Feedback Συζήτηση για το Μίνι Δρώμενο "Μυστηριώδης Σταβλάρχης"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 21/1/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!!!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις σας για το μίνι Δρώμενο
    "Μυστηριώδης Σταβλάρχης"

    [​IMG]

    Θα πρέπει πρώτα να διαβάσετε προσεκτικά τις συχνές ερωτήσεις και μετά να ποστάρετε
    εδώ.

    Συχνές ερωτήσεις:

    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-σταβλάρχης.13877/

    Σας υπενθυμίζουμε ότι πλέον στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας.
    Για τις απορίες σας ή για τεχνικά προβλήματα που αφορούν στο event θα πρέπει να ανοίγετε θέμα στις κατάλληλες ενότητες του forum:
    "Βοήθεια για αρχάριους", "Γενικά προβλήματα", "Τεχνικά προβλήματα"
    Αναρτήσεις με απορίες θα διαγράφονται από την συζήτηση.



    Σας ευχόμαστε καλή επιτυχία!!!


     
    Αρέσει στους giorgos19691969 και jimixatz.
  2. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    [​IMG]πήρα τις κουκουβάγιες , άντε να δουμε τι θα γίνει και με τις βίδρες
    τα υπόλοιπα αύριο
     
    Αρέσει σε gtrullis, giorgos19691969, jimixatz και 8 σε άλλους.
  3. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Καλημέρα σ'όλους.
    Εγώ, παίζοντας εκ του ασφαλούς πήρα το πακέτο, οπότε είχα μια βίδρα. Στους 30 στάβλους δεν έτυχα 2η. Πέτυχα μια πορτοκαλί και μια κίτρινη κουκουβάγια, έναν κύκνο (είχα μόνο 2), κάτι κόκορες και διάφορα άλλα. Α! και ροζ λαγούς.
    Πήρα άλλα 7 και πέτυχα ξανά πορτοκαλί κουκουβάγια και 2 αρμαντίλο. Το μόνο που με στεναχώρησε είναι ότι μου ξέφυγε μια 2η βίδρα...

    Και κάτι άλλο για τη συγκεκριμένη κουβεντούλα. Πιστεύω -και ελπίζω- να μην ανοίγεται κάθε φορά που θα έχουμε μυστηριώδη σταβλάρχη νέα κουβέντα, αλλά να συνεχίζουμε στην ίδια. Αλλιώς και η αναρτήσεις μας θα είναι ασύνδετες και θα μένει η κουβέντα με 1-2 σχόλια, όπως αυτή εδώ.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 25/1/16
  4. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    εγώ δεν πήρα το πακέτο και δεν την πέτυχα την βίδρα, άφαντη είναι πήρα 3 πορτοκαλή κουκουβάγιες και 1 κίτρινη κοκόρια , 2 κόκκινες πάπιες, αλκυόνα ( είχα 4) και πολλά άλλα πορτοκαλιά και άλλους στάβλους που λιάζονται στην μπάρα
     
  5. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    καλημέρα πήρα αρκετούς σταύλους αλλά όχι το πακέτο...άρα βίδρα άφαντη!!! πολλά πορτοκαλί τίποτε ρόζ(δεν έχει έρθει κ ποτέ)επ 98....αδιάφορα όλα!!!
     
    Αρέσει στους giorgos19691969, jimixatz και skareleni.
  6. amorphis

    amorphis Ανερχόμενος

    πηρα το πακετο με τον ασβο,φυτεψα τους 30 σταβλους

    και πηρα
    4 ασβοι, 2 αλκυονες, 1 γαιδουροσταβλο κοκκινο, 3 αρμαντιλο :D
    μονο τον κυκνο δεν πετυχα :cry:

    αφαίρεση μη ορατών εικόνων
     
    Αρέσει σε skareleni, verybadfarmer, jimixatz και 3 σε άλλους.
  7. andriotiMarina

    andriotiMarina Ενεργός συντάκτης

    Δεν πήρα μέρος σ'αυτο το ιβέντ λογο<< οικονομικών δυσκολιών>> ,δύσκολα τα φιορίνια ειδικά οταν τα ξοδεύεις και τελικά σου έρχονται στάβλοιπου έχεις ήδη.Καλή τύχη στους υπόλοιπους.
     
