Συζήτηση για το "Πάμε για ψάρεμα "

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Persa*, 26/6/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. VeraNikol

    VeraNikol Επαγγελματίας του φόρουμ

    Επιτέλους!!!ήρθε και το τρίτο διακοσμητικο!Τώρα είμαι ικανοποιημένη!
    Γεωργία και Ναταλία το ξεμάτιασμα για να πιάσει θέλει να το κάνουν από τρεις φορές, και να κρεμάσεις και σκόρδα στο λαιμό.:p
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, natalia_prod72 και 2 σε άλλους.
  2. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αυτο ξαναπες το εγω στην βασική φάρμα ακόμη τίποτα, ενω στην άλλη εκεί μου ήρθε ένα διακοσμητικό! (καΐλα στην άλλη βρήκε να έρθει; χαχα) και παίζω μόνο με κλασικά δολώματα!!!

    Ναι, αλλα δεν μπορει καποιοι τυχεροι έχουν και φιλότιμο ;)

    μμμ...μόνο τα ροζ; ή μπορει να πιανει και κανα κόκκινο; όχι δεν έχω παρατηρήσει κατι δυστυχώς διότι σιγα τα πολλά ροζ που έχω!!!

    υ.γ. παιδια ξεματιάστε και μένααα!!! :sleepy:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 4 σε άλλους.
  3. meniv2000

    meniv2000 Αρχάριος στο φόρουμ

    ουτε και εμενα μου αρεσε το εντελος τυχαιο τελικα και δεν μου εδωσε και τιποτα σοβαρο
     
  4. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    Aννα ,τζάμπα το ξενύχτι που κάνεις , ούτε το ξεμάτιασμα δεν μας πιάνει ,τίποτα και σήμερα ,μου ξανάρθε το τέρας της λίμνης ,έχω 2 τώρα
    Δήμητρα μπράβο κοριτσάκι μου επιτέλους ,αυτή την φορά στάθηκες τυχερή
    αντε μια προσπάθεια ακόμη ,σήμερα και αυριο μπας και μας τύχει και μας
    καλη μέρα σε όλους
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, VeraNikol και 3 σε άλλους.
  5. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    μπράβο παιδιά δεν ξέρω τι κάνω λάθος αλλά ένα διακοσμητικό έχω μέχρι τώρα
    πραγματικά θέλω και τα άλλα 2
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, kitsena, βιβη.2003 και 4 σε άλλους.
  6. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    το καλο σε αυτό το ιβέντ είναι η μεγάλη διαρκεια του. Επιτέλους κατάφερα να αποκτήσω τα 2 από τα 3 διακοσμητικά, μού λείπει το τέρας της λίμνης αλλά ελπίζω μέχρι τέλους να το παγιδεύσω και αυτό. ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 3 σε άλλους.
  7. efirizou

    efirizou Ενεργός συντάκτης

    καλημερα....επιτελους μολις τωρα καταφερα να συμπληρωσω
    και εγω την φασολια αλλα πρεπει να πω πως ηταν απο τα πιο
    βαρετα εβεντ. βαρετο και πολυ πολυ κουραστικο. καλη επιτυχια
    σε οσους το παλευουν ακομα.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 3 σε άλλους.
  8. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    συμφωνώ και επαυξάνω όντως το καλό του δρώμενου είναι η μεγάλη διάρκεια του έχω τα 2 από τα 3 διακοσμητικά και ψάχνω ψαροδιασκεδαση μόνο περιττό να πω ότι κέρδισα στάβλο πλατυποδα:inlove:xD απο τους σταβλάρχες εσείς πως τα πάτε γενικά με τα δώρα του ιβεντ?
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, SYLVART και 2 σε άλλους.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Καταρχάς δεν ξενύχτησα χθες! ;) διότι είχα πέσει νωρίς για ύπνο, αλλά κάτι άλλο μου έφταιγε κι έμεινα ξύπνια...εδω ούτε για τα καλοκαιρινά δώρα δεν ανυπομονούσα να μείνω μέχρι τις 1:00 και ας έκλεινα την φαρμα στις 0:30 χαχα
    και τώρα στο θέμα μας ε! σήμερα το πρωι επιτέλους κάτι πήρα κι εγω χαχα. κατι είπα; όχι ήρθαν απανωτά το ένα μετά το άλλο και τώρα έχω 2/3!!! επιτέλους! ε; ;) Α! και δεν έχω αλλάξει δόλωμα κλασικούρα! ;)
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, VeraNikol και 4 σε άλλους.
  10. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Μπράβο Αννούλα. Όσο για τα μυστηριώδη μετά τους 4 πρώτους σταύλους που ήταν κίτρινο τρούφας, κιτρ. γαλακτοκομείο, κόκκορας και βάτραχος;, δεν έβαλα άλλα κυρίως γιατί παρά τους πολλούς π.ε κατά το άνοιγμα δε μου έδωσαν αναδυόμενα[1 νομίζω]. Έχω μαζέψει ΄κάμποσα. Μάλλον μετά το τέλος του ιβέντ, αλλά επειδή βλέπω καλά αποτελέσματα από κάποιους, μπορεί και το βράδυ.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 2 σε άλλους.
  11. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Σήμερα ήρθε και για μένα το τρίτο διακοσμητικό!!!
    Το ιβέντ για τα γούστα μου βαρετό!!!!!!!!!!!!!!
    Καλό μεσημέρι και καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, Stefoulini και 3 σε άλλους.
  12. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    μπππαααα λετε να εχω και εγω ματι!!!!!! ενα διακ/κο μονο και τα αλλα κατι ψιλα!! δε ξερω τι αλλο να κανω....και να αγορασω με λεφτα ψαριεσ ποιοσ μου λεει οτι θα τα τυχω???
     
