Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Άσσοι V

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 23/11/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    υπάρχει ανακοίνωση εκει που λεει δρώμενα... οχι δεν ισχύει
     
    Αρέσει στους kiriakos2004 και -sia1971-.
  2. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Τελος το δρωμενο με 187 παιχνιδια:D:D!! Δεν το κυνηγησα αλλά τελευταια μου ερχοταν συνεχως φουλ και 5 αριθμοι !!Τωρα περιμενω τα 2 πικολακια, κανενα μουλτιτατσινγκ θαναι παλι:). Καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, skias10, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  3. steliosgrevena

    steliosgrevena Ανερχόμενος συντάκτης

    100 εκτροφες 2 ζαρια....ασχολιαστο...
     
    Αρέσει σε skias10, Marinaloren, Lina123 και 3 σε άλλους.
  4. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Μου χει τύχει 132 εκτροφές και 2 ζάρια , μου χει τύχει και 132 εκτροφές και 18 ζάρια. Μέσο όρο 12 ζάρια στις 132 εκτροφές. Το θετικό της υπόθεσης είναι ότι τελειώνω εργασίες με εκτροφές και παίρνω ζάρια και φασουλοφλουριά. :). Βάζω και 132 εκτροφές για αύριο οπότε γλυτώνω σούπερ τροφή για το αυριανό δρώμενο
     
    Αρέσει σε nickoikono11, skias10, Marinaloren και 9 σε άλλους.
  5. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    τελος και εγω με το δρωμενο! ολοκληρωσα την δεξια στηλη με 195 παιχνιδια!και βεβαια πηρα τα 2 πικολο απο το καταστημα και τους 10 σταυλους «ταμεσης» και «βολγας»!ελπιζω καποιο απο αυτα τα 5 πικολο να μου δωσει το πολυποθυτο φιορινοδεντρο! καληνυχτα και καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/11/21
    Αρέσει σε kiriakos2004, nickoikono11, Marinaloren και 8 σε άλλους.
  6. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο με 192 παιχνίδια.
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, -sia1971-, nickoikono11 και 4 σε άλλους.
  7. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    τέλος κι εγώ με 196 παιχνίδια! τα πρωτα πικολο μου δώσανε ομπρέλα με κουκίδες χορός των φύλλων και λουλουδένιες μελωδίες! τώρα έβαλα τα 2 τελευταία! ελπιζω να μην έρθει πάλι μουλτιτατσινγκ 5 έχω ενεργά!!!
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, soyla74, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  8. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    Καλημέρα σε όλους.
    Το δρώμενο το έφτασα μεχρι το τέλος.Αυτή την φορα δεν ξόδεψα καθόλου ζωζώκες και σ.λιπάσματα.
    Η μόνη βοήθεια που είχα ,ήταν ενα μπόνους 100% και 2 6ωρα +1.Επίσης απο τις εκτροφές πήρα 85 τυχερά ζάρια.
    Συνεχίζω τα σπερνοθερίσματα για να συγκεντρώσω και άλλα αστερονομίσματα.
    Καλά τελειώματα και σε σας.
    Φιλικά Βίκυ:inlove:
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, jimthrilosgate7, -sia1971- και 7 σε άλλους.
  9. zoyzoyni1971

    zoyzoyni1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    καλημερα στην αγροτοπαρεα μου λειπουν αναδευτιρες ζαριων οποιος μπορει ας βοηθησει. ευχαριστω πολυ
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  10. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σε όλους.
    Εγώ τελείωσα το δρώμενο από εχθές με 201 παιχνίδια, αλλά υπολόγισα λάθος και μου έχουν περισσέψει 10,000 φυτά.. xD
    Και είμαι ήδη στα 238 παινχνιδια.. Θα μαζέψω αναδυόμενα και θα πάρω από το κατάστημα τους μυστ. στάβλους και τα δενδρυλλια!
    Μπράβο σε όσους τελειώσατε και καλή επιτυχία σε όσους προσπαθούν ακόμη.
    5 επί 60% μας κανει 300%. Δεν είναι και λίγα καλή μου συμπαίκτρια.. Εγώ θα ήθελα να μου ερχόντουσαν τέτοια δωράκια!!!
    Καλό υπόλοιπο ημέρας φίλοι μου :music:
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, xaidi, jimthrilosgate7 και 6 σε άλλους.
  11. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους, νομίζω ότι αυτή είναι η πρώτη φορά που καταφέρνω να τελειώσω και την δεξιά στήλη. Έπαιξα 182 φορές και χρησιμοποίησα αρκετά σούπερ λιπάσματα. Τα 3 πρώτα πικολο δεν έδωσαν το ακριβοθώρητο φιορινοδέντρο, τώρα ελπίζω στα 2 τελευταία.
     
    Αρέσει σε kiriakos2004, Megas_kokoriko, jimthrilosgate7 και 8 σε άλλους.
  12. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καε εγω εχω τελειωσει με τις φασολιτσες, και προσπαθω να φτασω οσον το δυνατον περισσοτερο προς το τελος της δεξιας στηλης!!!
     
    Αρέσει σε stef10, Jimaras~for~ever!!!, georgeoikonom2332000 και 11 σε άλλους.
  13. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    τελοσ και εγω μονο με 230 παιχνιδια
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  14. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα!!!
    Τέλος και εγώ.... Το προσπάθησα όσο μπορούσα χωρίς βοήθειες μιας και το ροδάνι δεν μου κάνει την χάρη ΠΟΤΕ.
    Πέρα από δύο 100% στα φυτά που είχα εγώ, που τι να σου κάνουν μόνο αυτά, κατάφερα τελικά να πάω μέχρι το 75 της δεξιάς στήλης παίζοντας συνολικά 152 παιχνίδια....
    Επίσης επειδή δεν ξέρω τίποτα από ζάρια, χαρτιά και λοιπά ούτε που ήξερα τι έπαιζα εδώ που τα λέμεxD
    Παρόλα αυτά δεν πήγε και άσχημα.....
    Τις φασολιές της πήρα γρήγορα, αλλά τα υπόλοιπα δινοπάθησα:p
    [​IMG]
    Τα πίκολο μου έδωσαν χαμστερομυγοπαγίδα, Αρκουδοφιλαράκι και το τρίτο αναμένω να δω τι θα μου δώσει αν και δεν περιμένω και τίποτα σπουδαίο.....
    Καλά τελειώματα σε όσους το προσπαθούν ακόμα!!!!
    Καλό βράδυ:inlove:
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, GEPPO1 και 10 σε άλλους.
  15. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Τέλος και για μένα πήρα και τα πέντε πίκολο (το τελευταίο τώρα το περιμένω) μέχρι στιγμής φιορονόδεντρο γιοκ. Ο δρομέας επιτέλους έκανε την εμφάνισή του και στην δική μου φάρμα ( πήρα και τους 5)πήρα μερικούς ακομα σταύλους και δεντρα, καλοδεχούμενα ο,τι και να μου δώσουν. Καλό βράδυ!
     
    Αρέσει σε Marinaloren, -sia1971-, Lina123 και 5 σε άλλους.
  16. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει, καλή συνέχεια.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.