Feedback Συζήτηση για τις Νέες - Ανανεωμένες - Παραγγελίες

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 8/10/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες!
    Εδώ μπορείτε να συζητάτε για τις Νέες Ανανεωμένες Παραγγελίες

    [​IMG]
    Στις συζητήσεις θα πρέπει να δημοσιεύετε μόνο τα σχόλια, τις παρατηρήσεις και τα ενδεχόμενα παράπονά σας, μέσα στα όρια των κανόνων.
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται.
    Μπορείτε να διαβάσετε την επίσημη ανακοίνωση εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Νέες-ανανεωμένες-παραγγελίες.27462/
    Μπορείτε να διαβάσετε τις Συχνές ερωτήσεις εδώ:
    https://board-el.farmerama.com/index.php?threads/Νέες-Ανανεωμένες-Παραγγελίες.27461/
    Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή
    διασκέδαση.
    [​IMG]

    Η ομάδα του Farmerama
     
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χαίρετε!! Σχετικά με τις νέες ανανεωμένες παραγγελίες έχω να πω ένα μπράβο στο παιχνίδι που έκαναν καλύτερες τις ανταμοιβές τους!!:)
     
    Αρέσει σε αμφιθεα, sofiapao76, Dr.Kelly και 2 σε άλλους.
  3. ΔΗΜΗΤΡΗΣ22

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ22 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλημερα και απο εδω. Τωρα θα ασχολουμαι σιγουρα με τις παραγγελιες. Πολυ πιο ενδιαφερουσες. Ενα μπραβο για την αλλαγη αυτη σας αξιζει.
     
  4. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλημέρα σε όλους, κατά την γνώμη μου οι νέες παραγγελίες είναι απογοητευτικές. Το ίδιο απογοητευτικες με τις προηγούμενες. Τα νέα έπαθλα είναι όλα πάρα πολύ φτωχά, και οι π.ε και οι τροφές και τα λιπάσματα. Δεν πρόκειται να ασχοληθώ, εκτός αν κάνουν σημαντικές βελτιώσεις προσθέτοντας μερικά μηδενικά στις ποσότητες των επάθλων. ;)
     
    Αρέσει σε panteleimon87, rixainrempite, sirtakis και 12 σε άλλους.
  5. xristos-ale3andros

    xristos-ale3andros Επίτροπος του φόρουμ

    Δυστυχώς συμφωνώ με τη SYLVART.
    Θα μπορούσα να πω περισσότερα αλλά το θεωρώ άσκοπο.
     
    Αρέσει σε panteleimon87, rixainrempite, αμφιθεα και 8 σε άλλους.
  6. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Εγώ προσωπικά είχα ασχοληθεί λίγο πολύ με τις παραγγελίες που είχαν πιο φτωχικά έπαθλα από ότι τώρα. Θα συνεχίσω να δίνω ότι μπορώ να διαθέσω μιας και δεν έχω τόσο μεγάλα αποθέματα και οι απαιτήσεις στα δρώμενα έχουν αυξηθεί.
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Όπως έχει ήδη ανακοινωθεί και περιλαμβάνεται και στις Συχνές ερωτήσεις, οι παραγγελίες ανασχεδιάστηκαν ώστε να υποστηρίξουν νέες λειτουργίες που θα ανακοινωθούν σύντομα.

    Έτσι εκτός από ΧΤ και ΠΕ οι παραγγελίες θα δίνουν επιπλέον αμοιβές σχετιζόμενες με τρέχοντα δρώμενα. ;)
     
    Αρέσει στον/ην toylaaaaa.
  8. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλησπέρα. Αν εννοείς αυτό "Θα έχετε άμεση πρόσβαση στην Γιορτή. Αν δεν είναι σε εξέλιξη κάποια γιορτή, το κουμπί θα είναι γκρι. (Περισσότερες πληροφορίες θα ανακοινωθούν σύντομα)." τότε, σε εμένα τουλάχιστον, δεν έγινε κατανοητό. Ευχαριστούμε λοιπόν για την πληροφορία.

    Σίγουρα ακούγεται πιο ενδιαφέρον τώρα! Ελπίζω οι παραγγελίες να μας βοηθήσουν στα δρώμενα και όχι να τα δυσκολέψουν κι άλλο. :)
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, αμφιθεα, -sia1971- και 4 σε άλλους.
  9. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    [​IMG]

    εφερα για παραδειγμα μια απλή παραγγελία με έπαθλο π.ε και ενα σεντούκι που δίνει κάτι απο τα παρακάτω [​IMG]

    δεν ξερω για τους υπολοίπους αγρότες, αλλά αυτά όλα τα θεωρώ ελάχιστα. Το απλό ροδάνι δίνει περισσότερα.
    Δεν ξέρω τι θα συμβαίνει όταν έχει γιορτή ( ή δρώμενο ?? ) θα περιμένω με αγωνία να δω, ελπίζω σε κάτι καλό...
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, panteleimon87, -sia1971- και 9 σε άλλους.
  10. skias10

    skias10 Αυτοκράτορας του φόρουμ

    Καλημέρα σε ολη την αγροτοπαρεα..
    Δεν βλεπω τεραστια αλλαγη στις παραγγελιες μεχρι στιγμης..Δεν μπορω να πω ότι με ικανοποιησαν τα κανουρια δωρα..
    Αφηνω βεβαια να περασει μια περιοδο προσαρμογης και θα σχηματισω ξεκαθαρη γνωμη σε λιγο καιρο..
    Περιμενω επισης να μπει η ''γιορτη''.. Τι διαφορετικο πρόκειται να δουμε ;; Ελπιζω να μην απογοητευθούμε για άλλη μια φορα..
    Ειδομεν !!!
    Φιλικα Βικυ.. :inlove:
     
    Αρέσει σε -sia1971-, Dr.Kelly, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  11. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    από το λίγο είδα στις παραγγελίες.. θεωρώ ότι η ανταμοιβή σε σχέση με τα ζητούμενα είναι πολύ μικρή..το μόνο που λίγο μου κεντρίζει το ενδιαφέρον είναι οι παραγγελίες του Μπραντ Σπιτ... θα απέχω λοιπόν ως επί το πλείστον όπως κάνω εδώ και χρόνια... αν στο μέλλον υπάρχει κάποια κάποια θετική εξέλιξη... το ξανασυζητάμε...
     
    Αρέσει σε Nantia123, Dr.Kelly, xristos-ale3andros και 3 σε άλλους.