Συζήτηση για το Μίνι Δρώμενο : Το πανηγύρι του Ρέντζο

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την *Pandora*, 23/1/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Συνολικά έχω περίπου 250 μάρκες, και περιμένω αγωνιωδώς το επόμενο "Πανηγύρι του Ρέντζο", ώστε να εξαργυρώσω αυτές τις μάρκες συν αυτές που θα πάρω από το επόμενο, για να αγοράσω το κοτέτσι κοκόρων. Παίζω μόνο το "Κρούσε τον κώδωνα" γιατί είμαι καλύτερος σε αυτό από ότι στα υπόλοιπα παιχνίδια.
     
    Αρέσει σε Gulit1, GEPPO1, ste007 και 2 σε άλλους.
  2. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Να πάλι το πανηγύρι του Ρέντζο. Έχει γίνει πια τακτικό, σχεδόν κάθε μήνα.
    Αλλά χρειάζεται ανανέωση των δώρων. Έχω πάρει τα περισσότερα, τα υπόλοιπα δε με ενδιαφέρουν, το μόνο ενδιαφέρων τη μορίνγκα XXL την έχω ήδη 3-4 φορές. Δε θα παίξω αυτή τη φορά και ελπίζω την επόμενη να δω κάτι καινούργιο. Θα μπορούσαν τα δένδρα και οι στάβλοι που δίνει ως δώρο να αλλάζουν κάθε φορά, για να διατηρείται η επιθυμία να παίξουμε.
     
    Αρέσει στους Stefoulini και GEPPO1.
  3. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Συγνώμη αλλά καταρχάς ανανέωση έχει ήδη γίνει πριν λίγο καιρό. Άσε που υπάρχουν και άλλα άτομα που δεν τα έχουν πάρει... και είμαι μία από αυτά;) Με λίγα λόγια θα αργήσει να ξανακάνει ανανέωση
     
    Αρέσει σε Stefoulini, natalia_prod72, GEPPO1 και 4 σε άλλους.
  4. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    [​IMG]

    είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω το νέο ρεκόρ μου
    χάρη στα 150 φιορίνια που πήραμε ως δώρο αγόρασα λίγα εισιτήρια και πήρα το αυγό δράκου :D
    τώρα πάω για το αυγό μονοκερου θέλω πολύ αλλά εντάξει
     
    Αρέσει σε GEPPO1, [stsimpouklis], tsarouxis και 5 σε άλλους.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα παιδια. επιτελους πηρα και το αυγο του Μονοκερου!! παιζω μονο τον κωδωνα και εχω παρει και το δρακοαυγο. μπορει να ειναι λιγο βαρετο να παιζεις μονο τον κωδωνα, αλλα θεωρω οτι ειναι το καλυτερο. συνηθως κερδιζω 15 μαρκες καθε φορα και πολυ συχνα 20. στα αλλα δεν καταφερνω τιποτα. θελει λιγο εκπαιδευση και συντονισμο, αλλα εχει την καλυτερη αποδοση. αντε τωρα για εμας που πηραμε και τα δυο, ας βαλουν ακομα κατι που να δινει μπονους. ανυπομονω. καλη επιτυχια και σε εσας!!!
     
    Αρέσει σε Gulit1, Stefoulini, heavymetal7 και 7 σε άλλους.
  6. ste007

    ste007 Επαγγελματίας του φόρουμ

    μόλις πήρα και το αυγό του μονοκερου δεν μπόρεσα να κρατηθώ :p
    τώρα θα πάω χαλαρά για τα κοκόρια που δεν έχω κανένα στάβλο
    καλή συνέχεια
     
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    δυστυχώς δεν πολύ έπαιξα αυτήν την φορά το ρέντζο, διότι βρίσκομαι εκτός τόπου μου
     
    Αρέσει στους Stefoulini, heavymetal7 και ste007.
  8. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    επιτέλους πήρα και εγώ το δρακοαυγό
    τώρα θα βάλω πλώρη για το αυγό του μονόκερου
     
    Αρέσει σε Gulit1, heavymetal7, natalia_prod72 και 4 σε άλλους.
  9. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    εγω δεν μπορεσα να παιξω μιας και ημουν διακοπες, αλλα δεν πειραζει την επ[ομενη φορα :Ρ
     
  10. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    μολις πηρα και εγω το δευτερο αυγο ( αυτο που κοστιζει 1750) και τωρα δεν ξερω τι να παρω...!
     
    Αρέσει στους misirli και Stefoulini.
  11. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    το σουπερ λιπασμα και τα κουπονια παντα ειναι ευπροσδεκτα ;)
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  12. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    δικαιο εχεις! εγω πηρα το σουπερ λιπασμα που χρειαζεται και το τουρμπο λιπασμα για τα τζαμποδεντρα! οι μαρκες που περισσεψαν, στο επομενο! ;)
     
  13. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    την Μόρινγκα ή τον κόκκορα θα έπερνα και μετά από τα άλλα ;)

    ξέχασες και την σούπερ τροφή, αυτή είναι ανεκτίμητη για τα γεννητούρια. (συνεχώς φτιάχνω και συνεχώς μου τελειώνει το καλαμπόκι) που και που φυτεύω, αλλά τις περισσότερες φορές "αναγκάζομαι" να αγοράσω καλαμπόκι.

    *καλά το"αναγκάζομαι" μην το δέσετε και κόμπο
     
    Αρέσει στον/ην t.n.s.
  14. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    κοκκορες εχω 3-4 νομιζω! και σουπερ τροφη δεν μπορουμε να αγορασουμε πια απο το ρεντζο!
     
  15. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    αυτό ερχόμουν να διορθώσω! ξεχάστηκα χαχα αφου έχεις κόκκορες οκ, αλλά Μορίνγκα; έχεις;
     
    Αρέσει στον/ην t.n.s.
  16. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    αν δεν απατωμαι χρειαζεται να την ξεκλειδωσω! ετσι δεν ειναι?
     
  17. pitsaki1

    pitsaki1 Αρχάριος στο φόρουμ

    ρε παιδια εμενα στο παιχνιδι με τα σφυρια μου κολαει παταω το σφυρι σταματαει και κανει ενα δαχτυλο πιο περα αμεσως μετα τι να κανω με αυτο; συμβαινει και σε αλλους η μονο σε μενα;
     
  18. t.n.s

    t.n.s Προχωρημένος

    σε εμενα συνεβη μονο μια φορα ομως χθες επειδη επαιζα πολυ ωρα χωρις να βγω! πατησα φ5 και ηταν μια χαρα σε μενα!
     
  19. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    άλλαξε φυλλομετρητη (browser) αν παίζεις ειδικά με chrome κάτι στραβό υπάρχει...Α! με firefox (mozilla) είναι καλύτερα
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  20. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    εγω δε θα προτιμησω τη μορινγκα ουτε τον κοκκορα, πρωτα πρεπει να παρω τα αυγουλακια! :p