Feedback Συζήτηση για το Νέο Περιεχόμενο στο Farmerama

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 24/10/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις για το

    Νέο Περιεχόμενο στο Farmerama

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.

    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Νέο-περιεχόμενο-στο-farmerama.19121/

    Μπορείτε να διαβάσετε τις συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Φυτά-farmerama.19114/

    Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση!
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 25/10/16
    Αρέσει στον/ην evieva.
  2. tsdstergios99

    tsdstergios99 Έμπειρος

    Αν και δεν εχω φτασει στο επιπεδο που απαιτει, ωραιες ειναι οι αποστολες! Και φασολια καλη και κουκους κοκκινους! Γενικα ωραια δωρα
     
    Αρέσει στους LILA413 και jimixatz.
  3. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Επιτέλους! Είχα καταντήσει να μην καλλιεργώ φυτά, παρά μόνο όταν υπήρχε δρώμενο. Και έχει φυτά αρκετών ωρών, μεγαλύτερα από το γαρύφαλλο. Ελπίζω να μπουν γρήγορα στο θερμοκήπιο -για εξευγενισμό,
    Οι αποστολές απαιτητικές -χιλιάδες φυτά- αλλά με πολύ καλές ανταμοιβές. Πραγματικά αντάξιες μεγάλων επιπέδων!
    Αυτά δημιουργούν κίνητρα για να συνεχίζει κανείς το παιχνίδι!
     
    Αρέσει σε 2014chr, skareleni, ΔΙΑΚΟΣ και 8 σε άλλους.
  4. powerranger91

    powerranger91 Κόμης

    χαρηκα που μπηκαν 13 νεα φυτα και 5 νεες αποστολες που σχετιζονται με αυτα δωρεαν επιτελους!!!αφορουν τα επιπεδα 97 +.ενα νεο φυτο που ξεκλειδωνεται ανα τρια επιπεδα.μια χαρα.
    8 λουλουδια,1 φυτο που ανηκει στα σιτηρα,1 που ανηκει στα λαχανικα και 3 που ανηκουν στα αλλα φυτα.
    βεβαια,δινουν πολυ καλους πε οι αποστολες αυτες,αλλα μεχρι να τελειωσω την πρωτη,θα εχω φτασει στο 200ο επιπεδο. :pxD
    θα τα εχω ξεκλειδωσει ολα τοτε,θα μου πειτε.ναι,εχετε δικιο. xD ειναι η καινουρια φασολια που με κανει να θελω να την τελειωσω γρηγορα.το ξερω οτι θα ειναι μονιμες οι αποστολες.
    μερικα απο τα φυτα(βλεπε τετραφυλλο τριφυλλι,μαργαριτες του αγρου κ.α.)ειναι ηδη παλια γνωριμα απο προηγουμενα δρωμενα.ευχαριστο μου ειναι το γεγονος οτι τα ξαναβλεπω.
    με την συχνοτητα εμφανισης των δρωμενων δεν ξερω κατα ποσον θα ασχοληθω με ολα αυτα,αλλα δεν παυω να αισθανομαι ικανοποιηση με τις νεες αφιξεις.
    αυριο θα μπουν.αν ειχαν μπει απο σημερα,θα φυτευα για να παρω αναδυομενα στο ξεκινημα του χαλοουιν,αλλα δεν πειραζει.θα φυτεψω καποιο απο τα νεα φυτα στο επομενο δρωμενο που θα ζηταει αναδυομενα.θα πρεπει να ακολουθει δρωμενο για να τα φυτεψω;οχι φυσικα,μα λογω του οτι δεν αγοραζω βοηθους,δεν ασχολουμαι καθολου με το φυτεμα.χορταινω αλλωστε φυτεμα στα δρωμενα.αυτο μου φτανει και μου περισσευει.σιγουρα,οποιος ασχολειται με φυτα,τωρα θα ξεσκουριασει απο τα συνηθισμενα.
    ευελπιστω κι εγω πως θα μπουν συντομα στο θερμοκηπιο(μαζι με την παπαρουνα,τον βασιλικο και το δενδρολιβανο) με μπονους αναλογα του γαρυφαλλου και του τριανταφυλλου.δυστυχως,το τριανταφυλλο συνεχιζει να εχει την καλυτερη αποδοση ΠΕ.μαλλον αυτο δε θα αλλαξει ποτε.μονο ο μελιλωτος ειναι του ιδιου βελινεκους.για τους ΠΕ μιλαω,ως προς την αξια αχυρωνα ειναι πολυ χειροτερος.

    υ.γ. μπονους πληροφορια σχετικα με εναν θρυλο γυρω απο το φυτο που ακουει στο ονομα <<μη με λησμονει>>(μη με ξεχνας):
    ενα ερωτευμενο ζευγαρι βαδιζε διπλα σε ενα ποταμι κι η κοπελα ζητησε απο το αγορι να της προσφερει ενα μπλε λουλουδακι. εκεινος μολις το εκοψε , γλιστρησε κι επεσε στα ορμητικα νερα. προφτασε ομως και της το πεταξε φωναζοντας της «μη με λησμονει». ηταν η τελευταια κουβεντα που εκστομισε στην αγαπημενη του, συνδεοντας ετσι το φυτο με την αγαπη και τη μοιραια καταληξη της. :inlove:
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/10/16
    Αρέσει σε -lousi-leon2001, FARMERAMA16000, nota.dim1802 και 16 σε άλλους.
  5. Hellenagal200010

    Hellenagal200010 Νέος ειδικός

    Ομολογώ πως οι ανταμοιβές είναι εξαιρετικές, όμως σπάω το κεφάλι μου, που να βρω χρόνο για να τα καλλιεργήσω και είναι και πολύωρα τα άτιμα, όταν δεν παίρνουμε ανάσα από τα συνεχόμενα δρώμενα.Ελπίζω να βρουν χρόνο κάποιοι άλλοι συναγρότες όπου θα τα προωθήσουν στην αγορά.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, skareleni, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  6. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.