Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Ανοιξιάτικη-ακαταστασία

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 25/3/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. αμφιθεα

    αμφιθεα Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλημερα σε ολους !!!
    Φιλη μου GEPPO1 μια μικρη διορθωση, το θαυματουργο βαμα ειναι μονο για τις κανονικες εκτασεις, δυστυχως δεν επιδρα στα νησια.
    Για να μη το ξοδεψουν αδικα.
    Με ενα μικρο σχεδιασμο και χωρις βιασυνη, βγαινουν ολα. Για οσους εχουν ολες τις βιοτεχνιες στο 5ο επιπεδο, ειναι παιχνιδακι, καποιοι που δεν προλαβαν να τις ανεβασουν δυστυχως θα ξοδεψουν αρκετες χιλιαδες ΧΤ, και ισως δεν βρουν και στη λαικη καποια βιοτεχνικα που οπως βλεπω εχουν εξαφανιστει.
    Καλη συνεχεια σε ολα , και στον εγκλισμο μας φιλοι, υπομονη και ευχομαι να τελειωσει κι αυτο γρηγορα :inlove:
     
    Αρέσει σε skareleni, yelander10, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  2. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Ήρθε και το Ανθούριο,
    νέο φυτό στη Νήσο,
    λουλούδι κατακόκκινο,
    αχ! και να το μυρίσω.

    Το φύτεψα,το πότισα,
    το φρόντισα,και πήρα,
    δώρο διακοσμητικό,
    Λαχταριστή οικία.

    Υπήρχε αναστάτωση,
    η Άνοιξη που μπήκε,
    και η Καλύβα από Μπαμπού,
    ενισχυμένη βγήκε.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε SISTRULLI, haos61, troullys και 14 σε άλλους.
  3. xristinagks2006

    xristinagks2006 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλησπερα σε ολους σας!!
    θελω μια μικρη βοηθεια για να ολοκληρωσω το δρωμενο.χρειαζομαι 30 χρυσες μπανανες για να ξεκλειδωσω το Λεμονοχορτο.εχω κανει ολες τις αποστολες .εαν μπορειτε να μου πειτε την γνωμησας,λογο εμπειριας για ποια αποστολη στη Λαχαναγορα ειναι πιο σωστη να κανω για να μαζεψω περισσοτερους τροπικους ΠΕ κ κατα συνεπεια μπανανες.φυσικα τις εχω δει ολες κ υπολογισα κ λιγο αλλα μπορει κατι να μου ξεφυγει...
    ευχαριστω κ καλη συνεχεια !!!!
     
    Αρέσει στους Panagiotiis, αμφιθεα και -sia1971-.
  4. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Εαν δεν είσαι σε μεγάλο επίπεδο, η αποστολή 'φτερωτό φιάσκο' με τα πούπουλα παπαγάλου δίνει πολλούς τροπικούς πόντους εμπειρίας.
    Δίνει και μερικές χρυσές μπανάνες.
    Την ίδια ώρα, και το εβέντ που τρέχει στον ειδικό χώρο δίνει κάποιες χρυσές μπανάνες.
     
  5. skgskg

    skgskg Κόμης

    Τέλος το δρώμενο.
     
    Αρέσει σε gtrullis, αμφιθεα, sofiapao76 και 4 σε άλλους.
  6. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα τελος και εγω με το δρωμενο
     
    Αρέσει σε nickoikono11, gtrullis, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  7. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους..
    Στις εργασιες 3 και 5 με τον χρονο, το ζαχαροκαλαμο και το σταφυλι, τα εβγαλα πολυ ευκολα βαζοντας σουπερ λιπασμα ζωζως..
    Δινει +3 σε καθε χωραφακι.. Το χρησιμοποιησα,συνδυαστικα με τα βιοτεχνικα γιατι ειχα περιμετρικα στις εκτασεις του νησιου, δεντρα και δεν ηθελα να τα βγαλω και ως εκ τουτου ειχα λιγοτερο διαθεσιμο χωρο για φυτεμα ..
    Δινω μια ιδεα για καποιους που εχουν πολυ σουπερ λιπασμα και δεν εχουν ισως τα βιοτεχνικα που αναφερονται παραπανω..
    Ειναι και αυτο μια λυση για οσους δεν το εχουν ακομη ολοκληρωσει..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει στους nickoikono11 και Panagiotiis.
  8. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα/μέρα. Τέλος και για μένα η αποστολή, με χρήση βιοτεχνικών και χωρίς ιδιαίτερη ταλαιπωρία, λίγη συγκέντρωση χρειαζόταν στις παραδώσεις με χρόνο.
    Το σκέφτηκα πολλές φορές το αν θα δώσω τις παραδώσεις με αξίες καθώς τα δώρα δεν άξιζαν τον κόπο. Τα έδωσα παρόλα αυτά αλλά νομίζω το μετάνιωσα... xD
    Το ανθούριο είναι το αγαπημένο μου φυτό και πολύ χαίρομαι που το αποκτήσαμε στις φάρμες μας!! :inlove:

    Καλό σας βράδυ!! :music:
     
    Αρέσει σε skias10, sofiapao76, nickoikono11 και 3 σε άλλους.
  9. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την φαρμοπαρεα..:)
    Ολοκληρωθηκε και για μενα η αποστολη..Χρησιμοποιησα βιοτεχνικα και καμποσο σουπερ λιπασμα ζωζως για τα βηματα χρονου 3 και 5..
    Το μονο που αφησα εκτος ειναι το βημα των παραδοσεων..Εκανα μονο την ασημενια που ηταν υποχρεωτικη για να προχωρησω..
    Ζηταγε πολλα προιοντα και δεν θεωρησα οτι επρεπε να τα διαθεσω ..Γιατι περα απο τα ΧΤ και τους ΠΕ, εδινε 3 και 5 χρυσες μπανανες ,που εχω ηδη παρα πολλες και 2 παρτι εισιτηρια ..Οποτε για μενα δεν αξιζε τον κοπο..
    Το διακοσμητικουλι ''λαχταριστο σπιτι'' ,μπηκε στον λουλουδοτοπο μεχρι να τελειωσουν οι χρησεις του..
    Καλη συνεχεια σε ολους..
    Φιλικα Βικυ..:inlove:
     
    Αρέσει σε bmanolos, Dr.Kelly, nickoikono11 και 2 σε άλλους.
  10. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Να ευχαριστήσω GEPPO1, αμφιθέα, μάρω69, Nantia123, Panagiotis για τις συμβουλές τους με τις οποίες ξεκούραστα έβγαλα το δρώμενο. Εκείνα τα βιοτεχνικά με τα διαμαντένια +3 τα είχα ξεχάσει... δεν τα χρησιμοποιούσα ποτέ... τώρα είδα ότι είναι χρήσιμα.
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, sofiapao76, αμφιθεα και 6 σε άλλους.
  11. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο! Συνεχιζω με το φυτεμα των νεων φυτων!!!!!
     
    Αρέσει σε skias10, toylaaaaa, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  12. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελος και απο εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε Dr.Kelly, -sia1971-, αμφιθεα και 3 σε άλλους.
  13. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.