Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Βασίλισσα του Καρναβαλιού"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 2/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    ηθελα να ηξερα μονο ποιος ή ποια ειχε αυτη την θεικη ιδεα για το δρωμενο αυτο!!!!!!!!!!!! ...μια φωτογραφια του βρε παιδια βαλτε μας να τον καμαρωσουμε !!!!!!!!!!!!:inlove::inlove::inlove: .........δε θα γραψω τι κερδισα γιατι δεν μετριουνται τοσα που ηταν o_O ομως θα πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την απιστευτη χαρα ,ικανοποιηση και διασκεδαση που μου προσφερες φαρμεραμα!!!Μακραν το καλυτερο ιβεντ !!!!!!!xD
     
    Αρέσει σε markos5560, AsteroidisΞεροκεφτές, Louisa και 15 σε άλλους.
  2. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Να πω ότι δεν στεναχωρήθηκα που έφυγε η βασίλισσα,ψέματα θα πω.
    Να πω ότι δεν μου πέρασε από το μυαλό,ότι κάτι μάλλον ’’ξέφυγε’’ της εταιρείας,ψέματα θα πω.
    Να πω ότι δεν παραξενεύτηκα με τα τόσο πλούσια και πολλά δώρα, ψέματα θα πω.
    Να πω ότι ήταν το καλύτερο δρώμενο που έχω παίξει, αλήθεια θα πω.
    Όπως και να έχει, ευχαριστούμε πολύ.
     
    Αρέσει σε markos5560, AsteroidisΞεροκεφτές, Louisa και 18 σε άλλους.
  3. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ναι πραγματικά μπραβο για αυτο το event!
    Και όπως έγραψα και χθες, μας ήρθε από εκει που δεν το περιμέναμε.
    Όταν έπαιξα τα πρώτα καλάθια και είδα πόσους ΠΕ, ΧΤ και τα λοιπά δίνει, λέω δε μπορεί κάποιο bug θα είναι...
    Και λέω να προλάβω να τα παίξω όλα γρήγορα γρήγορα προτού το διορθώσουν και μειωθούν οι απολαβές.
    Πόσο χαίρομαι που τελικά είχα άδικο.
     
    Αρέσει σε markos5560, Louisa, giannissuper και 12 σε άλλους.
  4. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Αντιο βασίλισσα, θα μας λειψεις. Αυτο ηταν ηβεντ οροσημο νομιζω στην ιστορια της φαρμας, καποια στιγμη
    καποιος θα ρωτησει π.χ. ποτε εγινε η εκτροφη ποντικιων, και θα απανταμε, ααα μετα το ηβεντ, ή ποτε ανεβηκες στο 100, και θα απανταει 2 μερες πριν το ηβεντ, χαχαχα καπως ετσι νομιζω θα ειναι.
    2,5χρονια παιζω τοσα δωρα ποτε πριν. Ευχαριστω πολυ φαρμεραμα.:inlove:xD
     
    Αρέσει σε markos5560, Louisa, monolith2 και 16 σε άλλους.
  5. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Καλησπέρα.
    Θα ήθελα να επισημάνω στην εταιρεία ότι οι ορθόδοξοι έχουμε απόκριες σε ένα μήνα περίπου. Ευκαιρία να επαναληφθεί το δρώμενο αυτή τη φορά με τον βασιλιά καρνάβαλο. Θα γίνει φοβερό γλέντι.
    Καλή συνέχεια και τα ευχαριστώ όλων μας στην εταιρεία.
     
