Δρώμενο Συζήτηση για το Δρώμενο : Πανδαισία Χρωμάτων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 18/6/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Όλα τα δρώμενα εκτροφών είναι εύκολα και γρήγορα αν έχεις σ.τ. και χτ. Το θέμα είναι αν αξίζουν τα λεφτά τους..Πιστεύω ο χαρακτηρισμός μέτριας δυσκολίας είναι σωστός αφού είναι βατό και στα μικρομεσαία επ. ενώ για τα μικρά θα είναι δύσκολο να έχουν αυτά που χρειάζεται.Εγώ πάντως πήρα τη φασολιά και το διακοσμητικό και όλα τα ΄δέντρα και φυσικά τις χχλ αναβαθμίσεις,και τα 2 κουπόνια,αλλά δε θα κάνω τη χρυσή και διαμαντένια του 1 και τη διαμαντένια του 3, γιατί δε θέλω να χαραμίσω τις σ.τ. μου.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, tempelxanas, Louisa και 3 σε άλλους.
  2. tempelxanas

    tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλύτερη την λέω από την άποψη ότι είναι ελεύθερη, (οποιαδήποτε διακοσμητικά 3Χ1 & 1Χ4), 8ωρη και το 10ωρο διακοσμητικό του βήματος 10, στόχος για βελάκια με ΤΠΕ 888 κι αυτό ελεύθερο.
     
    Αρέσει στους ioanna6929, GEPPO1, LILA413 και σε ακόμα ένα άτομο.
  3. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Τις 8ωρες αντιβιώσεις ποτέ δε τις συμπάθησα. Κι αυτή 2 φορές τη μέρα θα την κάνω συνήθως.Σιγά μη χάσω και το μεσημεριανό μου ύπνο. Πάντως είναι πολύ καλό που δε θέλει μεσαιου μεγέθους διακοσμητκό. Και όντως έχουν πάρα πολύ καιρό να μας δώσουν ελεύθερο διακοσμητικό.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 21/6/15
    Αρέσει σε ioanna6929, tempelxanas, ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ και 4 σε άλλους.
  4. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    τέλειωσα και εγω με αυτό το ιβέντ, ολοκλήρωσα μόνο τα βήματα 2, 4 και 5 και κράτησα τις λίγες σ.τ για γεννητούρια στους κούκους. Είναι καλό που μπορούμε να επιλέγουμε ποια βήματα θα κάνουμε. ;)
     
    Αρέσει σε ioanna6929, GEPPO1, LILA413 και 2 σε άλλους.
  5. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλημερα αγροτοπουλα. τελειωσε και για μενα το εβεντ. αφησα ατελειωτο μονο το πρωτο βημα (2 και 3), γιατι δεν με ενδιεφερε, αφου πλεον το αλμπουμ εχει γεμισει και το αυτοκολητο δεν χωραει. οποτε γιατι να ζοριστω να το παρω??? κατα τα αλλα ειχε πολλες εκτροφες αυτη τη φορά, αλλα οκ εχει καλουτσικα δωρα και ετσι το ολοκληρωσα για να παρω και το διακοσμητικο και την φασολια και τις αναβαθμισεις. καλα τελειωματα στους υπολοιπους.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, tempelxanas, gtrullis και 2 σε άλλους.
  6. Troufitsas

    Troufitsas Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και απο εμενα τελος εκτος της διαμαντενιας των βηματων 2 και 3!
    Θα ηθελα να ρωτησω αν θυμαται κανενας ποια ζωα μας εχουν απομεινει ακομα σε τετοιου ειδους event?
    Εχουν περασει σιγουρα, κοτα, λαγος και γαιδουρια!
     
    Αρέσει στους ioanna6929, GEPPO1 και siourdistan.
  7. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    και τα αλογα και οι αγελαδες αλλα και τα γουρουνακια μαζι με τα προβατακια :)
     
    Αρέσει στον/ην ioanna6929.
  8. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,την έπαθα σαν αγράμματος νομίζοντας ότι τελείωσα το εβεντ ,ξέχασα κάτι και δεν πήρα τα 6 δένδρα που έδινε,δεν θυμάμαι σε ποιο βήμα ήταν ,δεν παρέδωσα τις πατάτες και πάνε τα δενδράκια τι να πω δεν ξέρω,κρίμα γιατί είχα δώσει όλα τα μαθήματα ιππασίας ,είχα μαζεμένες και τις πατάτες,πως το ξέχασα δεν μπορώ να το καταλάβω,πήρα την γραμμή τις φασολιάς και μάλλον εκεί έκανα την πατάτα με τις πατάτες:):):),δεν πειράζει όλοι έχουν δικαίωμα στο λάθος :oops:,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, elenigri, 2014chr και 4 σε άλλους.
  9. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας!

    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι!
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.