Feedback Συζήτηση για το Νέο αναβαθμισμένο διακοσμητικό: Εστιατόριο του Τζο

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .*Hazel*., 18/5/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το
    Νέο αναβαθμισμένο διακοσμητικό: Εστιατόριο του Τζο
    [​IMG]
    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.


    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.

    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/threads/Νέο-αναβαθμισμένο-διακοσμητικό-Εστιατόριο-του-Τζο.31741/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:

    https://board-el.farmerama.com/threads/Νέο-αναβαθμισμένο-διακοσμητικό-Εστιατόριο-του-Τζο.31740/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση
    [​IMG]
    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα! :)

    Έχοντας βάλει όλες τις αναβαθμίσεις που έχω κερδίσει ως τώρα από events (και τις 4 τελευταίες) καθώς και τις 5 που αγόρασα όταν ήταν διαθέσιμες, το Εστιατόριο του Τζο μου ονομάζεται τώρα "Εστιατόριο Τζο - Δύο αστέρια 4".
    Η ερώτηση μου είναι η εξής:
    Μήπως έχω χάσει κάποια αναβάθμιση? Ή είστε όλοι στο παραπάνω στάδιο?
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  3. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Στο event με τα μπαλώματα αγοράζεις 4 αναβαθμίσεις από το κατάστημα και σου δίνει και μια αναβάθμιση από τα παιχνίδια που παίζεις, συγκεκριμένα στα 125 μπαλώματα που έχεις τοποθετήσει. Τσέκαρε στο μαγαζί του δρώμενου ότι έχεις όλες τις αναβαθμίσεις και στην μπάρα που μετράει τα μπαλώματα ότι έχεις περάσει τα 125.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  4. sofaki1968

    sofaki1968 Μόνιμος στο φόρουμ

    Έχεις δίκιο! Είχα άλλη μία αναβάθμιση στη μπάρα από όταν πέρασα τα 125 και δεν το είχα προσέξει. Οπότε από το δρώμενο αυτό πήρα 5.

    Μήπως έχω χάσει αναβάθμιση από το προηγούμενο δρώμενο? Εσένα το δικό σου εστιατόριο που έχει φτάσει?
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  5. IRENE26

    IRENE26 Ειδικός του φόρουμ

    Καλημέρα, δεν έχω πάρει τις αναβαθμίσεις προς το παρόν, αλλά αν μετρήσεις στις Σ.Ε. 15 αναβαθμίσεις είσαι στην σωστή αναβάθμιση.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η διαδικασία απόκτησης του νέου αναβαθμισμένο διακοσμητικό : Εστιατόριο του Τζο, έχει ολοκληρωθεί.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.