Συζήτηση για το "Πάμε για ψάρεμα "

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 26/6/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Ναι εγώ έχω από τρεις φορές το μεγάλο και το μικρό και μία φορά το μεσαίο. Και βέβαια στο πάρε δώσε, θα τα βγάλω στο σφυρί.
     
    Αρέσει σε elenigri, kolokythopitas, .mariakeh. και 5 σε άλλους.
  2. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    έχω να πάρω διακοσμητικό από την 1η μέρα
    έχω παίξει αρκετές φορές
    οκ πήρα πε μπανάνες 3 φόρες μυστ. στάβλους αλλά ας έρθει και κανένα διακοσμητικό
     
    Αρέσει σε elenigri, kolokythopitas, .mariakeh. και 5 σε άλλους.
  3. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    Καησπερα και απο μενα .....εχω εκνευριστει πολυ με το παιχνιδι .....ενωνουν οι κυκλοι παιρνουμε φοξινο .....απεχουν οι κυκλοι τεραστιο το κενο μεταξυ τους ολα φανταστικα ψαρευουμε πεστροφα !!-.- τι γινεται ρε παιδια??:p .........λοιπον και εγω εχω πετυχει καμποσες φορες τα μεγαλα διακοσμητικα το μικρο ουτε μια,οποτε θα τα βγαλω προς ανταλαγη στο παρε δωσε ;)
     
    Αρέσει σε elenigri, kolokythopitas, .mariakeh. και 8 σε άλλους.
  4. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπέρα! Xαρά, εγώ αυτό με τους κύκλους κατάλαβα γρήγορα και με πήγε σχετικά καλά. Το μικρό διακοσμητικό το έχω πέντε φορές, οπότε μην αγχώνεσαι...τα άλλα δύο με δυσκόλεψαν.
    Επίσης όλο λέω ότι αυτή θα είναι η τελευταία ψαριά για να μου μείνει και κανένα εξάρτημα, μα όλο και κάτι καλό έρχεται.Τώρα έσκασα παραθαλάσσιο αμπέλι xxl.
    (βασικά κυνηγάω π.ε. του νησιού).
     
    Αρέσει σε elenigri, kolokythopitas, .mariakeh. και 3 σε άλλους.
  5. loka_louna

    loka_louna Αρχάριος στο φόρουμ

    βαρετο κουραστικο εκνευριστικο σε ολους εδωσε την πρωτη μερα την φασολια αλλα με τα διακοσμητικα δεν δινει μονο ενα πηρα και αρκετα δωρα τι να τα κανω οταν η φασολια δεν θα γεμησει? με εφτασε στα ορια μου αυτο το παιχνιδι
     
    Αρέσει σε elenigri, kolokythopitas, .mariakeh. και 5 σε άλλους.
  6. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    νοιώθω ότι είναι τρελλο αυτό που συμβαίνει. Εχω κερδισει κουπόνια, μπανάνες, 1 εκατομμυριο τ.π.ε, στάβλους που μου έδωσαν κιουι και πλατυποδα. Εφαγα τα 150 φιορίνια σε δολώματα, αλλά το τέρας της λίμνης δεν λεει να εμφανιστεί. Υπαρχει ή είναι σαν το τέρας του Λοχ- νες. Να χαρώ με όσα εχω κερδίσει ή να απογοητεύομαι με το διακοσμητικό που δεν εχω κερδίσει ? Θα περιλαμβάνονται στο πάρε δωσε τα διακοσμητικά στο μελλον, να ελπίζω σε κάποια ανταλλαγή ? :oops:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., LILA413 και 6 σε άλλους.
  7. psipsi1978

