Συζήτηση για το Μίνι Δρώμενο : Το πανηγύρι του Ρέντζο

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 23/1/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Ε! καλα αυτα τα έχουμε πάρει, αν εννοείς την (δρακοφωλια-δρακοαυγό). Εγω πάω να ξεκλειδώσω το δευτερο αυγο ( αυτο που κοστιζει 1750) δηλαδη αυτο που πήρε ο φίλος/η μας t.n.s

    και ναι μόλις το διάβασα, έχεις δίκιο χρειάζεται να την ξεκλειδώσεις, αλλά γιατί να μην την έχεις και ας είναι κλειδωμένη; αργά ή γρήγορα θα την ξεκλειδώσεις ;)

    υ.γ. για αυτους που βαρέθηκαν να διαβάσουν τα παραπανω! Για την Μόρινγκα λέμε
     
    Αρέσει στους t.n.s και Stefoulini.
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ε εγω ειμαι λιιιιιγο πισω... δεν εχω παρει κανενα! xD
     
    Αρέσει στον/ην t.n.s.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    τότε βάλε στόχο απευθείας για το 2ο ;) Ναι ακριβώς επειδη είναι πιο ακριβο θα είναι πιο δύσκολο για μετα! και μετά για το 1ο αφου είναι πιο φθηνά! μην νομίζεις που τα λέω στο πληθυντικό έχω δρόμο κι εγω για το 1750άρι!!! :oops:
     
    Αρέσει στον/ην t.n.s.
  4. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    μπορει να την ξεκλειδωσω γιατι αμα ερθουν τα τζαμποδεντρα θα εχει πολυ μεγαλη αξια για την ανταλλαγη εκει! stefoulini εχεις δρομο ακομα για τα αυγα απο οτι φαινεται! εγω προτεινω να αρχισεις με το ακριβο γιατι μετα θα τα βρεις λιγοτερο παλουκια!α, και κυρια misirli , ειμαι αγορι!
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  5. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    ναι κι εγω αυτο σκεφτηκα να παρω πρωτα το δευτερο και μετα το πρωτο και βλεπουμε.... :)
     
    Αρέσει στον/ην t.n.s.
  6. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    [​IMG]
    Έσπασα το ρεκόρ μου.:D
    Τώρα λέτε με τις μάρκες που μαζεύω να πάρω κάποιο κατοικίδιο ή να ξεκλειδώσω νέο επάγγελμα;:oops:
     
    Αρέσει στους Stefoulini, marianna2812 και Gulit1.
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Προσοχή! για το νέο επάγγελμα ρώτα καλύτερα τους συντονιστες! (στην κατάλληλη ενότητα, όχι έδω). Διότι μπορει να πάνε και χαμένες οι μάρκες που μαζεύεις!
    Α! και μην ξεθαρρεύεις με το 20αράκι σου, δεν είναι κάθε μέρα του αι γιανιου ;) έχω πιασει και εγω 20αράκι στον τυφλοπόντικα
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  8. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Δεν κινδυνεύουν να πάνε χαμένες οι μάρκες, γιατί το μόνο επάγγελμα που έχω είναι ο φούρναρης. χαχαχαχα
    Όταν λέω ότι έκανα ρεκόρ εννοώ το 29101. 20άρια χτυπάω συνέχεια, π.χ. αυτήν την φορά που έχω συνολικά παίξει 14 εισιτήρια, τα περισσότερα είναι 20άρια και μετά κάποια 15άρια, όχι λιγότερα..
     
    Αρέσει στους Stefoulini και Gulit1.