Feedback Συζήτηση για το Νέο περιεχόμενο bahamarama

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 19/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις για το

    Νέο περιεχόμενο bahamarama

    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    [​IMG]
    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Νέο-περιεχόμενο-bahamarama.24124/

    Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!

    [​IMG] [​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    kαλημερα σε όλους, σκέφτομαι τι να σχολιασω για τα νεα φυτά, ζωο και αποστολές, και καταλήγω ότι καλά είναι, χωρίς ενθουσιασμό. Χαίρομαι που θα αξιοποιήσω τις χρυσές μπανάνες που έχω μαζέψει, το ζωάκι δίνεται χωρίς μυστ. σταβλάρχη, αλλά ολο περιμένω κατι νέο.
    Η ιδεα του υφάλου δεν πραγματοποιήθηκε, όμως νομίζω ότι κάτι τέτοιο χρειάζεται. Κάτι δραστικό και πρωτότυπο. Δεν ξέρω αν τεχνικά είναι δύσκολο να προστεθεί στο παιχνίδι κατι ανάλογο, αλλά νομίζω ότι θα άλλαζε το φαρμεράμα προς το καλύτερο.
     
    Αρέσει σε White-Farmer, soyla74, maria_palou και 7 σε άλλους.
  3. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Ωραίο φαίνεται το νέο περιεχόμενο του bahamarama (φυτά, στάβλος κ.α.)!:) Βέβαια οι χρυσές μπανάνες θα μας δυσκολέψουν πάλι να τις μαζέψουμε.:sleepy: Παρατηρώ ότι τα νέα περιεχόμενα στο τροπικό νησί όσο περνούν οι καιροί, εμφανίζονται όλο και πιο γρήγορα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να μην προλαβαίνουμε οι περισσότεροι-ες τουλάχιστον να ξεκλειδώσουμε τα αρχικά αγάλματα από το ναό των πιθήκων.-.- Καλή συνέχεια και καλή τύχη με τις νέες αποστολές της λαχαναγοράς!!;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 19/6/18
    Αρέσει σε nickoikono11, 66romanou, soyla74 και 4 σε άλλους.
  4. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Και πάνω που σιγά σιγά τελείωνα με τα αγάλματα ... τσουπ... νέα αγάλματα... καλό όμως για να μη βαριόμαστε... άντε ξαναμαζέψτε μπανάνες... καλή ευκολία...
     
    Αρέσει σε nickoikono11, beroniki555, White-Farmer και 4 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.