Feedback Συζήτηση για το δρώμενο " Αγκαλιές και Αρκουδάκια "

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 2/2/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια Χαραντάν αγρότες και αγρότισσες

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το δρώμενο:

    " Αγκαλιές και Αρκουδάκια "

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται

    Μπορείτε να διαβάσετε την Επίσημη Ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Αγκαλιές-και-αρκουδάκια.34953/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές Ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Αγκαλιές-και-αρκουδάκια.34952/


    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση

    [​IMG]



    Η Ομάδα του FARMERAMA
     
  2. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους!!Για το ιβεντ θα χρειαστουμε:10360 σοκολατενιο τριανταφυλλο φυτο δρωμενου που φυτευουμε μονο στο αγριο λιβαδι και 1680 πραλινες αναδυομενο δρωμενου που περνουμε και απο τις τρεις εκτασεις της φαρμας,απο φυτα και δεντρα,για να φτιαξουμε 70 κουτια σοκολατες προιον μυλου και να ταισουμε τα αρκουδακια!!
    -οποιος θελει να φτασει μονο ως την φασολια θα χρειαστει 8732χ σοκολατενιο τριανταφυλλο και 1416χ πραλινες,για να φτιαξουμε 59 κουτια σοκολατας!!
    Αφου τελειωσουμε μπορουμε να συνεχισουμε να ταιζουμε τα αγαπησιαρικα αρκουδακια για περισσοτερα δωρα!!

    Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!:D
     
    Αρέσει σε jiorgos, nana, jimthrilosgate7 και 32 σε άλλους.
  3. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα θα μπορέσει να μου στείλει κάποιος τσατνι μήλου; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
     
    Αρέσει στους Lina123, soyla74, .sofaki. και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. Panagiotiis

    Panagiotiis Κόμης

    Καλησπέρα.
    Τελείωσα σήμερα το δρώμενο , μιας και έτυχα ένα μπόνους σοδειάς από το ροδάνι και ενεργοποίησα και ένα ακόμη από την αποθήκη μου.
    [​IMG]
    'Εκανα το γνωστό κόλπο με τα άνετα χωράφια και τα βιοτεχνικά, με αποτέλεσμα να παίρνω από κάθε άνετο γύρω στα 60 φυτά. Ευτυχώς είχαμε και τις τρεις εκτάσεις για αναδυόμενα , οπότε με τα εξευγενισμένα φυτά και χρησιμοποιώντας σωστά τα βιοτεχνικά μάζευα 200 - 300 κάθε ημέρα. Η φασολιά είναι εκπληκτική , μα πιο ωραία είναι τα διακοσμητικά - που ευτυχώς τα παίρνουμε από δύο φορές.
    Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, nickoikono11, Lina123 και 10 σε άλλους.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Με ποιο βιοτεχνικό, δηλαδή, αυξάνονται τα φυτά δρώμενου στα άνετα χωράφια...??? Πες μας και εμάς να το κάνουμε...
     
    Αρέσει στον/ην vagelis1968.
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR


    Καλημέρα. Ο συμπαίκτης σου δεν κάνει αναφορά σε κανένα βιοτεχνικό που αυξάνει τα φυτά δρώμενου. Δεν υπάρχει βιοτεχνικό που να αυξάνει τα φυτά του δρώμενου, υπάρχει όμως στρατηγική να ακολουθήσεις αν πετύχεις μπόνους σοδειάς στο ροδάνι γιατί με την χρήση κατάλληλων βιοτεχνικών (στόλεν, αγνότητα) και σειρές συννέφων που μειώνουν το χρόνο παραγωγής σε φυτά με σούπερ λίπασμα, τα άνετα χωράφια σου δίνουν πολλά περισσότερα φυτά απο οτι αν φυτεύεις σε απλά χωράφια. Κάνεις και οικονομία στο σούπερ λίπασμα.
     
    Αρέσει στους gianniskostas_, fisherman65 και toylaaaaa.
  7. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα,καλή εβδομάδα. Δε μπόρεσα να σου στείλω μήνυμα για να μπορέσω να σου στείλω και τσάτνι. Κάπως αλλιώς θα μπαίνεις ίσως στη φάρμα.
    Ευχαριστώ για τα δώρα φίλων, το δρώμενο τέλειωσε με πολλά αναδυόμενα στην αποθήκη. Να είστε καλά!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, farmer_girl77, nickoikono11 και 4 σε άλλους.
  8. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο. Συνεχίζω να φυτεύω για να παίρνω περισσότερα δώρα.
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, Lina123, GEPPO1 και 2 σε άλλους.
  9. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Ειδικός του φόρουμ

    καλησπερα σε ολους! τελος και εγω με το δρωμενο ! εκανα και τα 70 ταισματα! καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, αμφιθεα, Lina123 και 4 σε άλλους.
  10. -rav4-

    -rav4- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλησπέρα σε όλους. κ εγώ τελείωσα με το δρώμενο με όλα τα ταΐσματα κ τα 70 κ συνεχίζω με ότι εχει απομείνει απο αρκουδάκια. με ξεπούλησε λίγο με τα σούπερ λιπάσματα αλλά τί να τουλάχιστον μου έδωσε κ ενα12ωρο 200% τώρα στο τέλος αφού με ξετίναξε στα πάρτυ-εισιτήρια. καλή συνέχεια σε όλους..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, αμφιθεα, maria_palou και 4 σε άλλους.
  11. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τέλος με το δρώμενο... Το ροδάνι ούτε ένα μπόνους δεν μου έδωσε πέρα από ένα +1 και μάλιστα σε πάρτυ γύρους, το οποίο θα αφήσω ασχολίαστο γτ δεν είμαστε και στην σωστή ενότητα.
    Τα αναδυόμενα με εξευγενισμένο φυτό (βαλεριάνα) βγήκαν πολύ γρήγορα, ευτυχώς ήτανε 3 οι εκτάσεις και όχι 1.

    [​IMG]
    Καλή συνέχεια σε όλους και καλό σας βράδυ!!!!
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, soyla74, nickoikono11 και 5 σε άλλους.
  12. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους !!!
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε pigara, nickoikono11, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  13. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Καλημέρα τελείωσα και εγώ με το δρώμενο!!
     
    Αρέσει στους soyla74, nickoikono11 και Lina123.
  14. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελος και για μενα το δρωμενο!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 4 σε άλλους.
  15. farmer_girl77

    farmer_girl77 Νέος ειδικός

    Καλησπέρα,
    Απολογούμαι και από εδώ για το γεγονός πως δεν απάντησα στο ποστ σου και δεν έκανα ένα λαίκ τουλάχιστον ώστε να αναγνωρίσω τον χρόνο που αφιέρωσες σε μένα και την καλή σου πρόθεση. Αναγνωρίζω και εκτιμώ κάθε βοήθεια που έχω λάβει από πολλούς σε αυτό το παιχνίδι. Αν και υπερβολικά καθυστερημένα ευχαριστώ για τον χρόνο σου και την βοήθεια σου!
     
    Αρέσει στους vagelis1968 και αμφιθεα.
  16. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλησπέρα .
    [​IMG]
    Τέλος με το δρώμενο.
    Καλή συνέχεια !!!!
     
    Αρέσει σε sofiapao76, jiorgos, pigara και 3 σε άλλους.
  17. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.