Συζήτηση για το δρώμενο ''Αφηρημένα Σχέδια''

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την azul*, 26/5/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Louisa

    Louisa Κόμης

    Καλημέρα & συγχαρητήρια. Μήπως να μας πεις τι έκανες και μάζεψες 100 από το τριαντάφυλλο ενώ εμένα μου δίνει από 7-15???
     
    Αρέσει στους βιβη.2003, kolokythopitas και heavymetal7.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Λουίζα έχω εξευγενίσει το τριαντάφυλλο,είχα ενεργοποιημένη την γραμμή φασολιάς ,όλα τα βιοτεχνικά (κολοκυθομηλόπιτα,ψωμί καρότου , πασχαλινή μαρμελάδα ,και ξινή κρέμα )και κατοικίδια και φυτεμένα όπως είπα σε άνετα χωράφια
    για περισσότερες πληροφορίες διάβασε τα ποστ της evieva στο θέμα : Ας μιλήσουμε για τα βιοτεχνικά
    καλή επιτυχία
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, ioanna6929, Louisa και 5 σε άλλους.
  3. ARGIR0123456

    ARGIR0123456 Ενεργός συντάκτης

    ουφ τελοσ και για μενα καλη συνεχεια σε ολους και καλο τριημερο
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, .FARMERAMA010., βιβη.2003 και 6 σε άλλους.
  4. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]Tέλος και για μένα
    αυτό που με προβληματίζει είναι ότι με την γραμμή που δόθηκε θα δίνει και ένα τσάντι καρότου μήλου
    εγώ ΄όμως την αγόρασα την συνταγή αυτή 200 φιορίνια δηλ. ευρουλάκια και τώρα θα πέσει και η τιμή στη λαική
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, bobostela, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  5. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    πριν χρόνια σε ένα εβεντ μας έδωσαν την συνταγή τσαντί καρότο μαζί με μια άλλη συνταγή στο επάγγελμα του αρτοποιού και αποφάσιζε ο παίχτης πια συνταγή θα πάρει από το εβεντ. μετά από καιρό την δώσανε και με φιορίνια για να μπορούν να την έχουν όλοι,τώρα <<δίνετε>> και στην γραμμή της φασολιάς μάλλον για αυτούς που δεν πρόλαβαν η δεν έχουν τα χρήματα να την αγοράσουν .βεβαία δίνει ένα τσαντί κάθε 48 ώρες άλλα δεν πειράζει.μπράβο στην εταιρία που το εφάρμασε ,αυτό δίχνει αλληλεγγύη προς τους παίχτες από την πλευρά της. ίσως γι αυτό και το εβεντ ήταν μέτριας δυσκολίας για να πάρουν όλοι την γραμμή τις φασολιάς...να είστε όλοι καλά. (αλτρουισμός δεν έβλαψε πότε κανέναν):):):)
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, .FARMERAMA010., Louisa και 15 σε άλλους.
  6. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    καλησπερα!ειμαι τελευταιο βημα εχω τα τετραδια και μαρκαδορους θελω ακομα καποιους,ξεκιναω για τα φυτα..εε μεχρι τριτη θα τα εχω μαζεψει πιστευω.!
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, .FARMERAMA010., βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  7. pavlos-1999

    pavlos-1999 Αρχάριος στο φόρουμ

    τελος χωρις αγχος. καληνυχτα
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., βιβη.2003, ariadnim και 6 σε άλλους.
  8. Louisa

    Louisa Κόμης

    Σε ευχαριστώ πολύ Γεωργία. Ήσουν κατατοπιστικότατη. Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω το παράδειγμά σου στο μέτρο του δυνατού. Ευχαριστώ και πάλι. Καλημέρα.
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., βιβη.2003, psipsi1978 και 2 σε άλλους.
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα σε ολους σας. μολις τελειωσα και εγω!! με εξευγενισμενο γαρυφαλλο και τριανταφυλλο, τα καταφερα. αυτη την γραμμη φασολιας δεν την εχανα με τιποτα. συγχαρητηρια στην εταιρια που το σκεφτηκε. καλη επιτυχια στους υπόλοιπους που προσπαθούν!!
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, .FARMERAMA010., Louisa και 10 σε άλλους.
  10. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    1400 φυτα ακομα και τελος!!
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., kolokythopitas, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  11. papatas