  13. helgahaflpafl

    helgahaflpafl Ανερχόμενος συντάκτης

    Ναι, όντως δεν δίνονται πολλά φτερά, πράγμα που καθιστά το δρώμενο λιγάκι δύσκολο, ειδικά αν δεν έχεις δυνατότητα να τα αγοράσεις.
     
  14. hacker-3

    hacker-3 Ενεργός συντάκτης

    γεμιστε τα χωραφια σας με σταυλους με πάνω από 100 π.ε. και θα πάρετε φτερα πολλά. απλά δεν θα πάρετε σκουλίκια. κάπως πρέπει να τα μοιράσετε. βαλτε για 1-2 μερες φυτα και 1-2 μερες σταυλους. για να παρετε πολλα. καπως ετσι εκανα εγω. μαζί βέβαια με βοήθειες απο τα βιοτεχνικα. βασικά ακόμα ένα διακοσμητικό μου λείπει πιστεύω να το πάρω αυτες τις 2 μέρες που μένουν. επίσης τώρα τελευταία από τα δέντρα-γλαστράκια με έχουν ταράξει στην κουφοξυλιά... 9 στα 10 δέντρα βγαίνουν κουφοξυλιά και xl-xxl κι όλας.:mad:και στους σταύλους 7 στα 10 βγαίνουν κάστορες xxl:mad:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, Stefoulini και 3 σε άλλους.
  15. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    γεια σας παιδια ....δεν θα αποτελεσω εξαιρεση θα γκρινιαξω και εγω για τα φτερα!!-.- μα τι χαλι ειναι τουτο ?? ...εχω βαρεθει τοσο πολυ λεεεεμε.... οχι μονο βγαινουν μετα χιλιων βασανων μα τα δινουν μονο οι σταβλοι οποτε ποοοοσο πια να μειωσεις τον χρονο πρεπει να περιμενουμε αρκετες ωρες για να παρουμε λιγα απ αυτα ... >:(
    Για να μην πω για το αλλο ....εχω τυχει 4-5 ψαροδιασκεδασεις και 3-4 αν θυμαμαι καλα τερατα της λιμνης το τριτο διακοσμητικο την κουφη!!! χαχαχχα ....αναρωτιεμαι αν το εχουν τυχει πανω απο 2-3 ατομα.... o_O:wuerg:
     
  16. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Μακάρι να είχα βρει και γω τόσα και μάλιστα ψαροδιασκέδαση. Το καλύτεροι φίλοι το έχω 2 φορές. Τα άλλα από 1 και η ψαροδιασκέδαση με παίδεψε. Δε νομίζω ότι το μικρό είναι πιο σπάνιο. Ίσα ίσα που μπορείς να το πάρεις με 3 ειδών ψάρια. Θα το τύχεις πιστεύω. Αν όχι, είναι όντως γκαντεμιά!
     
  17. GeorgeK76

    GeorgeK76 Προχωρημένος

    Το τρίτο διακοσμητικό (το μικρό) μέχρι σήμερα το είχα πετύχει μόνο 1 φορά. Σήμερα όμως μου έκανε ρελάνς και το πέτυχα άλλες 4!!! Κράταγα και στοιχεία τις τελευταίες μέρες και έτσι έχω κάποια στατιστικά για τις ψαριές με απλά δολώματα. Σε δείγμα 120 προσπαθειών, πέτυχα 13% χρυσή πέστροφα, 10% ιριδίζουσα, 39% λαβράκι και 38% φοξίνο.
     
  18. natalia_prod72

    natalia_prod72 Στρατηγός του φόρουμ

    Γεωργια πες στην μαμα σου, στην γιαγια σου και στην θεια σου να με ξεματιαξουν (η VeraNikol ειπε οτι θελει απο 3 ατομα). Απο την χρυση πεστροφα πηρα 8 ζωζω και διακοσμηθικο πουθενα, θα τελειωσει το ιβεντ και θα ειμαι με μιση σειρα :cry:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 3 σε άλλους.
  19. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG] και στη δικιά σας...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, βιβη.2003, ioanna6929 και 9 σε άλλους.
  20. SofiaXnd

    SofiaXnd Ανερχόμενος

    Γεια σας!! Κι εγω ηρθα με τα παραπονα μου....ααααα τοσα μα τοσα ομορφα κοτετσια,και διαφορους σταβλους με αναβαθμισεις εχω βαλει!! ολους,οτι ειχα και δεν ειχα...βαρεθηκα,κουραση και ανυπομονησια για το τιποτα αυτο το event! Καπως καλα παντως τα δωρα..
    4 τσαντια,2 μυστ.δενδ. ριο,4 σταβλαρχες λυρα,15.000 χτ, και πολλους ΤΠΕ..και σημερα ηρθε μια χρυση πεστροφα να μου φερει ψαροδιασκεδαση! αν δεν τυχω τα υπολοιπα,να ξερετε οτι στο παρε δωσε ειναι διαθεσιμο αυτο το διακοσμητικο :p
     
    Αρέσει στους kolokythopitas και βιβη.2003.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.