Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Από άνοιξη φθινόπωρο

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 1/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος με την φασολια αλλες 23 εργασιες και τελος. πιστευω αυριο να εχω τελειωσει
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, p.tosh και 12 σε άλλους.
  2. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλημερα.Θελω αλλες 10 παραδοσεις για τη φασολια.Το απογευμα την εχω, ετσι θα φυτεψω σαγιοτ και πεπονι για το βραδυ μπας και μαζεψω κανενα κιτρινο φυλλο.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, p.tosh και 8 σε άλλους.
  3. -athena123-

    -athena123- Ενεργός συντάκτης

    Αυτο θελει παιδια, το βραδυ φυτεμα μεγαλων φυτων για να πεφτουν πιο πολλα φυλαρακια και ολα ειναι ευκολα και χωρις τρεξιμο, ο φασιανος μας περιμενει .Πολυ καλο event και καλα τα δωρακια του, μπραβο!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, voulasol και 7 σε άλλους.
  4. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέλος για μένα παιδιά.

    [​IMG]

    Και στα δικά σας.
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, vickymou και 15 σε άλλους.
  5. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλημέρα παρεούλα, καλή Κυριακή σε όλους, τέλος και για μένα το δρώμενο. Ωραίο δρώμενο, με καλά δωράκια. Καλή συνέχεια και σε σας. Ενα τεράστιο ευχαριστώ σε φίλους και γείτονες για τα δωράκια τους:inlove:
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, vickymou και 12 σε άλλους.
  6. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! "Οι μελέτες των Τσίγκφριντ και Άκη για το Φθινόπωρο" σχεδόν έλαβαν τέλος!!:) Γνώρισα τους φίλους των δύο αλχημιστών (χάμστερ εναντίον μηλιάς, μαϊμού με κέρας συντριβάνι, γουρούνι με "ζωντανό" κέρας και πρόβατα με κέρας γεμάτο από φρούτα)!!;) Θα προσπαθήσω να αποκτήσω και τους φασιανούς, αν και χλωμό το βλέπω. Τέλος θα ήθελα να συγχαρώ εκ των προτέρων το παιχνίδι για δύο πράγματα: 1) μας εμφάνισε ένα σπάνιο δρώμενο με χαρακτηριστικά Ελλάδας [είχα να δω παρόμοιο από το 2013 (πολύς καιρός)] και 2) μας δόθηκε μια μικρή πιθανότητα απόκτησης σπάνιων στάβλων (φασιανοί, κροκόδειλοι)!!:D Καλό Φθινόπωρο, καλή τύχη σε όσους-ες προσπαθούν ακόμα και μπράβο στους συμπαίχτες-τριες που το ολοκλήρωσαν!!;)
     
    Αρέσει σε kitsena, Coinhunter01, mmixail και 13 σε άλλους.
  7. mamafoteini

    mamafoteini Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα παιδια!
    Αυτός ο φασιανός όλο μου κλεινει το μάτι αλλά κάτι σαν το σκίουρο που κυνηγά το βελανίδι του και όλο του ξεφεύγει νοιώθω με αυτά τα κόκκινα κίτρινα φύλλα. Όλα ξεμένω από φύλλα! κλαψ! Έχει κανείς απόθεμα δώρων να μου στείλει κάνα φυλλαράκι μπας και πάρω και εγώ το φασιανάκι;;;;;;
    καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ εκ των προτέρων σε όποιον μου χαρίσει την πολύτιμη βοήθεια του!
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, vickymou, Megas_kokoriko και 5 σε άλλους.
  8. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Καλημέρα σε όλη την φαρμεροπαρέα!! Τέλος με την φασολιά και συνεχίζω για τα υπόλοιπα!!

    Η Φασολιά!!
    [​IMG]

    Καλή επιτυχία σε όλους μας!!
     
    Αρέσει σε Coinhunter01, mmixail, GaTe987 και 11 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, μόλις κλείδωσα την φασολιά, στην λίστα 1 έχω φτάσει στην 67 και στην λίστα 2 έχω φτάσει στην 55.
    Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ πολύ φίλους και γείτονες για την βοήθεια.:D
     
    Αρέσει σε -MAIRH66-, Coinhunter01, mmixail και 16 σε άλλους.
  10. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Τελικά δεν τα κατάφερα όπως υπολόγιζα να τελειώσω Κυριακή... έχουμε και μία ζωή όμως το ένα κομμάτι, του Φασιανού μόλις το ολοκλήρωσα κι έτσι κι αυτός τώρα κάνει παρέα στα άλλα ζωάκια της φάρμας μου... πιστεύω το βραδάκι θα το έχω ολοκληρώση και το δεύτερο κομμάτι.

