Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Απόλυτη τρέλα με τα άγρια ζώα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 23/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα....δεν κατάλαβες ,δεν δίνουν όλες οι εκτροφές φασουλοφρουρί...οι περισσότερες δίνουν αλλά μερικές δεν δίνουν και ζητάς 5-10....μας κοροδεύουν μάλλον
     
    Αρέσει σε heavymetal7, mmixail, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ποιος ακριβώς σε κοροϊδεύει και για ποιο θέμα ακριβώς;
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, vagelis1968 και maria_palou.
  3. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα....δεν εννοούσα εσάς κ.Snokel!...απάντησα ελεύθερα και δημοκρατικά κατέθεσα την άποψή μου...η "ιστορία" με τα φασουφλουριά κατά τη άποψή μου,είναι ολίγον ψυχοβγαλτική και περίπλοκη!!!Σπάνια εμφανίζονται σε δρώμενα και "προσφέρονται"με φειδό!το ίδιο συμβαίνει και με τα φιορίνια τα οποία έχουν καταργηθεί,έτσι τουλάχιστον δείχνει η εξέλιξη,από δρώμενα...
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, heavymetal7, mmixail και 7 σε άλλους.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν είπα οτι εννοούσες εμένα αλλά πάλι δεν απαντάς σε ποιον απευθυνόσουν.
    Επειδή λοιπόν γνωρίζουμε και οι δύο καλά σε ποιον αναφέρεσαι θα σε παρακαλέσω να προσέχεις πως εκφράζεσαι.

    Και επειδή το θέμα εδώ είναι για το δρώμενο, θα σε παρακαλέσω για πολλοστή φορά, να σεβαστείς τους κανόνες και να παραμείνεις στο θεμα. Την αποψή σου μπορείς να την γράψεις στο ειδικό θέμα που υπάρχει για το Μαγαζόραμα.
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και vagelis1968.
  5. dinaspyro

    dinaspyro Βετεράνος του παιχνιδιού

    NOTHS548πολυ καλα τα λες.Εαν εδινε η καθε εκτροφη 5φασουλοφλουρια και εγω θα συμμετειχα .Τωρα που δινει 1, και οχι σε καθε εκτροφη, δεν συμμετεχω.Φυλαω τις στ για αλλο δρωμενο εκτροφης.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, vagelis1968, .eugenaki. και 11 σε άλλους.
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    A τι καλα η φασουλοφλουρια η εκρηξη γεννησεων όχι και τα δυο μαζι να μας πεσουν βαρια και να μην μπορούμε να τελειώσουμε την τρελα με τα αγρια ζωα>:(
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, vagelis1968, misirli και 3 σε άλλους.
  7. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    γειά σας κ από εμένα έκανα εκτροφές στα φασουλοφλουριά γιατί ήθελα τον φρουτο/τή έκπληξη ,το πήρα κ ικανοποιήθηκα κ τον πιγκουίνο αλλά εκανα γύρω στίς 95 εκτροφές κ πηρα 79 φλουριά κ τα αποτελέσματα στίς εκτροφές ,τίποτε της προκοπής κ το ένα ζώο σαν αποτέλεσμα ήταν σκέτη απογοήτευση,κανονικά έπρεπε να έμπαιναν μαζί με τα γεννητούρια,θα ειχε περισσότερο ενδιαφέρον,. δεν συνεχίζω αν ξαναμπούν γεννητούρια μπορεί....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/5/17
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, kolokythopitas, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Ψιτ βαριά πέφτει σε αυτούς χαχα ;) αλλιώς θα είχαν κάνει το παρακάτω που λέω! :p

    την ίδια γραμμή θέλαμε να συμπληρώσουμε στην φασολιά; χαχα ναι είναι 1 απο τα 2 διακοσμητικά!!! που ήθελα αλλιώς δεν θα συμμετείχα σε κανένα δρώμενο, διότι βάλανε ξεχωριστά και τα τρία δρώμενα!!! Τέτοια δρώμενα αξίζουν να είναι ταυτόχρονα!!!!
     
    Αρέσει σε empotonaki, smaro94, heavymetal7 και 8 σε άλλους.
  9. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    αν το εκαναν ετσι θα ειχαν κατα πολυ μικροτερο κερδος και αυτο δεν ειναι στην πολιτικη της εταιριας.και επειδη αυτο με τετοια ιβεντ ειναι να δινουν ως κερδος ολο και λιγοτερες σ-τ ωστε να γινονται μονο αγορες εγω το αγνοησα αυτο το ιβεντ.αν το καναμε ολοι αυτο τοτε μπορει και να αλλαζε αυτο. καλη συνεχεια σε αυτους που εχουν χρηματα να αγοραζουν καθε βδομαδα μια σ-τ μια σ-λ!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, maria_palou, graganta και 8 σε άλλους.
  10. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημερα δεν ασχοληθηκα καθολου με αυτο το ιβεντ δεν το εψαξα και δεν ξερω αν αξιζει να ξοδευτο τοσο πολυ εσεις τη λετε.
     
  11. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Ούτε εγώ ασχολήθηκα να το ψάξω αν αξίζει. Είχα ότο χρειαζόταν, τα έδωσα, το τελείωσα, τσακ μπαμ. Ούτε την ώρα μου πέρασα, ούτε ευχαριστήθηκα με τα δώρα. Μια ρουτίνα. Αν δεν έχω τροφές, θα πάω όσο μπορώ. Εκτός αν αργότερα βάλουν κάτι πολύ καλό και μπω στον πειρασμό να αγοράσω, που μου συμβαίνει πάρα πολύ σπάνια. Στα κέρδη μου απο το ιβεντ, είναι 1 βίσονας, 1 αξολοτλ, 1 αλβιζία και 1 σεκόγια. Μόνο η σμύρνα δε μου βγαίνει, και ο κροκόδειλος. [άσχετο]!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, gtrullis και 7 σε άλλους.
  12. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,δεν ασχολήθηκα και πολύ με το εβεντ,λόγω κούρασης,αλλά και να ήθελα να παίξω θα έχανα πάρα πολλές σούπερ τροφές,πήρα τα αυτοκόλλητα και κάτι ακόμη και σταμάτησα εκεί,μακάρι βέβαια να μπορούσα να πετύχω κάτι παραπάνω.να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, skareleni, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  13. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει. Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.