    Αρέσει σε markos5560, triadioena, mini88_ και 14 σε άλλους.
  6. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    Μάλλον κάπου έχεις μπερδευτεί.
    Το καρναβάλι δεν είναι χριστιανικό έθιμο για να το γιορτάσουμε εμείς οι ορθόδοξοι.
    Απεναντίας δεν γιορτάζεται απο την εκκλησία καθώς χαρακτηρίζεται ως συνέχεια των αρχαίων ειδωλολατρικών εκδηλώσεων
    Καλό θα ήταν να διασταυρώνουμε κάτι πριν το γράφουμε. ;)

    Πάντως καλή η προσπάθεια σου για να επαναληφθεί το δρώμενο. :p
     
    Αρέσει σε markos5560, Louisa, maroula και 6 σε άλλους.
  7. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Ανεπανάληπτο δρώμενο!!
    Πήρα τόσα δώρα όσα δεν πήρα 5 χρόνια που παίζω το παιγνίδι!
    Ευχαριστούμε Φαρμεραμα :inlove: δεν θα πάψεις ποτέ να μας εκπλήσσεις!!
    Γουρλομματίτιδα έπαθαν τα μάτια μου από την προσπάθεια να μην χάσω δώρα ! xD Σκρούτζ έγινα,πα πα πα!! :p
    Το δρώμενο ήταν μια όμορφη έκπληξη και μεγάλη χαρά για όλους μας και σας ευχαριστούμε!
    Να ήμαστε όλοι καλά και να το ξαναζήσουμε σύντομα! Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, Stefoulini, AsteroidisΞεροκεφτές και 16 σε άλλους.
  8. kakosgr

    kakosgr Προχωρημένος

    Φίλε λαγουδάκι
    Αν προσέξεις αναφέρω ότι εμείς οι ορθόδοξοι έχουμε απόκριες σε ένα μήνα. Τώρα, αν τυγχάνει να λαμβάνουν χώρα εκείνη την περίοδο και ειδωλολατρικές, διονυσιακές θα έλεγα τελετουργίες, κατά κόσμο καρναβάλια, αυτό είναι τυχαίο γεγονός. :D :D :D
     
    Αρέσει σε Stefoulini, markos5560, triadioena και 13 σε άλλους.
  9. boykitsa68

    boykitsa68 Νέος ειδικός

    Μετά από τόσα χρόνια ''φάρμας'' ένα έχω να πω. Ότι καλύτερο , δε νομίζω ότι θα το ξαναδούμε!!! Μπράβο, μπράβο εεε και πάλι ..μπράβο!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε mpimpilas, xaris68, xristos-ale3andros και 14 σε άλλους.
  10. DINA1712

    DINA1712 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Είναι ο 6ος χρόνος που παίζω farmerama και γράφω πολύ σπάνια στο φόρουμ (αν και το διαβάζω καθημερινά), αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι είναι το μοναδικό event που έδωσε τόσα πολλά και αξιόλογα δώρα. Οπότε πολλά μπράβο στην εταιρεία και ελπίζω να ξαναδούμε και στο μέλλον τόσο πλουσιοπάροχα δρώμενα γιατί όταν κάτι αξίξει πρέπει να το επιβραβεύουμε!!!
     
    Αρέσει σε xaris68, foivos1999, xristos-ale3andros και 17 σε άλλους.
  11. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    πολύ λυπήθηκα αλλά είχες απόλυτο δίκαιο:(:cry:
    το θεμα είναι ότι διασκέδασα λίγη ώρα παραπάνω;)
     
    Αρέσει σε Stefoulini, xristos-ale3andros, markos5560 και 12 σε άλλους.
  12. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    το καλυτερο σκορ μου στις χρυσες μπανανες ηταν...[​IMG] αυτο που ζησαμε ηταν ανευ προηγουμενου και ξεπερασε καθε προσδοκια!:eek:δεν πιστευω πως θα ξαναγινει κατι αναλογο,μα το ευχομαι!τοση συμμετοχη στο φορουμ,τοσα νεα ατομα,ειχα να δω χρονια σε κουβεντουλα δρωμενου!αυτο κατεστησε το δρωμενο ακομη πιο συναρπαστικο!νιωσαμε πως η ομαδα ειναι μεγαλη!που κρυβοσασταν τοσο καιρο;o_Oνα μας τιματε πιο συχνα!:D
    η τοση χαρα που σκορπισε η γαλαντομα βασιλισσα του καρναβαλιου με τα δωρακια της αποδεικνυει πως αμα θελει η εταιρεια,μπορει!
    τοσο χρησιμο το αναδυομενο ως δωρο απο γειτονακι-φιλαρακι ειχα να νιωσω πως μου ειναι απ'οταν μαζευαμε θερμιδες για το τουρτοσπιτο σε παλιοτερο δρωμενο γεννεθλιων!και παλι μπραβο κι ενα μεγαλο ευχαριστω στην εταιρεια!:inlove:
     
