Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Ανακυκλωσίτα"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την Unicorn*, 30/8/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    Συγχαρητηρια στους τυχερούς. Εγω σήμερα δεν ανήκε σε αυτή την ομάδα .εβαλα 4Χ250000 υλικα,πανω από 500 μπαταριες και περιμενω το τελευταιο διακοσμητικο ...αποαυτα που θελουν 35 μπαταριες :cry::cry::cry::cry::cry:αυριο παλι δοκιμη γιατι δεν εχω άλλες μπαταριες
    καλη συνεχεια
     
    Αρέσει σε monolith2, kolokythopitas, jimixatz και 14 σε άλλους.
  2. Louisa

    Louisa Κόμης

    Εδώ δηλώνουμε συμμετοχή οι μη τυχεροί; Κι εγώ από αυτούς είμαι...:cry:
    Το τελευταίο διακοσμητικό μου λείπει (των 35 φυσικά) αλλά έχουμε μέρες μπροστά μας...
    ααα... και εννοείται πως ο ασβός άφαντος έτσι;
    Το δρώμενο τέλειο πάντως...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 13 σε άλλους.
  3. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    τι να σας πω βρε παιδια ειπα να αρχισω με τισ πολλες πρωτα και ετυχα το τελευταιο διακοσμητκο (αφου χαλασα πανω απο τις μισες μπαταριες) αλλα οχι τα αλλα 2!!χαλασα 535 μπαταριες σε συνολο.
    ααααα ετυχα και ασβο που ειχα και φιλυρα που επισησ ειχα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 11 σε άλλους.
  4. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Χάλασα πάνω απο 500 μπαταρίες αλλα τη φασολιά με τα διακοσμητικά την πήρα.Ηταν η ποιό ευκολη φασολιά για εμένα απο όσα δρώμενα έχω παίξει.Καλή τύχη σε όλους..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 12 σε άλλους.
  5. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Και γω θα δηλώσω σχετικά τυχερή...ως προς τη φασολία και τα διακοσμητικά που ήρθαν γρήγορα, δυστυχώς όμως ο πολυπόθητος ασβός πουθενά ....έχω περάσει τις 600 μπαταρίες
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 12 σε άλλους.
  6. eeelenaki

    eeelenaki Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα :)
    Και τη φασολιά ολοκλήρωσα, και τον ασβό τον πήρα και σχεδόν όλα τα δώρα διπλά...
    Αν κάποιος πήρε δεύτερο κλουβί ασβού, ας μας το πεί, γιατί συνεχίζω να παίζω στη δεύτερη δεξαμενή και όλο μου δείνει από τα άλλα δώρα, δύσκολο μάλλον να σου ξαναδώσει ασβό.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 13 σε άλλους.
  7. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    τελειωσαμε με την φασολια.τον ασβο δεν τον ειδαμε πουθενα με 2000 μπαταριες,μαζευω μεχρι τελευταια ημερα και βλεπω αν συνεχισω τις προσπαθειες!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, nota.dim1802 και 13 σε άλλους.
  8. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    ετοιμη και η δικια μου φασολια ....και συνεχιζω............
    μολις ετυχα και το +40% πε αλλα εχω αδειασει φαρμα.....δεν πειραζει εχω αλλες 8 ωρες να μαζεψω πε
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 13 σε άλλους.
  9. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλημερα σε ολους!!! Τελικα δεν προλαβα να γκρινιαξω και μου ηρθε και το μεσαιο διακοσμητικο ,ετσι ευκολα κλειδωσα και εγω την φασολια ...τελικα ηταν σχεδιασμενο να την παρουμε ολοι ;)
    Εχοντας ομως πολλα τσαμποδεντρα και συνεπως πολυ σλ αποφασισα να κανω εξευγενισμο μια και ειχα καιρο να το κανω ...φυσικα τριανταφυλλο το οποιο και παρεδιδα οποτε ειχα αυτοματα και πολλες μπαταριες ! Τ ο αποτελεσμα ηταν να παρω 7-8 φορες το 15% (μετα τα διακοσμητικα επαιζα στο 25 ) ,εκατομμυρια π.ε και τ.π.ε , το ιδιο και χτ δεκαδες βιοτεχνικα, λιπασματα κουπονια βοηθων ,οτι αλλο δινει τελος παντων ,απο ενα σημειο και μετα απλως πατουσα το κουμπι και οτι παρω χαχαχα αυτο που χαρηκα περισσοτερο ηταν οι δυο ασβοι!!!xD
    Ηταν ο λογος που επαιζα στο 25 .....ισως τωρα αλλαξω κατηγορια γιατι δεν νομιζω να μου δωσει τριτο:p ευχομαι ο καθενας να πετυχει οτι επιθυμει !!! καλη συνεχεια !!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, ΔΙΑΚΟΣ και 18 σε άλλους.
  10. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Σήμερα, μέχρι τώρα, τα πάω καλύτερα από χθες. Με δύο χτυπήματα, το τρίτο διακοσμητικό και ο ασβός.

