Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Απόλαυσε τον Ήλιο "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 17/7/24.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Απόλαυσε τον Ήλιο "

    [​IMG]


    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    Δρώμενο - Απόλαυσε τον ήλιο | Farmerama GR

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    Σ.Ε - Απόλαυσε τον ήλιο | Farmerama GR


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση


    [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
    Αρέσει στον/ην thena.
  2. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλημέρα.
    Ώρα να απολαύσουμε τον ήλιο απλώνοντας πετσέτες θαλάσσης (στους 42 βαθμούς παρακαλώ πολύ:p).

    Γνωστό δρώμενο , με μια διαφορετική εκδοχή από τα μπαλώματα που έχουμε αγαπήσει οι πιο πολλοί τα προηγούμενα χρόνια στο παιχνίδι. Μιας και τα δρώμενα είναι όμοια στον μηχανισμό - φαντάζομαι - , εγώ θα παίξω με την ίδια στρατηγική και εμπειρία, οπότε θα τοποθετήσω παντού δέντρα (έχουμε και 24ώρα δέντρα στο νησί), ώστε να πάρω πιο πολλά αντιηλιακά (μην καούμε κιόλας xD) από την αρχή και να έχω την ευκαιρία να κερδίσω περισσότερα αστερονομίσματα, σ. τροφές και γενικότερα ό,τι θα κυνηγήσω στο συγκεκριμένο δρώμενο.

    Για τις ποσότητες θα έχουμε:

    Για τη φασολιά και τα διακοσμητικά της θα χρειαστούμε 235 προϊόντα μύλου, δηλαδή:
    15,275x Λουλουδομπρέλα
    1,175x Κοκτέιλ καρύδας


    Για την πλήρη ολοκλήρωση του δρώμενου θα χρειαστούμε 265 προϊόντα μύλου
    17,225x Λουλουδομπρέλα
    1,325x Κοκτέιλ καρύδας


    Καλή επιτυχία σε όλους!
     
    Αρέσει σε xaxare70, lostris51, IRENE26 και 22 σε άλλους.
  3. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Προχωρημένος


    ευχαριστουμε για τους υπολογισμους παναγιωτη
    εγω εβαλα σαγκουαρο που ειναι και αυτο 24ωρο φυτο λες να τα αλλαξω κι να βαλω δεντρα γτ γραφει για τα αντηλιακα κι απο δεντρα και απο φυτα το ιδιο δεν ειναι η καταλαβα εγω κατι λαθος?

    ωραιο δρωμενο η φασολια δεν με ξετρελαινει αλλα θα παιξω για τα 2 πικολο και τις αλλες ανταμοιβες
    καλη αρχη σε ολους!
     
    Αρέσει στους Nantia123, nickoikono11 και Marinaloren.
  4. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Για να πάρεις τις άλλες αμοιβές και τα πικολο ,βασικά το ένα από το κατάστημα, θες αστερονομίσματα. Και για να κερδίσεις αστερονομίσματα χρειάζονται πλακίδια με αλλαγές, που σε αυτή την περίπτωση είναι τα αντιηλιακό. Στα παλιότερα δρώμενα είχαμε τα διπλά κουμπιά που έπεφταν με εξαιρετική ροή από δέντρα. Όποτε, εγώ παίζοντας εμπειρικά έβαλα δέντρα.
    Τώρα ο καθένας παίζει όπως επιθυμεί και φυσικά ανάλογα τις ανάγκες του ;)
     
    Αρέσει στους dinaspyro, Marinaloren και μαρω69.
  5. χαρησπαοκαρα

    χαρησπαοκαρα Προχωρημένος

    εγινε σε ευχαριστω πολυ
     
  6. anet140

    anet140 Ανερχόμενος συντάκτης

    εκανα μια λαθος τοποθετηση πλακιδιου και δεν εχω ταιρι του πως μπορω να κανω αναιρεση για να βαλω αλλα πλακιδια που να ταιριαζουν?
    κολλησα
     
    Αρέσει στον/ην olga-tse62.
  7. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    δεν υπάρχει αναίρεση.. αν δεν μπορείς να προχωρήσεις, απλά τελείωσε το και άνοιξέ καινούργια πιστα.. δεν χάθηκε και ο κόσμος
    δεν χρειάζεται κατα την γνωμη μου να κανετε υπερσχέδια και να παιδεύεστε.. εγω προσωπικα κυνηγάω μόνο αστερονομίσματα και σε δεύτερο χρόνο ζωζώκες και τα υπόλοιπα.. φτιάχνω οσα περισσότερα μπορω με αστερονομίσματα εξαντλω τις αλλαγές και αν δεν μπορώ να κολλησω άλλα , πάω στο επόμενο.. τις δυσκολες πιστες με πολλά εμπόδια, απλά τις καίω.. βαζω 4 πλακίδια και τις κλεινω.. ούτε άγχος ούτε τίποτα.. βέβαια ο καθένας παίζει οπως θέλει.. εγω προτιμώ τον απλά τρόπο στοχευόμενο μόνο στα αστερονομίσματα
     
    Αρέσει σε siourdistan, nota.dim1802, nickoikono11 και 6 σε άλλους.
  8. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα.
    Το σκορ μου μέχρι στιγμής 8):)

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, soyla74, sirtakis και 9 σε άλλους.
  9. Hecuba

    Hecuba Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλό πρωινό στην αγροτοπαρέα. Τέλος το δρώμενο με 277 παιχνίδια ,μάζεψα φυτά και αναδυόμενα και από εχθές το βράδυ που είχα χρόνο τα έπαιξα όλα μαζί. Μου έχουν μείνει αρκετά αναδυόμενα ,κρίμα. ΄Καλή συνέχεια σε όλους και καλή επιτυχία.
     
    Αρέσει στους Marinaloren και nickoikono11.
  10. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα σε όλους και απο εμενα... δεν χρειάζεται να σταματήσεις.. μπορεις να συνεχίσεις να μαζεύεις αστερονομίσματα για να αγοράσεις οτι θες απο το κατάστημα, ή να μαζεύεις οτιδήποτε άλλο θες..
    τέλειωσα απο εχθές έχω παρει το πικολο απο το κατάστημα και μερικά ακόμη και συνεχίζω να φυτεύω για να πάρω και τα υπόλοιπα.. μέχρι στιγμής εχω τοποθετήσει 356 πλακίδια και συνεχίζω.. καλά τελειώματα σε όλους
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, Marinaloren, nickoikono11 και 2 σε άλλους.
  11. Hecuba

    Hecuba Ανερχόμενος συντάκτης

    Για να είμαι ειλικρινής είπα να δοκιμάσω αν μπορώ να συνεχίσω. Εχω πάρει το πίκολο΄,φερεμπόνους και κάτι άλλο. Ευχαριστώ πολύ που το επιβεβαίωσες. Θα συνεχίσω να σπέρνω .
     
    Αρέσει σε Marinaloren, soyla74, poioths και 2 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο!
     
    Αρέσει σε yelander10, jimthrilosgate7, Marinaloren και 2 σε άλλους.
  13. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα .
    Το δρώμενο ολοκληρώθηκε και συνεχίζω......
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, yelander10, jimthrilosgate7 και 2 σε άλλους.
  14. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος το δρώμενο.
     
  15. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος το δρωμενο και για μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους Hecuba και icons1.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Καλή συνέχεια.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.