    Αρέσει σε xaris68, Stefoulini, markos5560 και 22 σε άλλους.
  13. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    το τελειοτερο ιβεντ απο τοτε που ξεκινησα να παιζω τα δωρα πολλα και ανεπαναληπτα .συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, xristos-ale3andros και 11 σε άλλους.
  14. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    Από όσα διαβάσατε και καταλάβατε, η εταιρεία κατάφερε να κάνει το μαύρο, άσπρο. Κατάφερε μέσα σε λίγες ημέρες να μετατρέψει τα δικαιολογημένα μας παράπονα σε επιφωνήματα χαράς και ενθουσιασμού. Σκεφτείτε με πόση όρεξη θα μπαίνουμε αυτές τις ημέρες στο παιχνίδι για να ξοδέψουμε τα χορτοτάληρα στην αγορά, να φυτέψουμε έχοντας σούπερ λιπάσματα, κάποιοι να ξεκλειδώσουν φυτά και ζώα στο νησί και πόσοι τώρα περιμένουν τα επόμενα γεννητούρια έχοντας εξασφαλίσει αρκετές σούπερ τροφές. Δεν θυμάμαι στα τόσα χρόνια που παίζω, τόσα πολλά καλά λόγια κι συγχαρητήρια. Δεν θυμάμαι να "έχει πάρει φωτιά" το φόρουμ. Σας ευχαριστούμε και συνεχίστε έτσι. Ας ήταν η αρχή με το δρώμενο του καρναβαλιού.:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, soyla74 και 23 σε άλλους.
  15. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    Τι έγινε παιδιά?? Τελείωσε το δρώμενο.... Κι ακόμα γράφουμε γι αυτό !!!:D
    Μας έδωσε Σοβαρό Κίνητρο...
    Αυτό χρειαζόμαστε παλαιοί και νέοι φαρμαγρότες για να συμμετέχουμε με όρεξη στα ιβεντς...
    Ξεκίνησα χαλαρά, με την εξάχρονη εμπειρία ότι τα αναδυόμενα βγαίνουν, δύσκολα μεν, αλλά βγαίνουν.
    Το ποστ της soyla74,
    που με τόσο ενθουσιασμό έγραψε για το 2ο μέρος του, με αφύπνισε.
    Και σε π.μ. με έπεισε να θυσιάσω κάποια λιπάσματα για να απολαύσω το γέμισμα των καλαθιών από την βασίλισσα...

    Και να σταθώ σ΄ αυτό που τονίζει ο συναγρότης μας, είναι πολύ σημαντικό το φόρουμ !!!
    Διαβάζετε και το φόρουμ παιδιά θα λυθούν πολλές απορίες και θα ανακαλύψετε πολλά κολπάκια...
    Ανοίχτηκε ένα πολύ Χρήσιμο θέμα από τον <<Αρχάριο Δεινόσαυρο>>;) ΔΙΑΚΟΣ,
    Στρατηγικές για το παιχνίδι
    επισκεφτείτε το, μελετήστε το, γράψτε ότι άλλο ανακαλύψετε....

    Ελπίζοντας ότι θα ξαναδούμε ανάλογα ιβεντς :inlove:... Πάμε για άλλα Παιδιά ...:music:
    Καλή συνέχεια!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/2/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, soyla74 και 20 σε άλλους.
  16. Coinhunter01

    Coinhunter01 Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλοι τη παρέα!

    Έχω να γράψω από το παλαιό φόρουμ, αλλά σας παρακολουθώ κάθε μέρα, σας ξέρω έναν έναν ξεχωριστά και ας μην έχουμε μιλήσει, έχω μάθει πάρα πολλά διαβάζοντας τις αναρτήσει σας και σας ευχαριστώ πολύ!