    edit: Και το πρώτο διακοσμητικό!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 1/9/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 13 σε άλλους.
  11. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    καλησπερα συναγροτες....δεν θελω να φανω κακια,γκρινιαρα κ.α. αλλα ολοι εσεις που κλειδωσατε την φασολια και εχετε παρει ολα τα δωρα απο μια φορα τουλαχιστον,πως το κανατε????σαν ποσες μπαταριες ειχατε και παιζεται με αυτο το ρυθμο???!!!!ρητορικη περισσοτερο η ερωτηση.......και εγω εχω παρει την φασολια και το μικρο διακοσμητικο και απο εκει και περα ελαχιστα πραγματα και αυτα με το ζορι καθ οτι λειπουν οι μπαταριες!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 6 σε άλλους.
  12. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Αν και ειπες οτι ειναι ρητορικη η ερωτηση, εγω ειχα γυρω στις 300 μπαταριες και ολα εκτος απο το τελευταιο διακοσμητικο μου τυχανε σχεδον αμεσως. Και το τελευταιο διακοσμητικο ηρθε με τις μπαταριες που μαζεψα χθες το βραδ απο φυτα... Αλλα οπως ξερουμε ολοι, ολα ειναι θεμα τυχης!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 6 σε άλλους.
  13. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Κυνηγώντας το 2ο διακοσμητικό πέτυχα τον σταύλο, και μόνο όταν πήγα να τον τοποθετήσω συνειδητοποίησα ότι είναι σταύλος ασβού και όχι μυστηριώδης σταυλάρχης!!!
    (ομολογώ δεν είχα παρατηρήσει πολύ καλά τις Σ.Ε.)
    Τόσες μέρες νόμιζα ότι δίνει μυστηριώδη σταυλάρχη και ήμουν σίγουρη ότι μετά από 5 ώρες θα μου δώσει κάτι άχρηστο (πάλι),
    γι'αυτό χάρηκα διπλά!!!xD
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 9 σε άλλους.
  14. -lousi-leon2001

    -lousi-leon2001 Επιβλέπων του φόρουμ

    Γεια σας! Δεν το πιστεύω πια! Δεν μου δίνει με τίποτα τον ασβό!!! Τόσα προιόντα και τόσες μπαταρίες...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, Louisa και 6 σε άλλους.
  15. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα και καλό μας μήνα, το μόνο σίγουρο είναι οτι δε θα ξαναφάω κολοκύθι, κοντεύω σάκχαρο να πάθω με τόση μαρμελάδα κολοκύθι :p Έχω πάρει την φασολιά με το πρώτο χτύπημα [ανέλπιστο δωράκι] αλλά απο κει και πέρα, έχω πήξει στην μαρμελάδα κολοκύθι και στους πόντους. Εντάξει εχω πάρει και το 3ο διακοσμητικό, με πολλές πολλές μπαταρίες και δυστυχώς ξέμεινα τώρα και μαζεύω με φυτά μεγάλης διάρκειας. Η αλήθεια είναι οτι με τα δρώμενα που βασίζονται στην τύχη δε τα πάω καλά.
    Η τύχη μου φεύγει σε άλλες παραλίες ενα πράμα:p
    Φυσικά για ασβό ούτε λόγος..... Αλλά για να μη γκρινιάζω έρχονται και καλά ποσά σε Χτ καθότι κι αυτά άρχισαν να εξανεμίζονται.... και είναι μεγάλη βοήθεια.
    Θαυμάζω πραγματικά και ζήλευω και λίγο μέσα μου, όλους εσάς που καταφέρνετε και κλειδώνετε τις φασολιές, μπράβο ρε παιδιά... και ειδικά τα γειτονάκια μου έσκισαν απ ότι βλέπω:inlove:
    Τι να πω, καλή μας επιτυχία και καλή μας συνέχεια, που θα πάει, θα ρθει η τύχη και στην δική μας πλευρά

    edit:
    eeelenaki Δεν υπάρχει δεύτερο κλουβί ασβού, εσύ που το είδες;;;
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 14 σε άλλους.
  16. bibina.2

    bibina.2 Προχωρημένος

    καλησπεραααα!!!! καλο μηνα!!! εδω κ γωωωω με την φασολια μουxD
    το μονο που μενει τωρα ειναι το αυτοκολλητο κ ο ασβος (αν ειναι να΄ρθει θε να ρθει , αλλιως θα προσπερασει):(
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 13 σε άλλους.
  17. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Ηρθε και το δεντρακι
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 5 σε άλλους.
  18. Eleanor13

    Eleanor13 Νέος ειδικός

    Βασικά μπορείς να πάρεις τη φωλιά ασβού πάνω από μία φορά (όσες σου τύχει, βασικά). Ο μύλος υφασμάτων έρχεται μόνο μία φορά.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/16
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 7 σε άλλους.
  19. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    Δυστυχώς η τύχη μου δεν με έχει ευνοήσει μέχρι στιγμής και έχω μια φασολιά έρημη χωρίς διακοσμητικά....
    Σήμερα έπηξα στο σμούθι μάνγκο. Τίποτα άλλο από την κατηγορία των 25 νουμπλασέρ... Ασβός και διακοσμητικό πουθενά!
    Τέλειωσαν και οι μπαταρίες.... Σε ένα 8ωρο πάλι και βλέπουμε.....
    Χαίρομαι όμως για την καλή τύχη των υπόλοιπων συμπαικτών μου. Είναι μια παρηγοριά και αυτό...Μπορεί να υπάρχει ελπίδα....
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 9 σε άλλους.
  20. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Συναγρότες, μην απελπίζεστε!
    Έχει ακόμα 4 ολόκληρα 24ωρα το δρώμενο. Ακόμα και χωρίς προσπάθεια θα μαζευτούν μπόλικες μπαταρίες και πιστεύω όλοι θα έχεταιτην ευκαιρία να πάρετε τα διακοσμητικά και τα ωραία δώρα.
    Και αν κάποιος είναι άτυχος και δεν πετύχει ένα διακοσμητικό, έρχεται αι το "πάρε-δώσε" στο τέλος του μήνα!
    Εγώ γεμίζοντας 5 (ή 6) φορές την δεξαμενή πήρα τη φασολιά και τα διακοσμητικά και έναν ασβό. Θα συνεχίσω προς το τέλος του δρώμενου, γιατί τα δώρα είναι πραγματικά αξιόλογα!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, skareleni και 5 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.