Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Άσσοι V

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 23/11/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Δεν ξέρω τι έχω πάθει τώρα τελευταία και τα δρώμενα τα τελειώνω εντός 12ωρου!! xDxDxD
    Πάλι στάθηκα τυχερός στο ροδάνι και μου έκατσε 1 24ωρο μπόνους σοδειάς 100% και 2 6ωρα +1 φυτό. Μαζί με τζακ, 1 24ωρο μπόνους φυτών καθώς και τα απαραίτητα ΣΛ & ΣΛΖ που χρησιμοποίησα, έχω ήδη ολοκληρώσει το βασικό μέρος του δρώμενου. Μέχρι στιγμής έχω παίξει 100 παιχνίδια, έχω πάρει τις φασολιές, τις 5 αναβαθμίσεις του Σιλό και τα 2 πίκολο από το κατάστημα. Από εδώ και πέρα, συνεχίζω χαλαρά κι όπου φτάσω.
    Μιας και έπαιξα τα πρώτα 40 παιχνίδια φτιάχνοντας κουβά με τυχερό ζάρι, θα σας πω τι διαπίστωσα με τις εκτροφές. Στις 132, μου έδωσε, και τις 4 φορές που έπαιξα, από 10 τυχερά ζάρια. Στανταράκι. Ούτε 1 λιγότερο, ούτε 1 περισσότερο!!
    Καλή επιτυχία σε όλους!!

    ΥΓ DICEDELAY ο κωδικός μπόνους αποζημίωσης.... 15ΣΛ, 1 Επιταχυντής ΠΕ φυτού δρωμένου, 1 τσάτνι καρότου μήλου..... Ασχολίαστο....
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/11/21
    Αρέσει σε niktsa112, georgios_2_, vagelis1968 και 12 σε άλλους.
  2. panos601

    panos601 Βαρόνος του φόρουμ

    καλημερα με 100 εκτοφες 8 ζαρια. 1 προς 12 η αναλογια. οσο για το παιχνιδι και περσυ τα ιδια λεγαμε. πολυ λιγοι οι ποντοι απο το παιχνιδι, κεντα φλος με 200 ποντους, τουλαχιστον 1000 επρεπε να δινει. Με μεσο ορο 100 (και πολλους ειπα) θελουμε 250 ζαριες για την ολοκληρωση του παιχνιδιου
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Marinaloren, Lina123 και 6 σε άλλους.
  3. .sofaki.

    .sofaki. Ειδικός του φόρουμ

    Το ροδανι δε μου δινει καμμια σημασια,οσους παρτυ γυρους και ναπαιξα αυτο αδιαφορο μαζι μου:cry:,εχω ομως αρκετα μπονους και λιπασματα που μπορω να εχω τα 90 παιχνιδια για να αγορασω τα 2 πικολο ,με αστερια ,μεχρι το βραδυ.Δεν ξερω ποσους ποντους θα μαζεψω ,δεν το βλεπω για πολλους .Δεν δινουν οι ποντοι κατι που να μενθουσιαζει ,τι να πω για το σταβλο γκαργκοιλ!!:wuerg:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Lina123, aggellll και 6 σε άλλους.
  4. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    σημερινη πρωινή σοδειά: 132 εκτροφές,5 ζάρια.....από το κακό στο χειρότερο>:(
     
    Αρέσει σε aspa.k, vagelis1968, Marinaloren και 3 σε άλλους.
  5. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Κάπου διάβασα 128 εκτροφές, 24 τυχερά ζάρια!! Από περιέργεια και μόνο, εγώ θα το συνέχιζα ;) Εξαρτάται βέβαια αν τα αποθέματά σου σε ΣΤ, σου επιτρέπουν τέτοιου είδους πειραματισμούς. Μην απογοητεύεσαι. Θετική σκέψη!! Θα τα καταφέρεις. είμαι σίγουρος!!
    Την καλησπέρα μου και καλό ΣΚ να έχεις!!
     
