Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Ανοιξιάτικο καθάρισμα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 29/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τέλος και για μένα.
    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους σας.
     
    Αρέσει σε kikijimy, psipsi1978, giannissuper και 13 σε άλλους.
  2. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Τέλος και για μένα το δρώμενο, μένει μόνο ένα δωμάτιο και το τελευταίο δώρο, αλλά η φασολιά κλειδώθηκε!
    Πήγα πολύ χαλαρά με τα φυτά, χωρίς να ξηλώσω τη φάρμα μου. Τα αναδυόμενα μαζεύτηκαν πολύ εύκολα, όσο για τα φυτά από την αρχή ήξερα πως θα χρειαστώ δυόμιση μέρες. Αν ξήλωνα τα πάντα σε 1,5 μέρα θα ήταν ολοκληρωμένα, αλλά χρόνος υπάρχει.
    Μια απορία μου έχει μείνει, στα πόσα τρομακτικά μαραφέτια ο Λένι ο λαγός θα μας δώσει την μηχανική πάπια;;; (έχω ήδη 150)
    ΥΓ. ελπίζω να έχει μείνει λίγο χιούμορ στο forum και να μην σβηστεί η ανάρτηση σαν άκαιρη ερώτηση.
    Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμα και να μην ανησυχούν επειδή κάποιοι τελείωσαν, μένουν 3,5 μέρες ακόμα και δεν είμαστε ούτε στη μέση του δρώμενου.
     
    Αρέσει σε kikijimy, dimitra.s, giannissuper και 14 σε άλλους.
  3. surveyor81

    surveyor81 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ξεκίνησε άσχημα αλλά τέλειωσε πολύ άνετα και εύκολα. Άλλη μια παγίδα έμεινε.
     
    Αρέσει σε kikijimy, giannissuper, soyla74 και 12 σε άλλους.
  4. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    τι εννοεις με την μηχανικη παπια?εχω χασει κατι?
     
    Αρέσει σε kikijimy, soyla74, LILA413 και 5 σε άλλους.
  5. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] τέλος καλό, όλα καλά! από αύριο αρχίζει ανοιξιάτικο καθάρισμα ... στο σπίτιxD
    Καλή συνέχεια σ' όσους προσπαθούν...
     
    Αρέσει σε kikijimy, giannissuper, soyla74 και 11 σε άλλους.
  6. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Όχι Πέπη (Δέσποινα;). Αν πας πάνω στο λαγό, ενώ έχεις πάρει και τις 7 παγίδες λέει: "φτάνει πια με τις παγίδες, θέλω να εφεύρω κάτι άλλο. Τι λες για μηχανική πάπια;" Πλάκα έκανα...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, kikijimy, giannissuper και 13 σε άλλους.
  7. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τιτλοι τελους και για αυτο το ιβεντ!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kikijimy, psipsi1978, giannissuper και 8 σε άλλους.
  8. persa75

    persa75 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    8)Τελος και απο εμενα το ιβεντ πολυ ομορφο και ανετο χωρις πιεση και στρες στο κατω κατω στην φαρμεραμα παιζουμε για να ξεφυγουμε απο αυτα καλη συνεχεια:):);)
     
    Αρέσει σε mpimpilas, kikijimy, MARIA090577 και 15 σε άλλους.
  9. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα. καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα. ευχαριστω τους γειτονες - φιλους που με βοηθησαν.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, kikijimy, giannissuper και 10 σε άλλους.
  10. Elvira3310

    Elvira3310 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]

