωμένη ενημέρωση. Αλλά τι σχέση έχει αυτό με τις Συχνές ερωτήσεις και τους συντονιστές. Απολύτως καμία. Αν δεν ξέρεις πως λειτουργεί ο client , άνοιξε ένα θέμα να σου εξηγήσω πολύ ευχαρίστως ώστε να μαθαίνεις. Πάντως να ξέρεις οτι οι συντονιστές δεν είναι developer και δεν ευθύνονται για τεχνικά προβλήματα. ;)


    Θα πρότεινα και στους δύο να χαλαρώσετε λίγο και να μην γράφετε ασυναρτήσιες μόνο και μόνο για να επιτεθείτε στους συντονιστες. Μόνο την διαθεσή σας χαλάτε καθώς εμείς δεν δίνουμε σημασία σε τέτοια μηνύματα.
     
    Αρέσει στον/ην NEF-NEF.
  18. nikoskra

    nikoskra Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εσεις απαντατε μονο με κακια και ειρωνια.κατανταει κουραστικη η εμπαθεια σας
     
    Τελευταία επεξεργασία: 23/11/23
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    nikoskra ή renalian . Είναι αρκετό να γράφεις με ένα λογαριασμό. Καταλάβαμε την αποψή σου.

    Δεν χρειάζεται να γράφεις με πολλαπλούς λογαριασμούς για να γίνεις πιο πειστική. ;)

    Όμως ξερεις τι μου κάνει εντύπωση;
    Για ερωτήσεις απευθύνεσαι στην υποστήριξη.
    Για να γράψεις αρνητικά για τους συντονιστές, ξέρεις πως να χρησιμοποιείς το φορουμ.
     
  20. nikoskra

    nikoskra Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ειναι δυο διαφορετικοι λογαριασμοι.ο δικος μου και της γυναικας μου.αυτο που εκανες ειναι μηνυσιμο.ηδη εχω αποτανθει εκει που πρεπει,καλο θα ειναι να ειστε σωστοι και οχι εμπαθεις.
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.