Συζήτηση για το "Πάμε για ψάρεμα "

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 26/6/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Kαλησπέρα σε όλους τους αγρότες-ψαράδες.Ωραίο και εντελώς διαφορετικό δρώμενο.
    Εχω κερδίσει αμέσως τη μαγική φασολιά,το καλύτεροι φίλοι τρεις φορές,το τέρας της λίμνης δύο αλλά με τίπιτα δεν έρχεται η ψαροδιασκέδαση.Την έχει πετύχει κανεις;
    Ελπίζω να μας τα δώσουν στο τέλος !
    Επίσης πετυχαίνω συνέχεια τη χρυσή πέστροφα προσπαθώντας να μην συμπιπτουν οι κύκλοι.απλά να είναι κοντά.Δοκιμάστε το.
     
    Αρέσει σε βιβη.2003, 2014chr, .eugenaki. και 8 σε άλλους.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    κι εγω απο τους ατυχους ... διακοσμητικά ουτε ένα

    Αν σου πω με τα προηγούμενα που είχα διαβάσει απλα κανω αυτο που λες! και δεν έρχεται συνέχεια όπως λες σε μένα...ίσως να θεωρείται αρχή ακόμη για μένα
     
    Αρέσει σε ioanna6929, kolokythopitas, GEPPO1 και 4 σε άλλους.
  3. [stsimpouklis]

    [stsimpouklis] Γνώστης του φόρουμ

    μιν ανησυχείς θα σου δωσω εγω εχω το καλυτεροι φιλοι 3 φορες και κανενα αλλο διακοσμητικο μαλλον τα ψαρια θελουν να γινουμε φιλοι δεν εξεγείται αλλιως!:)


    εκανα 10 ψαριες με απλο και μου ρθαν πολυ καλυτερα δωρα απο τωρα μονο με απλο θα συνεχισω!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  4. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Με απλα δολωματα εχω 3 ψαροδιασκεδαση, 10 μ.σ., 9 δεντρυλλια αρκετους π.ε. νιση και φαρμα, αλλά τα άλλα 2 διακοσμητικα δεν ξερω αν θα τα παρω ποτε :cry:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  5. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Με απλα δολωματα εχω 3 ψαροδιασκεδαση, 10 μ.σ., 9 δεντρυλλια αρκετους π.ε. νιση και φαρμα, αλλά τα άλλα 2 διακοσμητικα δεν ξερω αν θα τα παρω ποτε :cry:
    Κλείνουμε από τώρα στο εμπόριο και δώρο:D.Άσε που μάλλον θα αρχίσω με απλά δολώματα με αυτά που ακούω...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  6. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Ναταλίτσα θέλω ένα από τα 3 που κέρδισες ,σε μένα δεν λένε να έρθουν με τίποτα μόνο το καλύτεροι φίλοι πήρα
    ξέρω τι συνέβη , με μάτιασε η Δήμητρα που στάθηκα τυχερή με τα καινούρια δέντρα
    γρήγορα μια ξεματιάστρα θέλω να μας ξεματιάσει όλους
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, SofiaXnd και 5 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Βάλε και κανα σκόρδο στη φάρμα σου, όχι όλο τριαντάφυλλα και γαρύφαλλα... Και να δεις πως όποτε έβλεπα ότι έγραψες εδώ, νόμιζα ότι θα έβλεπα ότι πήρες τα διακοσμητικά! Εγώ πήρα μόνο το τέρας της λίμνης. Δε σου εύχομαι γιατί δεν είμαι τυχερή! Καλό βράδυ σε όλους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, psipsi1978, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  8. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    τζάμπα ταϊζω τα ζωντανά μου φαίνεται! τελικά μόνο οι φίλοι δίνουν φτερά...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, misirli, βιβη.2003 και 5 σε άλλους.
  9. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλο μηνα παιδια. μουλιασαμε απο το πολυ ψαρεμα!! αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε. εγω επειδη βαριεμαι να ψαρευω ενα ενα ψαρι, μαζευω ολα τα δολωματα για το βραδυ, δηλαδη καμμια 20 ειναι, και δοκιμαζω την τυχη μου μια και καλη. σημερα πηρα και εναν <<φιλο>>. ελπιζω στο εμποριο και δωρα να μπορουμε να ανταλλαξουμε αυτα τα διακοσμητικα και να μην μπει κανενας περιορισμος.
    καλο ξημερωμα σε ολους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, psipsi1978, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  10. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Μόλις τελείωσα κι εγώ το ψάρεμα...το πυροφάνι δεν βοήθησε για το διακοσμητικό που ποθώ, αλλά πήρα μυστηριώδεις σταύλους "μεσάνυχτα"! τυχαίο;:eek:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 6 σε άλλους.
  11. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Μακραν το χειροτερο εβεντ στην ιστορια!ΠΑΝΩ απο 40 δολωματα και μονο μια χρυση πεστροφα!:mad::mad::mad:Σκεφτομαι να τα παρατησω!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, graganta, .eugenaki. και 4 σε άλλους.
  12. alexandrosa

