Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Ανακυκλωσίτα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την Unicorn*, 30/8/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    GaTe987 Το λέει η xara2011 στο post της λίγο πιο πάνω. Πήρε και δεύτερο ασβό... Έτσι μου έδωσε θάρρος και συνεχίζω να παίζω μέχρι να αποκτήσω κι εγώ έναν ακόμα ασβό.

    Nantia123 Αφού τα διακοσμητικά τα δίνει μόνο από μία φορά... Ποιός θα χαλάσει τη δική του φασολιά για να χαρίσεις διακοσμητικό σε κάποιον φίλο του;;;
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, heavymetal7, jimixatz και 3 σε άλλους.
  2. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Α, ήρθε και το δεύτερο διακοσμητικό... πήρε γύρω στις 500 μπαταρίες, αλλά τα έλαβα όλα. Και τον μύλο υφασμάτων!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, markos5560 και 8 σε άλλους.
  3. evellin

    evellin Μόνιμος στο φόρουμ

    επιτέλους! μετά από χιλιάδες χαρτοταλληρα, πόντους και βιοτεχνικά, κλείδωσα την φασολιά! εύχομαι να μου κάνει και μένα την τιμή και να ρθει ασβός! ...... πάντως τόσες μαρμελάδες κολοκύθι που πήρα , άλλος αποκλείεται να κέρδισε......
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, moira και 9 σε άλλους.
  4. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    eeelenaki έχεις δίκιο, δεν πρόσεξα για το ποστ της Χαράς. Μπήκα στο κλαμπ των τυχερών πριν λίγο που ήρθε και το τρίτο διακοσμητικό και κλειδωσα την φασολιά συνεχίζω όμως καθότι τα δώρα είναι σημαντικά


    edit: evellin έλα και εσυ στο δικό μου κλαμπ της μαρμελάδας κολοκύθι;)
     
    Αρέσει σε monolith2, kolokythopitas, jimixatz και 7 σε άλλους.
  5. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Μμμμμ μην είσαι σίγουρη για τις μαρμελάδες κολοκύθι,γιατί έχω πάρει μέχρι τώρα 10! Αλλά και όλα τα άλλα,εκτός τον ασβό. Έχω βέβαια και δεν με νοιάζει.
     
    Αρέσει σε ESABA, kolokythopitas, jimixatz και 5 σε άλλους.
  6. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σας! Μήπως τελικά είναι θέμα επιπέδου; Είμαι στο 92 επίπεδο και στο νησί στο 238. Εσείς που πήρατε τον πολυπόθητο ασβό, σε ποια επίπεδα είστε; Ευχαριστώ και συγχαρητήρια στους τυχερούς!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, moira και 3 σε άλλους.
  7. yelander10

    yelander10 Ενεργός συντάκτης

    δεν νομιζω να ειναι θεμα επιπεδου,συνεχισε να προσπαθεις και ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους τους ατυχους!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, moira και 7 σε άλλους.
  8. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    κα γω είμαι 98 επίπεδο και ασβός πουθενά ... αρχισε να με εκνευριζει
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, stefanv1966, jimixatz και 8 σε άλλους.
  9. Louisa

    Louisa Κόμης

    8) ...και τα αποτελέσματα των πολλαπλών πειραμάτων μου δείχνουν ότι οι πιθανότητες του ασβού είναι κάτω από 9% αφού ακόμα και μετά από 14 συνεχόμενες προσπάθειες... :oops:κατάφερα να πάρω μόνο 1 φορά το +15%ΠΕ, 2 κολοκυθομηλόπιτες και ΠΕ, ΧΤ και φυσικά τις εξαιρετικές και πολυαγαπημένες μαρμελάδες κολοκύθι...:p
     
    Αρέσει σε monolith2, kolokythopitas, jimixatz και 8 σε άλλους.
  10. *ΜΑΜΑ*

    *ΜΑΜΑ* Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Αγαπημένοι φίλοι & συναγρότες ...:)Δε μπορώ να πω κάτι για τη φασολιά.Την πήρα σχετικά γρήγορα 8).Τώρα όσον αφορά
    τον ασβόο ;)δεν τον είδα και μάλλον ούτε θα τον δώ.....Είναι κρυμμένος στη φωλιά του βαθιά στη γη .Δεν πειράζει θα αρκεστώ