    psipsi1978 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Kαλησπερα!απο την πρωτη κιολας μερα πετυχα την γραμμη φασολιας..για διακοσμητικο σημερα κερδισα μονο το τερας της λιμνης..και αρκετα δωρα απο τα κανονικα..ελπιζω να πετυχω κι αλλο διακοσμητικο η οπως λεει και ο SYLVART σε καμια ανταλλαγη..
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, .mariakeh., VeraNikol και 4 σε άλλους.
  8. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    συγνωμη αν αργησα να απαντησω ημου εκτος λοιπον δεν ειναι ενα μαζεμα χωραφιου περιπου στα 15 μαζεματα,το γαρυφαλλο που κανω εξευγενισμο μαζι με το καστανενιο στη φασολια και τα αλλα απο την αποθηκη γινεται αμεσως σε 1 δευτερολεπτο οποτε και βγαινη αυτο το αποτελεσμα αρκει φυσικα να εχεις και σουπερ λιπασμα μονο (χωρις νερο και λιπασμα)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, kolokythopitas, .mariakeh. και 3 σε άλλους.
  9. vaso123456789

    vaso123456789 Αρχάριος στο φόρουμ

    εγω παλι ετυχα 2 φορες το τερας της λιμνης και 2 φορες τους καλυτερους φιλους αλλα το τριτο διακοσμητικο δεν το βλεπω να ερχεται,νομιζω πως πρεπει να μας το δωσουν γιατι αν δεν το τυχω τι να την κανω την φασολια δεν παραγει και φασολακια να κανω κανενα φαγητο
     
    Αρέσει σε ioanna6929, kolokythopitas, .mariakeh. και 4 σε άλλους.
  10. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    δεν λεει να ερθει ουτε σε μενα το μικρο διακοσμητικο!!εχω 2 φορες το τερας τησ λίμνης και 1 το ψαροδιασκεδαση!
    αν και εχω παρει 26 δωρα συνολικα απο διαφορες ψαριες!!ασε με τους κυκλους...ριχνω μια ψαρια κοντα στο κεντρο φοξινος,ριχνω 2η ψαρια τεμνονταν οι κυκλοι φοξινος,ριχνω 3η πιο πανω απο τον κεντρικο.....φοξινοςςςςςςςςςςς!!!!εεεεε λέω ενταξει μου κανουν πλάκα δεν εξηγειτε αλλιως!!!
    στο μεταξυ διαβασα παραπανω για το παρε-δωσε πως ειμαστε σιγουροι πως θα ερθει εδω κοντα το ιβεντ?ασε και τους 4 μηνες που πρεπει να περασουν για να τα ανταλάξουμε!!!οποτε μην κανετε ονειρα, αν τα δωσουν τα δωσαν δεν θα πεθανουμε κιολας!!!αυτο το εχει αναλαβει αλλος!!!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, kolokythopitas, .mariakeh. και 8 σε άλλους.
  11. fisherman65

    fisherman65 Βαρόνος του φόρουμ

    Βρε παιδιά, το βρίσκετε φυσιολογικό ένα δρώμενο να ολοκληρώνεται μόνο με τη βοήθεια του πάρε-δώσε ;
    Δηλαδή παίζουμε κάτι που δεν τελειώνει αλλά ίσως τελειώσει με μιά ανταλλαγή; Αυριο πρωί μαζεύω για τελευταία φορά σταύλους. Αν δεν έρθουν τα διακοσμητικά, τι θα γίνει;
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 9 σε άλλους.
  12. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Συμφωνώ απόλυτα. Δεν το βρίσκω σωστό να κάνεις 200 ή και παραπάνω ψαριές και να μην πάρεις τα διακοσμητικά της φασολιάς. Και άλλοι ας πούμε με τις μισές να τα έχουν πολλές φορές και να τα εξαργυρώσουν στο πάρε δώσε. Και έχω συμπληρώσει τη φασολιά και έχω και για το πάρε δώσε. Μόνο το μεγάλο πήρα 1 φορά. Κατά τα άλλα τα δώρα πολύ καλά, αλλά θα ήταν πολύ πιο ευχάριστο αν έβγαιναν διπλάσια αναδυόμενα κι ας παίρναμε τα ίδια καλά ψάρια και περισσότερα μικρά.:(
    υσ. Κρίμα που είσαι και ψαράς! :)

    heavymetal7, ευχαριστώ για την απάντηση
     
    Τελευταία επεξεργασία: 4/7/15
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 8 σε άλλους.
  13. NaruHina4ever

