Feedback Συζήτηση για το Δρώμενο "Το- τέλειο- Μπιζέλι"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 26/5/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. *As*

    *As* Ενεργός συντάκτης

    Εγώ δεν ξέρω αν θα εκφέρω τη γνώμη μου ή θα γκρινιάξω :mad:, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου το συγκεκριμένο ιβέντ σε σημείο που ξόδεψα μερικά σούπερ λιπάσματα για να ξεμπερδεύω με δαύτο:cry:, πάω να μαζέψω τα τελευταία κίτρινα και να του πω στο καλό:p, ούτε το ματσάκι δεν με άφησε ήσυχο να δω εχθές το βράδυ για να υπολογίσω το πως θα γλιτώσω καμιά σπορά xD
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, LILA413 και 17 σε άλλους.
  2. chara1955

    chara1955 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG]παει και αυτο ηταν τελειο ιβεντ!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, LILA413 και 12 σε άλλους.
  3. RARANIARO

    RARANIARO Ενεργός συντάκτης

    Καλησπέρα σε ολους . Εδώ καταθέτουμε ολοι τις αποψεις μας.Αλλοι χαιρονται γιατι τα καταφεραν,αλλοι βαριούνται γιατι τελειουνουν σε 12ωρα αλλα απελπίζονται γιατι δεν τα καταφερνουν,αλλοι...αλλοι .Ολοι όμως ειμαστε το συνολο.Διαβαζουμε εδώ οδηγιες σωστες ή όχι και ταποφασιζουμε αν θα τις ακολουθήσουμε...Αλλα είναι πολυφωνια και κανεις δεν χανει. Δεν είναι γκρινιαααα.Λοιπόν να πβ και εγω τηη γνωμη μου.Εμενα δεν μου αρεσε γιατι δεν ειχα το χρονο να το διαβασω καιι ουτε τα σχολια που γραφηκαν εδώ διαβασα για να παρω ιδεες.Εκανα πολλα λαθη αλλα το προσπαθω .Με αιφνιδιασε και εχω περισσεμα από τα πρωτα φυτα πολλλα. καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, LILA413 και 11 σε άλλους.
  4. jules3

    jules3 Αναλυτής του παιχνιδιού


    Ακριβώς έτσι την πάτησα κι εγώ. Πολλά φυτά περίσσευμα, και πολλά σ.λ. πήγαν στράφι πάνω στον πανικό. Αλλά ΟΚ. Όλα μέσα στο παιχνίδι είναι...
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, LILA413 και 9 σε άλλους.
  5. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Τελείωσε και αυτό το δρώμενο ;) καλή συνέχεια σε όσους προσπαθούν. :D

    [​IMG]
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, chara1955 και 12 σε άλλους.
  6. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    έβαλε κανεις τα δεντρακια και τους σταβλους να μας πει πως τα πηγε?
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, soyla74 και 6 σε άλλους.
  7. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    εν μέρει ναι, μόνο δεντράκια, και αν και αναβαθμίσεις...τίποτα νεότερο!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, soyla74 και 5 σε άλλους.
  8. vagelis1968

    vagelis1968 Επιφανής του φόρουμ

    Θα συμφωνήσω με τη συναγρότισσα Φριφρί αυτό το ιβέντ μας έφαγε ένα σωρό σλ. Αυτό με τα επόμενα φυτά στο τέλος της αποστολής είναι σα να έχουμε 4-5 μίνι ιβέντ ενσωματωμένα σε ένα. Κι αν δεν υπολογίσεις σωστά θα έχεις ένα σωρό φυτά περίσσευμα. Βγαίνει αλλά με κόπο κ πολλά σλ. καλή συνέχεια σ'όσους συνεχίζουν.
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, skareleni και 8 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα στην παρέα, σλ. έβαλα μόνο στην αρχή και θέλω ακόμη το 7 και 8 . Απο τους μ. στάβλους που έβαλα μόνο τους τρεις
    πήρα 2 στάβλους πλατύποδα και μια φωλιά πελαργού, μ. δενδρύλλια κρανιά, άρκευθο, σουρβιά χλ, κερασιά χχλ, ροδακινιά χχλ.
    Καλή μας συνέχεια και καλό βράδυ.:mad::oops:;):sleepy:
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, skareleni και 10 σε άλλους.
  10. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Μέχρι στιγμής κλαίω το 1/6 των σούπερ λιπασμάτων που χρησιμοποίησα. Η πρώτη δόση: αλκυόνα και γιαπωνέζικη κερασιά XL
    Συνεχίζω ακόμα και βρίσκομαι στο 8ο βήμα...
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, skareleni και 9 σε άλλους.
  11. -smart97-

