Feedback Συζήτηση για το δρώμενο "Ένα βήμα στο παρελθόν"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 9/9/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    [​IMG]

    Τέλος η επιστροφή στο παρελθόν, ώρα να επιστρέψουμε στο παρών;)
    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους γείτονες και φίλους μου για την σημαντική τους βοήθεια με τα δωράκια. Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν ακόμη
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, eeelenaki και 12 σε άλλους.
  2. moira

    moira Ενεργός συντάκτης

    Τέλος και για μένα σήμερα το πρωί. Επιτέλους!! Νόμιζα οτι τα αναδυόμενα δεν θα έρχονταν ποτέ.....
    Ευχαριστώ πολύ όσους γείτονες μου έδωσαν δώρα και ενίσχυσαν τα αποθέματά μου σε αναδυόμενα.
    Καλή συνέχεια σε όσους το παλεύουν. Έχουν μείνει κάτι ωρίτσες ακόμα......Κουράγιο!!
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, eeelenaki και 10 σε άλλους.
  3. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα καλή Κυριακή,εγώ θέλω ακόμη 100 αναδυόμενα για να το τελειώσω αλλά δεν πιστεύω να το τελειώσω αν και
    έχω βάλει δυο εκτάσεις γαρύφαλλα.:(:oops:;)
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, eeelenaki και 10 σε άλλους.
  4. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τελικα δεν γλύτωσα την αγορά, αγελάδων!!! :( και επι την ευκαιρία μου ζήτησε και παγόνι...εκει και αν είμαι ελλιπής!!! τις περισσότερες φορές!

    και εγω σε αυτό το σημείο είμαι τώρα...

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, eeelenaki, markos5560 και 7 σε άλλους.
  5. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα τελος και εγω. καλα πηγαν τα αναδυωμενα
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, eeelenaki, markos5560 και 8 σε άλλους.
  6. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    7 πετρουλες ακομα και τελειωσαμε. αντε να δουμε
     
    Αρέσει σε ath, kolokythopitas, eeelenaki και 9 σε άλλους.
  7. takis.00

    takis.00 Νέος ειδικός

    καλημερα τελος το ιβεντ και για εμενα.ευχαριστω τους γειτονες και φιλους για την βοηθεια.καλη συνεχεια σε οσους προσπαθουν ακομα.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, ath, kolokythopitas και 9 σε άλλους.
  8. souhome

    souhome Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    εστω και στο παρα πεντε τελειωσε αυτο το event!!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, ath, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  9. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Στο τσακ!!ουφ!!με δυσκόλεψε..ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά τους και καλή επιτυχία σε όσους ακόμα προσπαθούν.
     
    Αρέσει σε ath, moira, takis.00 και 13 σε άλλους.
  10. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    ευχαριστω παιδια ...διότι μόλις τελείωσα !!!! και θα πω σε ένα άτομο μόνο ότι ήθελα μόνο 7 και τα μάζεψα...αλλά χωρίς την κύρια βοηθεια του θα χα φτάσει στην πηγη στράφι!!! ;)

    υ.γ. Έπαιζα μόνο με μεσαία χωράφια και όταν παίζεις μόνο με αυτα...τελικά μόνο με αρκετη βοήθεια το τελειώνεις!!!! ;)
     
    Αρέσει σε psipsi1978, moira, takis.00 και 8 σε άλλους.
  11. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα και όμορφη Κυριακή σε όλους. Τα κατάφερα και το τελείωσα το δρώμενο, χάρη στην πολύτιμη βοήθεια όλων των φίλων και όσων ανταποκρίθηκαν στο αίτημά μου για δωράκι. Gulit1 είχες λάβει πολλά δώρα και δεν μπόρεσα να σου στείλω.misirli σου έστειλα αλλά μετά είδα πως το τελείωσες, συγχαρητήρια. Συγνώμη που άργησα να γράψω και να ευχαριστήσω όσους βοήθησαν με π.μ. αλλά τις τελευταίες μέρες έμπαινα από τάμπλετ που δεν με αφήνει να γράψω. :D
     
    Αρέσει σε psipsi1978, ath, moira και 12 σε άλλους.
  12. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα και καλό μεσημέρι , θέλω να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ για την μεγάλη βοήθεια που μου δώσατε για να τελειώσω
    στο παρά ένα το ιβέντ. Ευτυχώς!!!:mad::oops::)
     
    Αρέσει σε psipsi1978, ath, moira και 13 σε άλλους.
  13. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,τόσο άγχος για να τελειώσω το εβεντ,που είχα ξεχάσει τον εξευγενισμό,και ευτυχώς τον έβαλα σε δράση, έστω και με 5 άνετα χωραφάκια,έκανα τους υπολογισμούς και για 30 με 35 αναδυόμενα δεν μου έβγαινε το δρώμενο,έτσι με βοήθησε ο μαγικός εξευγενισμός να το τελειώσω,έστω και στο παρά πέντε,ελπίζω από δω και πέρα να έχω περισσότερο ελεύθερο χρόνο... να είστε όλοι πάντα καλά.
     
    Αρέσει σε psipsi1978, Nantia123, toylaaaaa και 10 σε άλλους.
  14. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Ουφ το τελείωσα κι εγώ το ιβέντ.Με αρκετό άγχος και αρκετή βοήθεια.[​IMG] Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου όλους τους φίλους και τους γείτονες για την πολύτιμη βοήθειά τους.Χάρη σε εσάς πήρα το "Όσκαρ χρυσής φασολιάς" και σας το αφιερώνω.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, psipsi1978, ath και 9 σε άλλους.
  15. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο τελείωσε.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.