    Αρέσει σε vagelis1968, Marinaloren, Lina123 και 4 σε άλλους.
  6. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα.
    Θα έπαιζα κι εγώ με εκτροφες μόνο αν έμπαιναν με 1 σ. τροφή.. Έρχεται δρώμενο εκτροφων τον Δεκέμβριο και γι αυτό το λόγο κρατάω το απόθεμά μου.
    Πάντως με τα παιχνίδια τα πάω καλά. Μόνο δύο φορές έτυχα τους πόντους από το ζευγάρι.. Ελπίζω να καταφέρω να φτάσω μέχρι το τέλος!
    Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους με υγεία.. :inlove:
     
    Αρέσει σε vagelis1968, thena, Marinaloren και 9 σε άλλους.
  7. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους τέλος και εγώ με το πρώτο μέρος του δρωμένου τώρα μου μένει άλλο 1 πικόλο και οι υπόλοιπες 2 αναβαθμίσεις του σιλό που είναι ο στόχος μου
    Καλή επιτυχία σε όλους
     
    Αρέσει σε vagelis1968, αμφιθεα, toula25 και 5 σε άλλους.
  8. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    αυτος ο κωδικος που βρεθηκε?
     
  9. aggellll

    aggellll Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα είναι ο κωδικός που δώθηκε για την καθυστέρηση έναρξης του δρωμένου έχει ανακοινωθεί και από συντονιστή
     
    Αρέσει στους georgios_2_, vagelis1968 και lagoudaki.
  10. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Καλησπέρα εκτροφές 3*100 μου δώσανε 7+8+6=21
     
    Αρέσει σε Lina123, -sia1971-, soyla74 και 4 σε άλλους.
  11. skgskg

    skgskg Κόμης

    kαλημέρα έπαιξα ήδη 94 παιχνίδια. Κέρδισα χθες ένα μπόνους 200% για 12 ώρες. Πήρα τις 2 φασολιές και τα δύο πίκολο. Mου έδωσαν ένα ψέκασμα λουλουδιών και ένα φιορινόδεντρο. Ήρθε το φιορινόδεντρο τελικά και στην δική μου φάρμα. Στην δεξιά στήλη έχω φτάσει τα 53 παιχνίδια και συνεχίζω.
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, vagelis1968 και 18 σε άλλους.
  12. xaidi

    xaidi Ανερχόμενος

    καλημέρα κι απο μένα! με 140 παιχνίδια έφτασα στην δεξιά στήλη στα 74! μόλις έβαλα και τα πίκολο και περιμένω κι εγώ να δω αν πάρω επιτέλους το 1ο μου φιορινόδεντρο!! για να δούμε!!!
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, vagelis1968 και 5 σε άλλους.
  13. rixainrempite

    rixainrempite Έμπειρος

    Έχω διαβάσει όλες τις αναρτήσεις των συμπαικτών μας, και προσωπικά, σε καμία από αυτές δεν εντόπισα εχθρικό κλίμα και αντιπαραθέσεις με τις συντονίστριες σχετικά με τα τεχνικά προβλήματα που υπήρξαν στο δρώμενο, (εκτός κι αν εννοείς την δυσαρέσκειά μας ως προς τον τρόπο ενημέρωσής μας για την εξέλιξη του θέματος), ούτε και καταλογισμό ευθυνών σε αυτές. Αντιθέτως, αυτό που διαπίστωσα εγώ ήταν, επιθετική και ειρωνική συμπεριφορά συντονίστριας σε συμπαίκτη μας. Αυτό προφανώς θα σου διέφυγε...;)
     
    Αρέσει στους maria_palou και vagelis1968.
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Λυπάμαι αν θέλεις να σε πάρουμε τηλέφωνο για να σου ανακοινώνουμε σημαντικά πράγματα για το farmerama.
    Όπως επίσης λυπάμαι που θεωρείς ειρωνία την απάντηση μου ενώ δεν θεωρείς ανόητες τις απαιτήσεις σου.

    Πάντα ενημερωνόσασταν, ενημερώνεστε και θα ενημερώνεστε με επίσημες ανακοινώσεις. Δεν θα αλλάξει κάτι.
    Οποτε αν δεν θέλεις να λαμβάνεις τέτοιες απαντήσεις, τότε και εσύ δεν θα πρέπει να έχεις τρελές απαιτήσεις.
     