    papatas Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημέρα σε ολους που είναι στο σπιτι τους και όχι σε καποια παραλια. τελος χωρις βιομηχανικα μονο με ένα τσαντι. προσπαθήστε αξιζει τον κοπο
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., kolokythopitas, tempelxanas και 5 σε άλλους.
  12. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    [​IMG] τελειωσα και εγω και ετοιμαζόμαστε για το επομενο ιβεντ...
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., kolokythopitas, ioanna6929 και 5 σε άλλους.
  13. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Tελος και για μένα ποιο νωρις απο οτι φανταζομουν!!καλη συνεχεια σε ολους!!να βοηθησουμε καποιους που χρειαζονται αναδυομενα..εστειλα καποια, αυριο παλι διοτι μου τελειωσαν τα δωρακια.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Αρέσει σε Louisa, kolokythopitas, rainbow και 10 σε άλλους.
  14. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    τελος το ιβεντ και για εμενα.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
  15. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] Ουφ! Τέλος! καλή συνέχεια σ' όσους συνεχίζουν...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, ariadnim, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
  16. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    :) πολλά χαμόγελα και από μένα!Τέλος!
    Χωρίς πολύ άγχος(αν και δεν ξεκίνησα αμέσως) πήρα την γραμμή της φασολιάς και θα μειωθούν τα έξοδα για αγορά του πολυπόθητου τσάτνι.......;)
    Βέβαια είναι λιγάκι άδικο για όσους αγόρασαν την συνταγή αλλά έβγαλαν αρκετά χορτοτάληρα μέχρι τώρα και
    ας θεωρήσουν σαν θετικό το γεγονός ότι δεν θα καταναλώνουν υλικά για την παρασκευή του....
    Καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν.Έχετε ακόμη χρόνο...
    Ο επιμένων νικά;)
     
    Αρέσει σε SofiaXnd, kolokythopitas, ariadnim και 8 σε άλλους.
  17. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ουφ! επιτέλους τέλος!!! xD τα κατάφερα κι εγω θα το είχα τελειώσει το απογευματάκι αλλα είχα πάει βολτίτσα!
    Ωστόσο θέλω να ευχαριστήσω φίλους γνωστούς και άγνωστους, ή και γνωστοί άγνωστοι για την βοήθεια με τους μαρκαδόρους!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, empotonaki, ariadnim και 6 σε άλλους.
  18. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα, καλό μήνα και καλή εβδομάδα.
    Τέλος και για μένα το δρώμενο. Πολύ άνετο και με ωραία έπαθλα. Το μόνο αρνητικό του ήταν, η υποβάθμιση της συνταγής τσαντί καρότου-μήλου και τα παράγωγά της, (μανιτάρι-κρεμμύδι-φουντούκι), καθώς και τα 199 φιορίνια που δώσαμε για να την αποκτήσουμε. Όσοι δώσαμε.
    Ένα μεγάλο ευχαριστήσω σε όλους τους φίλους-γείτονες που με βοήθησαν στα αναδυόμενα. Ας τα στείλουν σε κάποιον άλλον συμπαίκτη μας, που πραγματικά τα έχει ανάγκη.

    Και για να μην ξεχνιόμαστε φίλες και φίλοι του farmerama.

    ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!!
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., SofiaXnd, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  19. ariadnim

    ariadnim Μόνιμος στο φόρουμ

    Τελος κι εγω! Σας ευχαριστω πολυ ολους εσας που με βοηθησατε για αλλη μια φορα! Φοβερη η φασολια αλλα καταλαβαινω και τη δυσαρεσκεια ολων αυτων των συναγροτων που την ειχαν αγορασει! Προσωπικα βοηθηθηκα πολυ γιατι δεν εχω ανοιξει καν το επαγγελμα του μαρμελαδοποιου! Καλη συνεχεια σε ολους οσους το προσπαθουν και μπραβο σε οσους το τελειωσαν! ;)
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., heavymetal7, psipsi1978 και 3 σε άλλους.
  20. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    τελείωσα και εγω το ιβεντ
    ειναι η αγαπημένη μου σειρά συννεφων μέχρι τώρα
    δεν εχω την συνταγή τσατνι ακόμα οπότε θα με βοηθήσει αρκετά αυτό
    ακόμα και οι αγρότες που δεν θα καταφέρουν να τελειώσουν την αποστολή θα μπορούν να παίρνουν τσατνι πιο φθηνά από την λαϊκή
    καλή συνέχεια σε όσους δεν έχουν τελειώσει ακόμα
     
    Αρέσει σε .FARMERAMA010., ariadnim, Stefoulini και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.