    Αρέσει σε mpimpilas, skareleni, kitsena και 6 σε άλλους.
  8. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    .......τα πορτοκαλί συνεχίζονται,δεν συζητώ για ρόζ .....αλλά βλέπω,εξαφανίστηκαν κ τα κόκκινα,αρχίζει το δρώμενο κ δεν έχει κανένα ενδιαφέρον για μένα,όσο περνά ο καιρός αγοράζω κ πιο λίγα ,αφού ότι κερδίζω είναι αδιάφορο,ε δεν είναι κ φτηνοί οι σταύλοι για να πώ ας πάρω κ δεν με νοιάζει,αν δεν ήταν το δρώμενο 100% δεν θα αγόραζα καν φιορίνια.............κ ρωτώ την εταιρία πώς έχει τόσο ταλέντο να κάνει αδιάφορα τα ιβέντ?????-.-
     
    Αρέσει σε skareleni, KATAPIOS4, kitsena και 6 σε άλλους.
  9. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    θα συμφωνήσω μαζί σου verybadfarmer σε 10 μ.σ οι 5 ήταν πορτοκαλή στάβλοι στρουθοκαμήλων
    αγόρασα 46 και η βίδρα άφαντη ....ευτυχώς πήρα 2 ασβούς και 2 κίτρινους αρκούδας και 1 κύκνο τα άλλα δεν αξίζει ούτε να τα αναφέρω ..... τι να πω κοκόρια και πορτοκαλή κατσίκια ?
    περιμένω σε λίγο να ανοίξω τα 5 τελευταία , μπας και πετύχω την βίδρα
    δεν πήρα το πακέτο, γιατί είναι πολύ ακριβό, μήπως να δει λίγο τις τιμές η εταιρεία ?
     
    Αρέσει σε skareleni, mama1234, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  10. kitsena

    kitsena Ειδικός του φόρουμ

    Πήρα 40 και είναι πολλοί , αλλά δεν θα πιστέψετε τι μου έτυχε ... Να μην γκρινιάζουμε μόνο . Πολλοί πορτοκαλί στάβλοι , εργαστήρια , μόνο 1 ασβός , 1 πορτοκαλί και 1 κίτρινη αρκουδίτσα και γαιδουροσταβλος ροζ !!! Άντε και στα δικά σας !!!
     
    Αρέσει σε skareleni, xristos-ale3andros, KATAPIOS4 και 8 σε άλλους.
  11. yro-s

    yro-s Βαρόνος του φόρουμ

    *Τι μου έλειπε?? Τι μου έλειπε??
    *Μα ένα πορτοκαλί κοτέτσι!!!
     
    Αρέσει σε skareleni, xristos-ale3andros, jimixatz και 8 σε άλλους.
  12. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    καλη επιτυχια σε οσους παιξουν σε αυτο το ιβεντ!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει στους skareleni, xristos-ale3andros και jimixatz.
  13. Aias.Mp

    Aias.Mp Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    μη στεναχωριεσαι δεν εισαι μονο εσυ που πηρες πορτοκαλι κοτετσι πηρα κι εγω επιπεδο 93 στους 12 σταυλους ουτε ασβο ουτε βιδρα ουτε κυκνο ουτε κοκκινα ουτε φυσικα ροζ
     
  14. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Δεν το πιστεύω. Πρώτη φορά παίρνω σταύλο. Πήρα έναν για πλάκα μόλις τώρα,τον άνοιξα με φιορίνια και...........ασβός!
     
    Αρέσει σε skareleni, jimixatz, mama1234 και 3 σε άλλους.
  15. mama1234

    mama1234 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Αγορασα και εγω αρκετουςσταυλους!Οχι το πακετο.Πετυχα ασβο και 3 βιδρες!!!!!!!!!!!!!!λυκο,αρκουδακ.τ.λ.το χαρικα πολυ
     
    Αρέσει στους skareleni, jimixatz και empotonaki.