Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Ανακυκλωσίτα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την Unicorn*, 30/8/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    nikoleta_aridaia Εννοείς ότι δεν σου έδωσε ούτε τη φασολιά σαν σειρά;;; ή σου λείπουν διακοσμητικά για να τη συμπληρώσεις;;;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    250-300 μπαταρίες καθημερινά επί έξι ημέρες, πουθενά ο ασβός. Θα τον ζητήσω από τον Άη Βασίλη, ζωντανό, πιο πιθανό είναι από το να μου τον χαρίσει η BP.Και του χρόνου.
     
    Αρέσει σε -Barbie73-, graganta, maria_palou και 6 σε άλλους.
  3. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    επιτελους ηρθε και ο πολυποθητος ασβος
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, gtrullis, eeelenaki και 4 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Μπα!!! Ούτε το γκόλντεν αλέρτ έπιασε τον ασβό..... φανουρόπιτα δε προλαβαίνω να φτιάξω, οπότε θα περιμένω κάποια άλλη φορά να τον πετύχω σε κάποιο αλλο δρώμενο.. Ε!!! Η τύχη μου δε είναι στα καλύτερα της, τελευταία:p Μπράβο σε σας που τα πετύχατε όλα... Εγω πάλι πέτυχα πολλές μαρμελάδες χμ χμ κολοκύθι.... ε.. άμα ξεμείνετε, ξέρετε που θα με βρείτε χαχαχαχαχαχα....
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, Louisa και 6 σε άλλους.
  5. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Και είπα μία τελευταία "ζαριά" και...επιτέλους ήρθε και σε μένα ο ασβός.Μπαταρίες καπούτ.Άντε και του χρόνου!!![​IMG]
     
    Αρέσει σε graganta, kolokythopitas, toylaaaaa και 9 σε άλλους.
  6. patatina

    patatina Ανερχόμενος συντάκτης

    ΤΓέλος η φασολιά και για μένα τελευταία ώρα αλλά ο πολυπόθητος ασβός πουθενα. Μου ήρθαν πολλά ΠΕ, ΧΤ και μαρμελάδες. Τυχεροί όσοι τον κέρδισαν.Μπράβο τους!!!! Σε μένα ίσως έρθει κάποια άλλη φορά.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, gtrullis και 4 σε άλλους.
  7. alkistis70

    alkistis70 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Εδωσα πανω απο 2000 μπαταρίες αλλά ασβός πουθενά. Πολύ κακές οι πιθανότητες.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, graganta και 5 σε άλλους.
  8. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Τέλος! Ο ασβούλης άφαντος! Δεν πειράζει! Άλλη φορά...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, sofiapao76, graganta και 3 σε άλλους.
  9. nikoleta_aridaia

    nikoleta_aridaia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν μου έδωσε τη φασολιά και ένα διακοσμητικό. Για ασβό ούτε λόγος! Εκτός από τα δύο διακοσμητικά που πήρα όλα τα άλλα ήταν πόντοι εμπειρίας και χαρτοτάλιρα. Απογοητεύτηκα γιατί χρησιμοποίησα πολλές μπαταρίες.
     
    Αρέσει σε skareleni, moira, eeelenaki και 2 σε άλλους.
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Είναι πού περίεργο που δεν κέρδισες την σειρά συννέφων γιατί δόθηκε σχεδόν σε όλους τους παίκτες.Μπορείς να μου δώσεις το id ώστε να ελέγξουμε αν υπήρχε πρόβλημα;
     