  15. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [QUOTE"skgskg, post: 230300, member: 387"]Ήρθε το φιορινόδεντρο τελικά και στην δική μου φάρμα.[/QUOTE]Mp
    Μπράβο σου καλή μου γειτόνισσα .
    Καλορίζικο το φιορινοδεντράκι σου !!!:D:D:D
    Φιλικά Βίκυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, Lina123, vagelis1968 και 6 σε άλλους.
  16. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους... Βροχερές καλησπέρες καλύτερα, γιατί σε λίγο θα πνίγουμε με τόση βροχή xD
    Τελείωσα με τις φασολιές και συνεχίζω να θερίζω για να φτάσω στο τέλος της δεξιάς στήλης. Είναι λιγάκι δύσκολο βέβαια γιατί τα αναδυόμενα θα μας δυσκολέψουν, αλλά δε το παρατάω. Θα προσπαθήσω για τα 5 Πίκολο που έχουμε μέσα στο δρώμενο, διότι δεν είναι και λίγα...άντε και για τον ροζ στάβλο χταποδιού που είναι τέλειος!!!

    [​IMG]
    Για να βγει το δρώμενο δεν αρκεί το απλό σπερνοθέρισμα. Έπαιξα στο ροδάνι και μου ήρθε ένα μπόνους 100% για 24 ώρες. Έβαλα και στη διαμαντένια ένα 200% συνολικών εσόδων και έτσι από κάθε άνετο χωράφι έπαιρνα 66 φυτά. Τώρα που τρέχει ακόμα λίγο το 200άρι μπόνους έχω ενεργοποιήσει τον στρατόπεδο των Τζακ, μιας και είναι 5 οι γλυκούληδες μου:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:, και παίρνω από κάθε μικρό χωραφάκι 16 φυτά.. Πιστεύω να μπορέσω να φτάσω μέχρι το τέλος, διότι θα κλαίω τα μπόνους, τα ΣΛ και τις ζωζώκες που ξόδεψα. Δεν ήταν πολλά, αλλά όπως έχουμε πει τα κρατάμε για καλά δρώμενα..
    Πριν κλείσω να συγχαρώ την συμπαίκτρια με το φιορινόδεντρο. Συγχαρητήρια!!!!!!
    Καλή συνέχεια σε όλους με υγεία..
     
    Αρέσει σε nickoikono11, jimthrilosgate7, GEPPO1 και 10 σε άλλους.
  17. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    [​IMG]
    Ολοκληρώθηκαν και για μένα οι φασολίτσες.:D:D
    Συνεχίζουμε να μαζευουμε φυτά και να φτιάχνουμε παιχνίδια.Ο πρώτος στόχος, που ήταν οι αναβαθμίσεις του σιλό, κοντευει
    να επιτευχθεί. Απο εκει και πέρα, θα το προσπαθήσω οσο μπορέσω.
    Καλο ξημέρωμα σε ολους !!!
    Φιλικά Βίκυ:inlove:
     
    Αρέσει σε nickoikono11, xaidi, vagelis1968 και 10 σε άλλους.
  18. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημέρα και καλή εβδομάδα... μπράβο στην εταιρία που έβαλε γεννητούρια και εκπτώσεις.. θα βοηθηθούμε νομίζω αρκετοι για να ολοκληρώσουμε την δεξια μπάρα... απο τις 11.00 θα έχουμε γεννητούρια και χαρούμενες εκπτώσεις <<Στάβλος εκτροφής: Για κάθε εκτροφή απαιτείται μια σούπερ τροφή>> ελπίζω να έχουμε και καλό ποσοστό τυχερών ζαριών ... καλά τελειώματα σε όσους δεν τέλειωσαν ακόμα...(δείτε τις επισημες ανακοινώσεις για περισσότερες πληροφορίες)
     
    Αρέσει σε nickoikono11, xaidi, αμφιθεα και 7 σε άλλους.
  19. katerinoula17

    katerinoula17 Αρχάριος στο φόρουμ

    καλημερα σε ολους μηπως γνωριζει καποιος να μου πει αν η 1 τροφη ισχυει και για αυριο στις εκτροφες.
     
    Αρέσει στους Marinaloren και -sia1971-.
  20. nota.dim1802

    nota.dim1802 Προχωρημένος

    μπραβο γειτονισσα για το φιορινόδενδρο!και το ψέκασμα, εξαιρετικό δωράκι! :inlove:εγώ πάλι, μάλλον είμαι ταμένη στον τύπο μουλτιτάσκινγκ-.-:(
     
    Αρέσει σε nickoikono11, xaidi, vagelis1968 και 8 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.