    -smart97- Ενεργός συντάκτης

    μολις τελειωσα κ την 7η, αυριο θα φυγει κ η 8η
    σουπερ λιπασμα εβαα μονο στο 1ο φυτεμα, των 3 σπορων σε καθε φυτο, στα υπολοιπα μονο νερακι και καμια φορα λιπασματακι ;)
    μονο τα 6 ουραλια εχω βαλει προς το παρον και τιποτα σπουδαιο εκτος απο μια κρανια...αυταααα
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, nota.dim1802 και 10 σε άλλους.
  12. soyla74

    soyla74 Πρεσβευτής του φόρουμ

    καλημερα σε ολους!!!!!!!!λιγο κιτρινο μπιζελι ακομη και τελος και για μενα το ιβεντ......να παει στο καλο και να μην ξαναρθει με αγανακτησε!!!!!!!!!λιγα τα φυτα,χωρις αναδυομενα αλλα αυτο το φυτεμα σπορων φτου κι απ'την αρχη ηταν κουραστικο!!!!οι παρασκευαστες μπιζελιων ηταν σε χρησιμοτητα ......ακαιροι!!!!!θα μπορουσαν να τους εβαζαν στην πρωτη αποστολη ολους για μενα τουλαχιστον η χρησιμοτητα τους τελειως μηδενικη..... ισως για την πρωτη φορα μετα τελειως αχρειαστοι.....δεν ξερω σε ποια λογικη βασιστηκε αυτο το ιβεντ στην διαφοροποιηση απο τα αλλα;;;προσωπικα με κουρασε......και τα ονοματα ουτε γλωσσοδετης να'ταν συνεχεια γυριζα μηπως κανω λαθος....κιαν μπερδευομουν εγω που σε λιγο θα φορεσουμε και..... γυαλιαxDτα 15χρονα και τα 10χρονα τι εκαναν;ας μην ξεχναμε οτι παιζουν και τετοιες ηλικιες!!!!!!!!ενα ιβεντ παιδια χαλαρωσης και διασκεδασης οπως η βασιλισσα του καρναβαλιου δεν υπηρχε;;καλο ειναι μετα απο απανωτα ιβεντ να υπαρχουν και διαλειμματα ακρως διασκεδαστικα και χαλαρωτικα!!!!!!!!!!οσο για τα αποτελεσματα δεντρων και σταβλων .....μια που τα εβαλα,μια που βγηκαν (και μολις τα ειδα).....μια που τα εβγαλα!!!!!!τωρα περιμενω τα 3α δεντρα και3εις σταυλους απ'το 8ο βημα........ειδομεν!!!!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, powerranger91, psipsi1978 και 19 σε άλλους.
  13. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους.Τελείωσα κι εγώ,αλλά με ’’τελείωσε’’ κι εμένα,η συνεχής εναλλαγή χωραφιών.

    [​IMG]

    Καλά τελειώματα σε όσους συνεχίζουν.
     