    [​IMG]

    Ένα αρκετά απαιτητικό δρώμενο σε αναδυόμενα...

    Καλή συνέχεια σε όλους.
     
    Αρέσει σε beroniki555, billgab, nota.dim1802 και 12 σε άλλους.
  11. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα με πολυ καλα δωρα. ευχαριστω πολυ τους γειτονες και φιλους για την βοηθεια. καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε gtrullis, nota.dim1802, Coinhunter01 και 9 σε άλλους.
  12. p.tosh

    p.tosh Προχωρημένος

    [​IMG]
    Καλημερα και καλη βδομαδα.Τελος και για μενα ,καλα τελειωματα σε οσους το παλευουν ακομα και καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε vickymou, gtrullis, nota.dim1802 και 11 σε άλλους.
  13. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Η "Εορτή θερισμού με τους Τσίγκφριντ και Άκη" τελείωσε και για μένα!!:) Μετά από αμέτρητες προσπάθειες κατάφερα επιτέλους να αποκτήσω και εγώ τους χαριτωμένους φασιανούς!! :inlove: Ευχαριστούμε πολύ το φαρμεραμα για αυτές τις σπάνιες αμοιβές!!Παρατήρησα ότι όσο περνούν οι καιροί, τα δρώμενα γίνονται όλο και πιο απαιτητικά και δύσκολα. :( Με αυτόν τον τρόπο το αποτέλεσμα είναι ότι θα δημιουργούν σχεδόν σε όλους μας τεράστιο άγχος.:eek:o_O Εύχομαι να κάνω λάθος.:sleepy: Καλή συνέχεια!!;)
     
    Αρέσει σε powerranger91, gtrullis, nota.dim1802 και 8 σε άλλους.
  14. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    καλημερα πηρα την φασολια και παω για τα υπολοιπα βηματα θελω αλλα 14 πυστευω να τα καταφερο καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε powerranger91, beroniki555, gtrullis και 10 σε άλλους.
  15. teo82

    teo82 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ενα ωραιο event εφτασε στο τελος του..
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε powerranger91, FARMER.GP, skareleni και 10 σε άλλους.
  16. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Τελικά μετά κόπων και βασάνων... έλαβε τέλος και αυτό το δρώμενο...

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν... και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους γείτονές μου που με τα καθημερινά δωράκια τους με βοήθησαν να το ολοκληρώσω.
     
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, gtrullis και 5 σε άλλους.
  17. panosfarmer86

    panosfarmer86 Νέος ειδικός

    Τελευταίος και καταιδρωμένος χαχαχα :D

    [​IMG]

    Ευχαριστώ για άλλη μια φορά όλους τους γείτονες μου που με βοήθησαν με τα δωράκια τους.

    Καλή συνέχεια σε όλους :)
     
    Αρέσει σε Gulit1, skareleni, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  18. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    Πήρα επιτελους το φασιανό που είχα αχτι πήρα και τη φασολιά τον κροκοδειλο τον είχα είμαι ευχαριστημενη
     
    Αρέσει σε Gulit1, Megas_kokoriko, mmixail και 9 σε άλλους.
  19. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος καλο ολα καλα!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, -lousi-leon2001, maria_palou και 5 σε άλλους.
  20. kat77

    kat77 Ανερχόμενος

    Είχα βάλει και εγώ στο μάτι τον φασιανό τον οποίο μετά από πολύ προσπάθεια κατάφερα και τον πήρα. Μόλις τώρα άνοιξα τους δύο μυστηριώδης στάβλους που μας έδωσε το δρώμενο και για φανταστείτε τι μου έτυχε!!!! Μια φωλιά φασιανού :p;)και αρκούδα πορτοκαλί...
    Τον κροκόδειλο δυστυχώς δεν κατάφερα να τον πάρω, αλλά το πάρε δώσε έρχεται!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, -lousi-leon2001, maria_palou και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.