Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Άσσοι 6

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 2/3/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. icons1

    icons1 Τακτικός στο φόρουμ

    Μπράβο ρε παιδιά,εντελώς εκτός κλίματος εγώ σε αυτό το παιχνίδι δε με πάει η μπαρμπουτιέρα με τίποτα,οπότε έχω σταματήσει και να το προσπαθώ - αυτή τη φορά, με 55 παιχνίδια (δεν επιδιώκω παραπάνω ακριβώς γιατί στη δεξιά στήλη αποτυγχάνω συστηματικά :D )
    μετά βίας υπολογίζω να πιάσω τους 8.000 πόντους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, _vicky_74, skias10 και 4 σε άλλους.
  2. Panagiotiis

    Panagiotiis Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σε όλους!!

    Τελείωσα και εγώ το δρώμενο μόλις τώρα. Άργησα, αλλά δικαιολογημένα. Έχω πολύ διάβασμα! Το αποτέλεσμα μετράει φυσικά..

    [​IMG]
    Ευχαριστώ όλους τους γείτονές μου για τα καθημερινά δώρα, και ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στον καλό μου φίλο για τις συμβουλές που μου έδωσε ώστε να έχω καλά αποτελέσματα στο παιχνίδι!

    Συγχαρητήρια σε όλους. Καλή συνέχεια...:inlove:
     
    Αρέσει σε panos601, pigara, nickoikono11 και 11 σε άλλους.
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα σε ολη την αγροτοπαρεα. Για πρωτη φορα καταφερα να τελειωσω και την δεξια μπαρα σε τετοιου ειδους δρωμενο. Τωρα ας περιμενω τα 11 πικολο που εχω συνολικα μαζεψει εδω και καιρο, επλιζωντας να φανω τυχερος...Καλη συνεχεια σε ολους.
     
    Αρέσει σε jimixatz, gtrullis, Dr.Kelly και 7 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    νομίζω απο τα πιο ωραία δρώμενα που παίξαμε εδω και πολύ καιρό... ωραίος σχεδιασμός, ωραία δώρα, τέλειο το κατάστημα.. λίγο δύσκολο αν δεν είχες μπόνους και σ τροφές για τα τυχερά ζάρια, άλλα άξιζε τον κόπο... περιμένω τα πικολάκια μου να ωριμάσουν χαχαχ συγχαρητήρια στην εταιρία για το συγκεκριμένο δρώμενο...

    καλημέρα σε όλους.. τα 5 πικολάκια μου έδωσαν Φεστιβάλ φωτός, Αιώνιο κυνήγι θησαυρού, Τζακ με δώρα, Ιδιοφυία του μουλτιτασκινγκ, Μαθητής της Ίνγκριντ... καλούτσικα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 10/3/21
    Αρέσει σε panos601, nota.dim1802, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  5. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπερα σε ολα τα σγροτοπουλα! τελος και εγω με αυτο το δρωμενο μολις τωρα! αργησα λιγο αλλα το πηγα χαλαρα!και με μονο 187 παιχνιδια!και εχω και αλλα 17 παιχνιδια για παραπανω αστερονομιζματα!ελπιζω μονο να φανω λιγο τυχερος τωρα με τα 3 τελευταια πικολακια για κανενα φιορινοδεντρο γιατι μεχρι τωρα οσα εχω κερδισει ηταν ολα φουμαρα και μεταξωτες κορδελες η οπως λενε και στο χωριο μου ανθρακας ο θυσαυρος xDxDxDxDxDxDxD!!!!!!!!! Καλη συνεχεια σε ολα τα παιδια!
     
    Αρέσει σε GEPPO1, -sia1971-, soyla74 και 5 σε άλλους.
  6. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Mεχρι την τελευταια στιγμη επαιζα ζαριες.
    Εφτασα τα 230 παιχνιδια στην αριστερη στηλη μαζευοντας 27.550 ποντους.
    Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και φανηκα αρκετα τυχερη αυτην την φορα.Ανυπομονω να ετοιμαστουν τα πικολακια μου
    και να μου χαρισουν κατι αξιολογο.
    Καλο βραδυ σε ολη την φαρμοπαρεουλα !!!
    Φιλικα Βικυ :inlove:
     
    Αρέσει σε GEPPO1, gtrullis, Panagiotiis και 5 σε άλλους.
  7. _vicky_74

    _vicky_74 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα!
    στο παραπεντε τελος κι εγω! μακαρι να μου δωσουν κατι που να αξιζει...[​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, panos601, GEPPO1 και 5 σε άλλους.
  8. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Τελικα ολοκληρωσα και εγω το δρωμενο, ξοδευοντας 1200 σουπερ λιπασματα! Χαλαλι ομως διοτι τα 3 πικολακια μου εδωσαν 2 μαγικα καπελα δηλ. πολλαααααα φιορινιααααααα, και ενα αρκουδοφιλαρακι!!!
     
    Αρέσει σε maria22, Jimaras~for~ever!!!, stef10 και 5 σε άλλους.
  9. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    αν θες γραψε μας τι πετυχες...
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  10. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Δυστυχως φιορινοδενδρο ουτε για δειγμα....σκουληκοκοπανημα, χοροπηδηχτο σοου, 2 αιωνιο κυνηγι θησαυρου, χορος των φυλλων, λουλουδενιες μελωδιες, αρκουδοφιλαρακι, ομπρελλα με κουκιδες, ακριδακιας, ψεκασμα λουλουδιων, ιδιοφυια του μουλτιτασκινγκ....αυτα.
     
    Αρέσει στους jimixatz και -sia1971-.
  11. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.