    Αρέσει σε eeelenaki, -lousi-leon2001, Hellenagal200010 και 2 σε άλλους.
  11. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,δεν θα πω πόσο σούπερ λίπασμα ξόδεψα για τους πολυπόθητους ασβούς ούτε για τα υπόλοιπά δώρα που πήρα,όλα καλά, καλοδεχούμενα ήταν. όμως αυτό με τα συνεχόμενα ίδια δώρα ήταν το κάτι άλλο,ΠΕ,ΧΤ,ΠΕ νησιού κ.ο.κ.δεν ξέρω εάν πρέπει να μπει ένα πλαφόν επί τοις 100% για να κερδίζεις όλα τα δωράκια που σου έδιναν οι μπαταρίες των 10,των 25 και τον 35,έστω από μια φορά...δεν μπορεί κάποιοι συμπαίχτες μας να μην κερδίσουν ούτε ένα ασβό η την φασολιά ακόμη και να έχουν δώσει χιλιάδες μπαταρίες(πηγή φόρουμ).αυτό θα ήταν κάλο να το δει οι εταιρία για τα επόμενα εβεντ και να δώσει κάποιες λύσεις, εμείς όμως να μην τα παρατάμε !!!το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο απ' όποια πλευρά και να το δει κάνεις.να είστε όλοι καλά :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 7/9/16
    Αρέσει σε skareleni, sofiapao76, maria_palou και 9 σε άλλους.
  12. Stones7

    Stones7 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ο Ασβος συμπεριφερθηκε οπως τα καινουργια εργαλεια, που εχει περασει ενα τριμηνο κι ακομα να τα δουμε μετα απο τοσα μαζεματα. Προσωπικα πρεπει να εδωσα τουλαχιστον 1000 μπαταριες στα 25αρια και ο ασβος δεν μου εκανε την τιμη...

    Αλλο ενα τετοιο και θα κανω κανενα διχρονο να ξαναπαιξω, οπως ειχα κανει και την προηγουμενη φορα...
     
    Αρέσει σε skareleni, kolokythopitas, icons1 και 5 σε άλλους.
  13. nikoleta_aridaia

    nikoleta_aridaia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Φυσικά. Το ID μου είναι 3150640.
     
    Αρέσει στους skareleni, kolokythopitas και sofiapao76.
  14. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Σύμφωνα με τα Logs του λογαριασμού σου πήρες την σειρά συννέφων στις 31-08-2016 στις 16:13 και ήταν το πρώτο δώρο που πήρες απο την κατηγορία των 35 μπαταριών. Επίσης σου λείπει το διακοσμητικό της κατηγορίας των 25 μπατατριών στην οποία έπαιξες μόνο 4 φορές και λογικό ήταν να μη καταφέρεις να το κερδίσεις.
    Σε παρακαλώ να μην λες ανακρίβειες και ανυπόστατα πράγματα για να προκαλείς.
     
  15. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Και δεν είναι που δεν πήραμε τον ασβό, αλλά χάσαμε και τις σ. τροφές και τα 12ωρα κυνηγώντας τον, αφού παίζαμε συνέχεια στο 25. Ας τον έβαζαν κι αυτόν στο 35 με τα καλά δώρα τουλάχιστον. Κρίμα.
     
    Αρέσει σε skareleni, Louisa, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  16. nikoleta_aridaia

    nikoleta_aridaia Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλημέρα. Αν ήθελα να προκαλέσω δε θα έδινα ανοιχτά το ID μου ώστε να διαπιστωθεί πως πήρα τη σειρά συννέφων. Το πρόβλημα είναι πως δεν έχω ανοίξει ακόμα τη φασολιά και όταν πήρα τη σειρά συννέφων δεν το παρατήρησα ώστε να ξέρω ότι την έχω. Η φασολιά μου είναι ακόμα κλειδωμένη, εννοώντας πως ό,τι σειρά και να πάρω δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω προς το παρόν αλλά ούτε και να δω ότι πήρα την συγκεκριμένη σειρά από το δρώμενο. Συγγνώμη που δεν το παρατήρησα όταν μου την έδωσε αλλά δεν είχα σκοπό να προκαλέσω.
     
    Αρέσει σε skareleni, Louisa, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  17. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Ούτε ένας ασβός με πολλές μπαταρίες στα 25. graganta και kolokythopitas τα είπατε όλα!!!
     
    Αρέσει στον/ην sofiapao76.
  18. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.​
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.