Feedback Συζήτηση για το δρώμενο Άσσοι των αιθέρων IV

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 27/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    καλησπερα και καλο πασχα σε ολα τα αγροτοπαιδα του φαρμεραμα! ολοκληρωσα τους 3 οπο τους 5 αγωνες του δρωμενου και συνεχιζω ακαθεχτος xDxDxDxD!!!!! καλη συνεχεια σε ολους!
     
    Αρέσει σε Lina123, niktsa112, -sia1971- και 2 σε άλλους.
  2. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Moλις πηρα την φασολια,:D ολοκληρωνοντας τον 4ο αγωνα.:D Τον 1ο ,τον τελειωσα εχθες.
    Εχω εναν ημιτελη και αλλους 2 που δεν εχω ασχοληθει μαζι τους ,αλλα θα το παω χαλαρα αφου εχουμε αρκετες
    μερες ακομη μπροστα μας ,πριν την ληξη του δρωμενου.
    Ας γιορτασουμε αυτες τις αγιες μερες χωρις το αγχος του υπολογιστη.
    Καλο Πασχα σε ολους .Να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας.
    Φιλικα Βικυ:inlove:
     
    Αρέσει στους Lina123, niktsa112, -sia1971- και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    το ντοματοπλανο που μπαινει στη φασολια ειναι σκετο η με αναβαθμισεις?γιατι αν ειναι σκετο δεν χρειαζεται να παιρνουμε τις αναβαθμισεις επι 2....
     
    Αρέσει στους Lina123 και -sia1971-.
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Η σειρά σύννεφων είναι ελεύθερη, μπορείτε να βάλετε ότι διακοσμητικό θέλετε. Το ντοματοπλανο μπορείτε να το πάρετε δύο φορές και όλες τις αναβαθμίσεις επί δύο φορές.
     
    Αρέσει στους Lina123, olga-tse62 και -sia1971-.
  5. -sia1971-

    -sia1971- Γνώστης του φόρουμ

    Ευχαριστώ για την διόρθωση. Σβήνω την ανάρτηση μου. Καλή Ανάσταση σε όλους.
     
    Αρέσει στον/ην soyla74.
  6. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπερα και καλη ανασταση σε ολους ! μολις πηρα την φασολια !καλο πασχα να εχεται ολοι παρεα με τους αγαπημενους σας!
     
    Αρέσει σε Lina123, gtrullis, Megas_kokoriko και 6 σε άλλους.
  7. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    Εύχομαι το Άγιο Φως της Ανάστασης να γεννήσει στις ψυχές όλων μας αγάπη και ελπίδα!!!!Το Πάσχα είναι μια μοναδική ευκαιρία επιστροφής στην αλληλεγγύη και την ελπίδα. Εύχομαι καλό Πάσχα και χρόνια πολλά σε όλους μας!!!:inlove::D
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε jimthrilosgate7, jiorgos, nota.dim1802 και 15 σε άλλους.
  8. mariavag1

    mariavag1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    "Αν χρησιμοποιήσετε...θα πάρετε διπλό"
    Τελικά ήταν υποχρεωτικό!!!
    Αν και έχω τελειώσει το παιχνίδι, δεν κάθισα να μετρήσω πόσες μάρκες θα μαζέψω!!!
    Και καύσιμα έχω και φυτά και αναδυόμενα!!!!
    Μάρκες δεν έχω.
    Θα πρέπει οι συντονιστές να φροντίζουν να βρίσκουν λύσεις σε τέτοιες περιπτώσεις σε συνεννόηση με την εταιρεία!!

    Ε, όχι και ξεκάθαρα!!!!

    Λυπάμαι αλλά ευθύνη υπάρχει και δεν είναι στους παίκτες.
     
    Αρέσει στους maria_palou και SYLVART.
  9. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Τίποτα δεν είναι υποχρεωτικό και πότε δεν υποχρεωσαμε τους παίκτες να παίξουν κάποιο δρώμενο ή να ακολουθήσουν κάποια στρατηγική, μέσω των συχνών ερωτήσεων. Επίσης δεν παίζουν όλοι οι παίκτες όλα τα δρώμενα. Εμείς έπρεπε να αναφέρουμε ότι αν χρησιμοποιήσεις το καύσιμο xxl θα πάρεις τα έπαθλα δύο φορές, συμπεριλαμβανομένων και των μαρκων. Από κει και πέρα το τι θα κάνει ο κάθε παίκτης είναι δικό του θέμα.