    Στο θέμα μας τώρα, ένιωσα την ανάγκη, την ευχαρίστηση, τη χαρά, να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ στην εταιρία για το δρώμενο, Βασίλισσα του Καρναβαλιού, που μας έδωσε τόσο απλόχερα πλούσια δώρα!!! Όπως τα πετούσε η βασίλισσα, το διασκέδασα πάρα πολύ, σαν μικρό παιδί! Για μένα και πιστεύω για όλους θα έπρεπε να ήταν το κομμάτι στη τούρτα, τα γενέθλια σου FARMERAMA!!! Χρόνια πολλά!!!


    Να είστε όλοι καλά, καλή και ευλογημένη συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε *ΜΑΜΑ*, kolokythopitas, xaris68 και 19 σε άλλους.
  17. mini88_

    mini88_ Ανερχόμενος συντάκτης

    Tωρα πια ,μετα απο αυτην την υπεροχη,γενναιοδωρη βασιλισσα που σαρωσε τις φαρμες μας τις προηγουμενες μερες
    πιστευω (και ελπιζω) οτι μπορει να καταλαβαν και στην εταιρεια οτι για να παρεις οτιδηποτε ,πρεπει πρωτα να δωσεις κατι ουσιαστικο,
    που να χαριζει την χαρα και την προσμονη πρυ ειχε χαθει σταδιακα απο το παιχνιδι .
    αυτος ειναι και ο μονος τροπος οι παιχτες να σας αποζημιωσουν στο πολλλαπλασιο.

    ευχαριστουμε.
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, Louisa και 14 σε άλλους.
  18. toylaaaaa

    toylaaaaa Εξαιρετικό ταλέντο

    γεια κ χαρα σας .. ειπα να περασω κ εγω να αφησω τις ευχες μου κ δυο λογια για το δρωμενο που τελειωσε ... διαβαζω διαβαζω ολες τις αναρτησεις σας κ ταχετε πει ολα ...οσα ηθελα να γραψω κ εγω .. η χαρα μου κ ο ενθουσιασμος μου απεριγραπτος ... το ποντικι κ το χερι μου ειχαν παρει φωτια ... μεχρι μπαταριες του αλλαξα (του ποντικιου φυσικα .. μακαρι να επαιρνε κ το χερι μου :p)..στο τελος εμειναν λιγα καλαθια που δεν προλαβα να εξαργυρωσω ..αλλα χαλαλι .. τοσα πλουσια δωρα δεν ειχαμε ξαναδει ... να λοιπον που οταν θελει η εταιρεια μπορει !!! συγχαρητηρια στο μυαλο που το σκεφτηκε.. συγχαρητηρια στους υπευθυνους που το υλοποιησαν ...συγχαρητηρια στην εταιρεια που το δεχθηκε .. κ τελικα σε ολους οσους εργαστηκαν σκληρα για να απολαυσουμε οι περισσοτεροι ολα αυτα τα πλουσια δωρα ..
    πολλα μπραβο σε ολους οσους βοηθησαν με τον ενα ή αλλο τροπο να μας παροτρινουν να συνεχισουμε να ολοκληρωσουμε κ δρεψουμε τα αγαθα του .. σας ευχαριστω ολους απο καρδιας .. παντα τετοια φαρμεραμα μου αγαπημενο ! :inlove:
     
    Αρέσει σε xaris68, soyla74, Louisa και 17 σε άλλους.
  19. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    γεια σας κι απο μενα...παρα πολυ ωραιο δρωμενο!!επαιξα το δευτερο μερος λιγο πριν τελειωσει το προλαβα και ηταν το κατι αλλο τελειο με υπεροχα δωρα!!!
     
    Αρέσει σε jimixatz, soyla74, zaxaroula80 και 9 σε άλλους.
  20. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα και από μένα! Νομίζω ότι οι προλαλήσαντες τα είπαν όλα! Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε!
     
    Αρέσει σε skareleni, xaris68, LILA413 και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.