    καλο μεσημερι, χαλαρα τελειωσε αυτο το event, δεν μπορω να πω οτι κουραστηκα ιδιαιτερα, ηταν ευκολο και βγηκε ανετα, καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα...;)
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, kikijimy και 12 σε άλλους.
  11. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλησπέρα στην παρέα , άλλα 6000 φυτά θέλω για να τελειώσω το ιβέντ τις παγίδες τις έχω γι' αυτό μη μου στέλνετε άλλα
    μαραφέτια. Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν να τα μαζέψω. Καλή συνέχεια σε όσους δεν το έχουν τελειώσει.
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, Elvira3310 και 13 σε άλλους.
  12. dimitra.s

    dimitra.s Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Σχεδόν έχω τελειώσει το event, δεν χρειάζομαι άλλα μαραφέτια γι' αυτό μη μου στέλνεται παιδιά...
    Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν να είστε καλά ;)!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, Elvira3310 και 12 σε άλλους.
  13. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    [​IMG] τελος και 'γω με το....καθαρισμα!!!!!!!!λογω ελλεψης χρονου μπαινοντας μονο 2 φορες την μερα στη φαρμα και με την βοηθεια φιλων ο καλος ο φιλος στην αναγκη φαινεται(ευχαριστω παιδια:inlove:) και χωρις καμια στρατηγικη το μονο ζητουμενο μου ηταν να παρω οσα δωρακια μπορουσα τελειωσα με το καθαρισμα κοψομεσιαστηκα η γυναικα αλλα το αποτελεσμα μετραειxDxDτωρα θα φροντισω με το χρονο που μενει να μεγαλωσω τα φυτα της πανσεληνου οσο μπορω για μελλοντικη χρηση!!!καλη συνεχεια και επιτυχια σε ολους:inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/3/16
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, Elvira3310 και 19 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    κι εγώ τόσα φυτά ήθελα για να το τελειώσω! απλά το τελείωσα τώρα, διότι το απόγευμα είχα βγει έξω!
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, jimixatz και 10 σε άλλους.
  15. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG] Καλησπερα σε ολους, τελος κι απο μενα παιδια, ευχαριστω ολους μου τους γειτονες για τη βοηθεια. Η αληθεια ειναι, κι εγω, πολυ κουραστηκα με τοσο καθαρισμα, αλλα το ευχαριστηθηκα απιστευτα. Το μονο που με χαλασε λιγο, ηταν που δεν ειχε καθολου κουπονια βοηθων, αλλα δεν πειραζει, ειχε πλακα. Και τα διακοσμητικα πολυ ωραια, και το σπιτι κατι διαφορετικο.:inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, anto.7 και 17 σε άλλους.
  16. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG] καλησπέρα.τέλος και για μένα σας ευχαριστώ πολύ όλους!καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν ακόμα.
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, takis.00 και 14 σε άλλους.
  17. αλεκαki

    αλεκαki Ανερχόμενος συντάκτης

    γεια σας και απο εμενα.τελειωσα και εγω το ιβεντ χαρη στη βοηθεια των φιλων των πολλυ καλων φιλων.σας ευχαριστω ολους πολλυ.η καλοι φιλοι στην αναγκη φαινονται και παλη σας ευχαριστω πολλυ.
     
    Αρέσει σε skareleni, kikijimy, KATAPIOS4 και 6 σε άλλους.
  18. skevo

    skevo Άρχων του φόρουμ

    τελος και για μενα το ιβεντ ...καλη συνεχεια
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, jimixatz και 7 σε άλλους.
  19. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, τέλος το δρώμενο και για μένα, ένα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους και γείτονες μου για την βοήθειά τους. Καλή συνέχεια σε όσους το προσπαθούν:)
     
    Αρέσει σε LILA413, skareleni, Gulit1 και 11 σε άλλους.
  20. dkokka

    dkokka Νέος ειδικός

    Τέρμα το καθάρισμα και για μένα. Δεν μου έφτανε η λάτρα του σπιτιού είχα να ξαραχνιάσω και φαντασματάκια. Το επόμενο ιβεντ θα παρακαλούσα να είναι λιγότερο κουραστικό:oops::D
    ΥΓ Γειτονάκια μου είστε οι καλύτεροι:inlove: ευχαριστώ.
     
    Αρέσει σε skareleni, Gulit1, jimixatz και 6 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.