Feedback Συζήτηση για το Καλοκαιρινό Ημερολόγιο "Πάγκος Χυμών"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 13/6/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. μαμαβικη

    μαμαβικη Προχωρημένος

    εχει δικιο η misirli.τα κουτια μπορουν να ανοιχτουν μεχρι τις 29 Ιουνιου και ωρα 00:59 οποτε εκμεταλευτειτε το ολοι για την πανσεληνο.;)
     
  2. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ποιο κανονα παραβιασα και μου διαγραφετε την ερωτηση μου????
     
  3. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Απο το πρώτο κιόλας ποστ της κουβεντούλας μπορείς να διαβάσεις:

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες

    ενότητες για βοήθεια.
    Αν θες απάντηση απο συντονιστή, θα πρέπει να ανοίξεις θέμα στην κατάλληλη ενότητα, εκτός κι αν δεν θες απάντηση απο συντονιστή για το πρόβλημα σου οπότε είμαι υποχρεωμένη να σου επαναφέρω τις δημοσιεύσεις σου χωρίς να λάβεις όμως απάντηση.
     
  4. nickoikono11

    nickoikono11 Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ευχαριστω πολυ! θα θεσω το ερωτημα μου στην καταλληλα ενοτητα!!
     
  5. HTS13

    HTS13 Αρχάριος στο φόρουμ

    Τα πολύχρωμα κουτιά μπορούν να ανοιχθούν μέχρι τις ***29 Ιουνίου ***00:59*** εφόσον έχουν γεμίσει όλα τα ποτήρια της σειράς τους.
    Προσοχή αύριο είναι η τελευταία μέρα ΟΧΙ την Παρασκευή
     
    Αρέσει σε yelander10, αμφιθεα, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  6. waterlee

    waterlee Αρχάριος στο φόρουμ

    τελευταία μερα σημερα για τα ποτηρια για τα πολυχρωμα κουτια αυριο
    Από τις 14 Ιουνίου 01:00 μέχρι τις 29 Ιουνίου 00:59 , θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε καθημερινά ενα ξεχωριστό δώρο.
     
  7. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    γιατί δεν κοιτάτε στο ρολόι πόσος χρόνος μένει ακόμη μέχρι να εξαφανιστεί το ημερολόγιο και μπερδεύεστε αδίκως?
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε misirli, skareleni, Nantia123 και 4 σε άλλους.
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.


    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.