    Είτε γράφαμε "Πρέπει οπωσδήποτε να χρησιμοποιήσετε καύσιμα xxl", είτε γράφαμε "Αν χρησιμοποιήσετε καύσιμα xxl", το νόημα είναι ίδιο. Όποιος θέλει να πάρει τις μάρκες δύο φορές πρέπει να χρησιμοποιήσει καύσιμα xxl. Είναι κοινή λογική.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μήπως θα πρέπει οι συντονιστές να αρχίζουν να παίζουν και τους λογαριασμούς σας για να μην κάνετε λαθη; :eek:
    Ή μήπως να σε παίρνουν τηλέφωνο και να σου εξηγούν τι ακριβώς πρέπει να κάνεις;


    Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας αναλάβουμε τις ευθύνες μας. Αν βαριόμαστε να διαβάζουμε τις οδηγίες ή αν ακολουθούμε λάθος τακτική, είναι δικό μας πρόβλημα. Είναι άδικο να κατηγορούμε τους άλλους.
     
  11. mariavag1

    mariavag1 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν νομίζω ότι εγώ πρόσβαλα κάποιον .
    Λυπάμαι για το στυλ της απάντησης, υπάρχουν και άνθρωποι που και μόνο λόγω ηλικίας τούς αρμόζει καλύτερος τρόπος έκφρασης.
    Δεν νομίζω πως κάποιος που δεν με γνωρίζει μπορεί να αμφισβητεί τη σοβαρότητά μου.
    Ακόμα και στους μαθητές μου, δείχνω περισσότερο ευγένεια και σεβασμό από αυτή που δείχνετε εσείς σε αυτή την απάντηση.
    Στο κάτω κάτω είμαι πελάτης που έχω επενδύσει πολλά χρήματα και θεωρώ πως έχω το δικαίωμα να κάνω τα παράπονά μου.
     
  12. olga-tse62

    olga-tse62 Γνώστης του φόρουμ

    ενω πηρα διπλες ολες τις αναβαθμισεις μονο το ενα ντοματοπλανο αναβαθμιστηκε!πως εγινε αυτο?
     
  13. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και εμείς έχουμε δικαίωμα να προστατέψουμε τους συντονιστές και την ομάδα του Farmerama.
    Επίσης δεν νομίζω να πρόσβαλα κανέναν λέγοντας την αλήθεια. Οι συχνές ερωτήσεις ήταν ξεκάθαρες.
     
  14. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Τον Γιώργη έβαλα οδηγό,στο Αερόπλανό μου,
    το γέμισα με καύσιμα,και ήταν για καλό μου.

    Πέταξε αυτός πέντε φορές,νίκησε και τις πέντε,
    το δρώμενο τελείωσα,στο τσακ,στο παρα πέντε.

    Δώρα διπλά πήρα πολλά,γι αυτό άργησα εξ' άλλου,
    μα έφτασα στο ύψιστο,Χρυσού Ντοματοπλάνου.

    [​IMG] .
     
    Αρέσει σε toylaaaaa, Nantia123, Lina123 και 4 σε άλλους.
  15. skgskg

    skgskg Κόμης

    Καλησπέρα τέλος και εγώ με το δρώμενο.
     
    Αρέσει στους Lina123, gtrullis και maria_palou.
  16. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Τέλος και γω με το δρώμενο. Ομολογώ ότι αν δεν το είχαν αναφέρει κάποιοι συμπαίκτες στην αρχή ίσως να μην παρατηρούσα ότι δεν έφταναν ακριβώς οι μάρκες για την λιμνούλα. Παρόλα αυτά στο συγκεκριμένο δρώμενο είμαι πάντα υποψιασμένη και λογικά όταν θα άρχιζα να παίζω θα παρατηρούσα καλύτερα τι χρειάζομαι διπλό.
    Μόλις αναβάθμισα και το ντοματοπλάνο...με άφησε κάπως απογοητευμένη. Μακάρι να ήταν πιο αξιόλογο διακοσμητικό να μπαίνει και στην παιδική χαρά.
    Η φασολιά αρκετά καλή βέβαια.
    Καλή συνέχεια να έχετε και καλό μήνα!! :music:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Lina123, gtrullis και 3 σε άλλους.
  17. Lina123

    Lina123 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη!!!!
    Τέλος και για εμένα το δρώμενο...

    [​IMG]

    Καλό βράδυ σε όλους!!!!
     
    Αρέσει σε jiorgos, gtrullis, Panagiotiis και 6 σε άλλους.
  18. kiriakos2004

    kiriakos2004 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Πήρα την φασολιά χθες.Στον τελευταίο αγώνα πήρα διπλά τα μυστ.δεντρ. αλλά και σταύλους. Δεν πήρα όμως τίποτα από αυτά που κυνηγούσα.Όλα καλά όμως ας είναι.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/5/21
    Αρέσει σε gtrullis, -sia1971-, IRENE26 και 2 σε άλλους.
  19. iridaki

    iridaki Ειδικός του φόρουμ

    μολις το τελειωσα μπραβο μου για [ρωτη φορα
     
    Αρέσει σε Lina123, jiorgos, Nantia123 και 5 σε άλλους.
  20. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα, τέλος και για εμένα!!! Καλή συνέχεια σε όλους!!! :music::music:
     
    Αρέσει σε Lina123, jiorgos, gtrullis και 3 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.