    στον έναν που έχω . Καλή συνέχεια & καλή τύχη σε όσους -σες το παλεύουν ακόμα !
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, gtrullis και 7 σε άλλους.
  11. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Καλησπέρα φίλοι μου. Δεν θέλω να κάνω την έξυπνη αλλά να βοηθήσω. Μήπως δεν προσέξατε ότι τα διακοσμητικά δεν δίνονται όλα στην ίδια κατηγορία μπαταριών αλλά άλλο σε κάθε επίπεδο που παίζεις; Γιατί εγώ δεν το είχα προσέξει και με το που έπαιξα σωστά κλείδωσα αμέσως τη φασολιά. Ασβό δεν έτυχα ακόμη αλλά έχω έναν, έχουμε και μέλλον οπότε δεν απογοητεύομαι.Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, heavymetal7, jimixatz και 9 σε άλλους.
  12. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Μπορεί να παρακίνησα να είστε αισιόδοξοι, αλλά σίγουρα κάποιοι δεν θα πάρουν την φασολιά και όλα τα διακοσμητικά. Και δεν λέω να το χαρίσουν, μπορεί να το ανταλλάξουν. Εξάλλου τα πάντα έχουν την τιμή τους!
    Βλέπω πάντως πως όσο προχωράει το δρώμενο, όλο και πιο πολλοί ολοκληρώνουν τη φασολιά και παίρνουν τον ασβό! Άρα οι πιθανότητες δεν είναι πολύ μικρές. Πολύ καλύτερες από τους μυστηριώδης στάβλους, θα 'λεγα;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, GaTe987, nota.dim1802 και 7 σε άλλους.
  13. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Ηρθε και το υφασματακι.....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, eeelenaki και 3 σε άλλους.
  14. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    και εγω τον ασβο περιμενω...περιμενω...περιμενω................
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, eeelenaki και 4 σε άλλους.
  15. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Απο χθες παιζω μονο στο μεσαιο και δεν εχω παρει ουτε ασβο ουτε μυλο υφασματων...
    Ενημερωση: Επιτελους ηρθε ο μυλος! Αντε να δω και κανα ασβο :ρ
     
    Τελευταία επεξεργασία: 3/9/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, graganta, skareleni και 7 σε άλλους.
  16. mpempeto13

    mpempeto13 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Τελος κ για εμενα πηρα κ το αυτοκολητο με ζορισε το τριτο δικοσμητικο αλλα τελος καλο ολα καλα καλη τυχη σε οσους δεν τελειωσαν ακομα παμε για κανενα ασβο εχω ηδη εναν και θελω να τους ζευγαρωσω
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, skareleni, Nantia123 και 5 σε άλλους.
  17. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Μμμ... Πήρα τη φασολιά και τα δύο διακοσμητικά. Για τον ασβό στη Νικολούλη... Καληνύχτα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, graganta, skareleni και 7 σε άλλους.
  18. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    καλημερα σας.....βρηκα τροπο να παιρνουμε τα διακοσμητικα!!!!τουλαχιστον σε μενα επιασε...πριν πατησουμε το τελικο κουμπι δωρου κανουμε το ΣΤΑΥΡΟ μας.......αντε και στα δικα σας!!
     
    Αρέσει σε ESABA, jimixatz, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  19. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    κοντεύω ν' αλλάξω επίπεδο (τρόπος του λέγειν) xDαλλά ασβός... μπα...
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, graganta και 10 σε άλλους.
  20. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    Τζίφος και πάλι!
    Η μεσαία κατηγορία των 25 νουμπλασέρ με σνομπάρει επιδεικτικά.
    Ούτε διακοσμητικό, ούτε ασβός.
    Το βράδυ πάλι και βλέπουμε.......Τελειώνουν γρήγορα και οι μπαταρίες βλέπεις....
    Καλή τύχη σε όσους το παλεύουν.
     
    Αρέσει σε jimixatz, kolokythopitas, graganta και 9 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.