    NaruHina4ever Ανερχόμενος συντάκτης

    παιδια πολυ δυσκολο το βλεπω να ολοκληρωσω την γραμμη τησ φασολιασ , δεν μου τα δινει τα διακοσμητικα ολο αχρηστα δωρα οποσ π,ε ,εχω ξοδεψει ενα σωρο φιορινια για να αγορασω δολωματα και φτερα δεν μου δινει με τιποτα
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 2 σε άλλους.
  14. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    α) έχω την ψαροδιασκέδαση διπλή!!!
    β) επειδη η ψαροδιασκέδαση έχει 2150 τπε!!! ;)

    γ) παρόλο που το έχω διπλο σκέφτομαι να το κρατήσω εκει στο νησι το πειρατων...διότι είναι το καλύτερο μου διακοσμητικο σε τπε εκει και θα με βοηθησει λίγο παραπάνω! Ναι καλα κατάλαβες μάλλον δεν θα το ανταλλαζα τουλάχιστον όχι σύντομα! ;)

    Κάτι τέτοιο εννοούσα όταν έλεγα μην ξοδέψετε ακαταλόγιστα τα 150 φι ;)

    μμμ...εγω ακόμα κρατιέμαι μόλις σκέφτηκα να ανοιξω και 1 εξτρα θέση στον εξευγενισμό χαχα ;) ή να αγορασω τη συνταγη του στολεν με αυτα (ίσως να φτάνουν και για τα 2 xD)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 4 σε άλλους.
  15. panago70

    panago70 Νέος ειδικός

    Ουυφ εκανα 2 ψαριες τωρα και μου εβγαλε ιριδιζουσα πεστροφα...με επαθλο 4 τσατνι καροτου μηλου-.-Ασχολιαστο εφοσον εχω την φασολια !o_O
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  16. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    εγω τα εχω και τα τρια εκτος απο αυτα στην φασολια ..
    και ναι θα τα δωσω οχι ανταλαγες θα τα χαρισω ...
    την συγκεκριμένη στιγμή τα διακοσμητικά ειναι το τελευταίο που με απασχολη θα δώσω χαρά σε κάποιον συμπαίκτη μου και αυτο θα με κανει και μενα χαρούμενη να το θυμάστε :D
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 10 σε άλλους.
  17. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    εγω 3 φορες ετυχα την ψαροδιασκεδαση, απο τα αλλα τιποτα! ανεβηκα 5 επιπεδα μπαχαμαραμα, πηρα 2 ανοιξιατικα στεφανια και ολα τα υπολοιπα σταυλοι και δενδρυλλια! ουτε ενα κουπονακι... ουτε ενα διακοσμητικο... :Ρ
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 4 σε άλλους.
  18. LILA413

    LILA413 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] Και Ναίιιιιι !!!
    Την κατάφερα την μικρούλα.... φασολιά xD

    Αλλά την πλήρωσα ακριβούτσικα.. Πάνε και τα 150 ΦΙ .. :oops:Πάνε και τα sms μου για καλαθάκια..:cry:
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, elenigri και 10 σε άλλους.
  19. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Λοιπον τα πραγματα παραμενουν πανω κατω τα ιδια ψαχνω το τριτο διακοσμητικο και δεν λεει να ερθει.Μια σουμβουλη σταματηστε να το κινηγατε αφηστε αυτο να σας βρει;):sleepy:εαν δεν σας βρει αυτο τοτε δεν σας θελει η εχασε τον δρομοxD.Παντως οποιος εχει το τριτο διακοσμητικο θα χαρω πολυ να συνεργαστουμε
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, kolokythopitas και 6 σε άλλους.
  20. DINA1712

    DINA1712 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Είναι τραγικό να μην μπορείς να τελειώσεις το ιβεντ επειδή η τύχη δεν σου δίνει τη δυνατότητα να πετύχεις και τα 3 διακοσμητικά για να ενεργοποιηθεί η φασολιά. Πουθενά το τέρας της λίμνης, άφαντο!!
     
    Αρέσει σε ioanna6929, βιβη.2003, thena και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.