Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Άσσοι

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 26/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    να προσέχουμε τι γράφουμε, Όχι 2 άσσους

    Όλοι οι συνδυασμοί είναι στις ΣΕ
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Άσσοι.21599/#post-153399


    Μόλις έφτασα τον δικό μου στόχο
    [​IMG]
    Από την στιγμή που δεν ξοδεύω ευρώ για στάβλους
    προτίμησα να ξοδέψω σ.λιπασμα που είχα από την βασίλισσα
    :p

    Με 79 ζαριές έφτασα στους στάβλους
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε xaris68, ioanna6929, -lousi-leon2001 και 9 σε άλλους.
  2. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Μόλις ολοκλήρωσα τις 40 προσπάθειες και έφτασα μέχρι το 25

    [​IMG]

    250 μ.ο. σε κάθε παιχνίδι.
     
    Αρέσει σε xaris68, Elvira3310, ioanna6929 και 8 σε άλλους.
  3. skareleni

    skareleni Ειδικός του φόρουμ


    νομίζω πως είναι 156 πόντοι ο μέσος όρος σου. εγώ πάλι ή είμαι πολύ άτυχη ή ανεπίδεκτη μαθήσεως. με 39 παιχνίδια μόνο 4730 πόντοι μέχρι το 18 βήμα δηλαδή. 121 πόντοι μέσος όρος.
     
    Αρέσει σε sofiapao76, kolokythopitas, jimixatz και 6 σε άλλους.
  4. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα ειχα 5430 ποντους και ημουν στα δωρα στο 21 και ηθελα 2 προσπαθειες για να παρω την φασολια τελικα μολις τορα πηρα την φασολια με 2 προσπαθειες ητανε καλες η ζαριες και εφτασα στους 6080 ποντους και πηρα μεχρι και το 24 δωρο τελικα τη σου κανουν 2 καλες ζαριες.
     
    Αρέσει σε xaris68, ioanna6929, sofiapao76 και 6 σε άλλους.
  5. mkalo

    mkalo Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Ευχαριστω για την απαντηση σου και συγνωμη για το ασκοπο ερωτημα μου μια και το εξηγουσε πολυ καλα απο ο,τι βλεπω στις Σ.Ε.. Μαλλον βιαστικα να παιξω στο ιβεντ πριν καλα καλα το διαβασω. Και παλι ευχαριστω.
     
  6. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Λοιπόν... Με 20 παιξιές πήρα τη φασολιά και τα δώρα μέχρι τους 5.750 πόντους.
    Φλας ούτε κατά διάνοια...
    Δεν ξέρω, καλά τα πήγα;
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Πως το έκανες αυτό; :eek:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, sofiapao76, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  8. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Περίμενε,
    τώρα ψάχνει τον μαθηματικό τύπο, θα λύσει την εξίσωση και θα έρθει να μας το εξηγήσει
    [​IMG]
    Πωωω κι εσύ όμως, όλα θέλεις να τα μαθαίνεις
    xD
     
    Αρέσει σε Elvira3310, ioanna6929, sofiapao76 και 8 σε άλλους.
  9. K_K__D

    K_K__D Τακτικός στο φόρουμ

    Δεν κρατιεμε θα ρωτησω κι εγω, πως το εκανες αυτο????????
     
    Αρέσει σε mmixail, ioanna6929, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  10. mkalo

    mkalo Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα. για τους ποντους δε λεω τιποτα, αλλα....για τη φασολια θελεις 40 φορες να παιξεις. Το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι μπηκες στο, να το πω καζινο;, 20 φορες και επαιξες. Αλλιως πολυ θαθελα να μας εξηγησεις, αν γινεται. Α! σκεφτηκα και κατι αλλο. Εσυ επαιξες οπως λες 20 παιξιες και τα υπολοιπα καποιος αλλος που τον εβαλες μηπως ειναι πιο τυχερος. Αυτα. Καλη σας νυκτα.
     
    Αρέσει σε mmixail, ioanna6929, kolokythopitas και 3 σε άλλους.
  11. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    χα,χα,χα,χα, μπραβο ξερεις να τα ριχνεις εμεις απ οτι φαινεται εμεις δεν ξερουμε να ριχνουμε ζαριες.................................................................................................................................
     
    Αρέσει στους kolokythopitas, maria_palou και skareleni.
  12. thena

    thena Εξαιρετικό ταλέντο

    40 φορές και εγώ και μόλις κατάφερα να παρω το17.....πόσο χάλια!! ευτυχώς πηρα τη φασόλια αλλά από ζάρια δε ξέρω τι να κρατήσω !!!κανένα κόλπο κανένας έχει να μας πει??
     
