Feedback Συζήτηση για τον Μυστηριώδη σταβλάρχη "Βιέννη"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 22/3/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!

    Εδώ μπορείτε να συζητάτε και να λέτε τις απόψεις για το mini δρώμενο

    Μυστηριώδης Στάβλος "Βιέννη"


    [​IMG]

    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων. Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.

    [​IMG]


    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Μυστηριώδης-σταβλάρχης-Βιέννη.23402/

    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση



    [​IMG] [​IMG]


    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Ο μυστηριώδης σταβλάρχης έρχεται με νέους κατοίκους για το φαρμεράμα!!:) Αυτή τη φορά είναι οι χαριτωμένοι κοκκινολαίμηδες.:inlove: Καλή τύχη σε όλους-ες με το νέο μυστηριώδη σταβλάρχη της φάρμας!!;)
     
    Αρέσει στον/ην maria_palou.
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλα εχω τρελαθεί από τη χαρα μου κι αλλοι σταβλοι για την μπαρα μου γιουπιιιι
     
    Αρέσει σε buenakias, everme, μαρω69 και 12 σε άλλους.
  4. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Χτες αγόρασα ένα μυστηριώδη σταβλάρχη "Βιέννη". Σήμερα που τον μάζεψα μου έτυχε μια πορτοκαλί φωλιά πελαργού!!:) Θα περάσει λίγος καιρός ώσπου να έρθει και να εγκατασταθεί στη φάρμα και ο κοκκινολαίμης.:sleepy: Καλό απόγευμα σε όλους-ες!!;)
     
    Αρέσει στους nota.dim1802, sofiapao76 και maria_palou.
  5. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το μίνι δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Η συζήτηση κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.