    Αρέσει σε markos5560, powerranger91, psipsi1978 και 16 σε άλλους.
  14. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Tα νεύρα μου,τα χάπια μου κι ένα ταξί να φύγω! Σε δυο ώρες τελειώνω, αλλα ούτε στον ύπνο μου να μην ξαναδώ κατι παρόμοιο.
    Δέντρα σταύλοι, χωρίς ενδοιαφέρον.
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, skareleni και 18 σε άλλους.
  15. jewel

    jewel Νέος ειδικός

    πολυ καλημερα σας!!!!λοιπον ας πω και εγω μια γνωμη,οχι οτι θα σας λειψει αλλα λεμε τωρα! εγω τα παω αρκετα καλα, σημερα τελειωνω και την 8η και αυτο ηταν, ουτε κρυο ουτε ζεστη για το δρωμενο!βασικα με τους τελευταιους σπορους εκανα πατατα, καθως διεγραψα κατα λαθος τα χωραφια και ετσι περιμενα τον παρασκευαστη να αρχισω!!!!ναι το εκανα και αυτο!!!οσο για τα δεντρα μονο ενα λαπαχο κερδισα που δεν ειχα,μετα μουσμουλιες!και απο σταυλους αρμαντιλο,οι υπολοιποι αδιαφοροι....αυταααααα!!!!!
     
    Αρέσει σε markos5560, powerranger91, ath και 12 σε άλλους.
  16. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σ' όλους.
    Δεύτερη δόση: πορτοκαλί χήνες και γιαπωνέζικη κερασιά XXL (τι πρωτότυπο!). Περιμένω τα τελευταία φυτά και τις επόμενες μυστηριώδεις εκ...πλήξεις.
     
    Αρέσει σε markos5560, ath, skareleni και 11 σε άλλους.
  17. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημέρα.Το τελείωσα και εγώ,ήταν η χαρά του κομπιουτεράκι,τέσσερα επί τόσο μείον τόσο....
    έλεος, έντεκα διαφορετικά φυτά με παρεμφερή ονόματα.Να πάει στο καλό και να μην μας ξανά έρθει
    δρώμενο σαν κι αυτό.
     
    Αρέσει σε markos5560, skareleni, -foivos2000- και 15 σε άλλους.
  18. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    καλημέρα σας
    [​IMG]

    τέλος και για μένα
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/5/16
    Αρέσει σε markos5560, powerranger91, psipsi1978 και 14 σε άλλους.
  19. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Τελείωσα και γω στο 48.18, δυστυχώς δεν μπορώ να βγάλω φωτό οπότε περιγράφω την κατάσταση : πορτοκαλί κότες, πορτοκαλί χήνες, 2 πορτοκαλί κοκόρια, κόκκινα άλογα, κόκκινες κατσίκες και αρμαντίλλο, 3 κρανιές, σουρβιάXXL, κοκοφοίνικας XXL, έλατοXXL και μουσμουλιά XXL. Περιμένω τα τελευταία ...μυστήρια ελπίζοντας...
     
    Αρέσει σε markos5560, soyla74, sofiapao76 και 7 σε άλλους.
  20. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Δεν τελείωσα, είμαι στο τελευταίο 8ο, δεν διάβασα και αρνούμαι να σπαζοκεφαλιάζω και να κοιτάζω εκατό φόρες τις ΣΕ ή την λαχαναγορά (που έγινε και κουραστική)
    Αποτέλεσμα όλων των παραπάνω είναι να περισσέψουν αυτά xD ότι νάναι xD
    [​IMG]
    Αν δεν είχα το κουσούρι να παίζω όλα τα event και μέχρι τέλους ειλικρινά δεν θα το άρχιζα καν.
    Δεν βλέπω την ώρα να τελειώσει και να μην ξανάρθει όπως είπανε και οι συμπαίκτες.
    Θέλουμε event να χαλαρώνουμε από την καθημερινότητα μας, να διασκεδάζουμε, να 'παίζουμε'.
    Έχω απορία, αυτός ή αυτοί που το σκέφτηκαν και το σχεδίασαν, αναρωτιέμαι παίξανε το event και χαρήκανε ? περάσανε καλά ?
    Διασκεδάσανε ? Χαμογελάσανε ? Είναι περήφανοι για αυτό που δημιούργησαν ?
    -.-


     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/5/16
    Αρέσει σε markos5560, vslpt, soyla74 και 23 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.