    Αρέσει σε xaris68, ioanna6929, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  13. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,από που να αρχίσω και που να τελειώσω,που να σταθώ και που να φύγω!!!κάτι τέτοιο μου θυμίζει η όλη κατάσταση. σταματάω εδώ γιατί άμα το αναλύσω περισσότερο θα έχουμε προβλήματα και όπως λέει ένα λαϊκό άσμα {ρίξε μια καλή ζαριά και για μένα βρε ζωή}. τώρα στα δικά μας,τα δώρα του δρώμενου είναι...δεν υπάρχουν λόγια να το περιγράψω,δυστυχώς λόγω επανειλημμένων υποχρεώσεων (πάλι)...δεν θα μπορέσω να πάρω αυτά τα δωράκια, όλα δηλαδή!!!και μην μου πει κάνεις ότι είναι λίγα γιατί θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος,απλά πως συμβαίνει πάντα στα ωραία εβεντ να γίνεται κάτι...και να είμαι συνεχώς στην πίεση αυτό δεν το καταλαβαίνω,μάλλον έχω μάτι ;) ,αλλιώς δεν εξηγείται:cry:.ελπίζω να φτάσω όσο ποιο μακριά μπορώ στο δρώμενο και ότι καταφέρω:) και να μην μας βρει άλλο <<κακό>>,μικρο το κακό ευτυχώς,τελικά,να είστε όλοι πάντα καλά:).
     
    Αρέσει σε xaris68, teo82, maria071966 και 12 σε άλλους.
  14. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Σωστά, τυπογραφικό λάθος μου, αντί για 1 έγραψα 2 :)
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε sofiapao76, maria_palou, skareleni και 2 σε άλλους.
  15. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Kαλό βράδυ στην αγροτοπαρέα, κλείδωσα την φασολιά και εγώ με επισκόπηση δώρων στο 24 και πόντους 6150.
    Καλή συνέχεια σε όλους και ευχαριστώ πολύ γείτονες και φίλους για την βοήθεια με τα αναδυόμενα.o_O:sleepy:;)
     
    Αρέσει σε xaris68, mmixail, Elvira3310 και 13 σε άλλους.
  16. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Μια σιωπηλη καληνυχτα..:inlove: και απο εμενα παιδια...Τωρα μολις τσακωνω την φασολια:D και εξαφανιζομαι για ταξιδακι μακρινο σε νησακι ...κοντινο..xDΤο δρωμενο αφηνω τα δωρα παρατω:oops::sleepy:...Σας χαιρετωωω(αχ και ηταν πολλα τα δωρα..που παω ο δυσμοιρος!:cry:)

    Να ευχαριστησω φευγοντας τους φιλους, τις φιλες, που μου εστελναν αναδευτηρες

    Καλες ζαριες!!:music::inlove::inlove:
     
    Αρέσει σε xaris68, teo82, mmixail και 19 σε άλλους.
  17. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Κατά λάθος έγραψα είκοσι ριξιές.
    Σαράντα φυσικά εννοούσα. Συγγνώμη και συγνώμη για την αργοπορία στην απάντηση.
     
    Αρέσει σε teo82, pap100, Megas_kokoriko και 3 σε άλλους.
  18. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και καλό μήνα!! Από τους Αλ Κουνάβι και Μπόρις Αγριογούρουνο κατάφερα με πολλή δυσκολία να αποκτήσω σήμερα την ομάδα συννέφων "Άσσοι" με τους φίλους τους που παίζουν τα παιχνίδια τους ( 1)λαγός με κουλοχέρη, 2)αγελάδα, ρακούν, χρυσή κότα και κουνάβι με μάρκες, 3)αλεπού, λαγός, ποντίκι και κουνάβι με κάρτες τράπουλας, 4)γουρούνι,χάμστερ, πρόβατο, μαϊμού με επιτραπέζιο παιχνίδι και 4)το φανταχτερό κανόνι παιχνιδιού) και φαντάζομαι ότι διασκέδασαν με την ψυχή τους!! Οφείλω να πω ότι ήταν ένα πολύ δύσκολο δρώμενο χωρίς να σημαίνει για μένα ότι τα τόσα σούπερ λιπάσματα πήγαν χαμένα!! Καλή συνέχεια σε όσους και όσες προσπαθούν ακόμα!!
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, xaris68, mmixail και 7 σε άλλους.
  19. xaris68

    xaris68 Στρατηγός του φόρουμ

    Αυτό ειναι φλας που δινει 300ποντους
    Στην πρωτη ζαρια κρατησα τις δυο εξαρες και στη δευτερη ηρθαν οι υπολοιπες
    Αυτο που βλέπετε ειναι καθαρα θεμα Τύχης
    Εχω παιξει 59φορες και εχω [8.420]εχω ακομα 5.000φυτα και οπου με φτασουν
    [​IMG]
    Καλό μηνα!!!:)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, Georgeboy, Gulit1 και 19 σε άλλους.
  20. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    αυτοι οι αναδευτηρες το μονο που κανουν ειναι να ανακατευουν το στομαχι μου... με το ζορι ρε σεις με φυτα 19ωρα και τα 2 χωραφια να δινει μονο 40-45?? και το πρωι που μαζευω δεντρα κλπ που εχω αρκετα παλι τα ιδια. τι τσιγκουνιες ειναι αυτες τελευταία με τα αναδυωμενα. κάποτε τα αναδυώμενα μαζεύαμε πολλά και μας εμενε και περίσευμα. καλά που πήραμε τη φασολια.
    λεφτά-φιορινια για να αγορασω παντως απο εμενα προσωπικα δε θα παρετε σε κάνενα δρώμενο
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, lazaros_23, xaris68 και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.