    alexandrosa Ενεργός συντάκτης

    ειναι πραγματι το χειροτερο εβεντ απο πολλες αποψεις.ξερω οτι δεν ειναι η καταληλλη ενωτητα για να παραθεσω τις αποψεις μου θα τολμησω ομως να κανω μια διαπιστωση,αν και ξερω οτι το ποστ μου θα παει στα αζητητα.Λυπηθηκα το οκγο της κοπριας μου σημερα.Ξερεις τι ειναι να ταιζεις σουπερ τροφη τα ζωα σου να αδειαζεις 2-3 φορες χρυση κοπρια(για να μη πω χρυσα ΣΚ) να βλεπεις σε τι τιμη πωλειται και να καιγεται η καρδια σου; εντελως αψυχολογητα βγηκε αυτο το εβεντ.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, misirli, βιβη.2003 και 11 σε άλλους.
  13. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Παιδια, δεν παει αλλο, τα αναδυομενα δεν ερχονται με τιποτα, το ιδιο και τα διακοσμητικα.
    Δηλαδη την σειρα θα την βλεπουμε μιση (και ουτε μιση, με 1 διακοσμητικο), γιατι ειναι θεμα τυχη τι θα παρουμε, ασχετα με τα ποσα δολωματα εχουμε ριξει?
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/7/15
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, heavymetal7 και 12 σε άλλους.
  14. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    τζιφοσ και σημερα.....20 ψαριεσ(μαζεμενα 2 μερεσ τωρα)και τα διακ/κα αφαντα....βαριεμαι φρικταααα οσο για τουσ μ.σταυλους τουσ χαριζω ,ολο τα ιδια και τα ιδια....ουφ!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, misirli, βιβη.2003 και 9 σε άλλους.
  15. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    To καλύτερο μετά από τόοοοοσες ψαριές ήταν ένας πλατύποδας και ένα κίουι...
     
    Αρέσει σε ioanna6929, 2014chr, chara1955 και 6 σε άλλους.
  16. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα
    κουράστηκα με αυτό το ιβέντ 20 ψαριές και τίποτα αντε πάλι να μαζέψουμε τόσα
    φτερά
    δεν βοηθάει καθόλου και η ψυχολογία μας με όσα συμβαίνουν
    έχω κερδίσει αρκετους μ.σ αυτούς που έβαλα ήταν μόνο κάστορες και γατάκια
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, verybadfarmer και 2 σε άλλους.
  17. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    σήμερα νομίζω είναι η άτυχη μέρα των απλών δολωμάτων
    4 λαβράκια και 3 φοξινος
    τέλος πάντων σε 6 ώρες τώρα επόμενη προσπάθεια
    2 διακ ακόμα για την φασολια μου
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, SYLVART και 2 σε άλλους.
  18. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Εγώ πήρα δύο φορές το μεγάλο και το μικρό διακοσμητικο και τώρα μόλις πήρα και το μεσαίο. Από κλασικό δόλωμα μόνο.Και 8 σταύλους, 3 δεντρα, 4 τσάτνι, 310.000 πε νησιού, περίπου 100.000 πε φάρμας και καμιά τριανταριά χιλιάδες χορτοτάληρα. Δεν θυμάμαι αν είναι και κάτι άλλο. Α ναι, και 8 λίπασμα της Ζωζώς.
     
    Αρέσει στους ioanna6929 και βιβη.2003.
  19. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Ναταλία βλέπεις τι πήρα ,και τι μου λείπει ?
    Ακολούθησα την συμβουλή της φίλης μου της Δήμητρας και έβαλα και λίγο σκορδάκι
    αλλά πήρα και την μαμά μου να ρίξει και ένα ξεμάτιασμα
    μακάρι μεχρι το τέλος να πάρω και το 3ο
    [​IMG]
    στα ξαφνικά μου ήρθε και το 2ο
    έχουμε μερες ακόμη πραγματικά βαρετό αλλά συνεχίζω
    καλή συνέχεια σε όλους
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kitsena και 4 σε άλλους.
  20. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Το event μου φαίνεται βαρετό... τόσες μέρες, μόνο τη φασολιά έχω πάρει και 250.000 χτ από κάτι καλό... χωρίς τα διακοσμητικά η φασολιά είναι άχρηστη και δεν με βλέπω να τα κερδίζω, παρά το γεγονός ότι έχω πήξει σε στάβλους... άντε να δούμε πού θα πάμε με αυτό το event... ας ελπίσουμε να πάρουμε όλοι πράγματα που θέλουμε κάποια στιγμή...:)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, ste007 και 2 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.