Feedback Συζήτηση για τη νέα λειτουργία "Ο Βοηθός Μαγικής Φασολιάς"

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την *Kirki*, 22/9/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ

    ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ Γνώστης του φόρουμ

    Σ'ευχαριστώ πολύ!
    Σε μένα όμως, αυτή η γραμμή δεν ήταν ενεργή, γι' αυτό και ρώτησα. Εχω μόνο το καρουζέλ (που αν θυμάμαι καλά το είχα πάρει από σεντούκι), τη γραμμή φασολιάς εννοείται, απλά δεν την είχα στις προσφορές. Πως μπορεί να έγινε αυτό; Μπορεί κάποιος να μου πει;
     
  2. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    γιατι δεν ρωτας τους συντονιστες??? εγω πηγα στην καρτελα που βγηκε και αγορασα ολη την γραμμη φασολιας μαζι με τα κουτια 200 φιορινια. εσυ πατησες στο ρολοι, πανω στο εβεντ να σου βγει η καρτελα των προσφορων??
     
  3. ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ

    ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ Γνώστης του φόρουμ

    Τώρα, ούτως ή άλλως, είναι αργά. Απλά δεν το κατάλαβα, απ'την αρχή Κέλλυ μου, όταν πρωτοαναφέρθηκες σε μουσικό κουτί. Η γραμμή, δεν ήταν ποτέ μπλε(ενεργοποιημένη) ήταν γκρι, γι' αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι. Σ'ευχαριστώ και πάλι, όντως δεν είναι ερώτηση για εδώ τελικά.
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  4. zoyzoyni1971

    zoyzoyni1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    πολυ καλη δουλεια συγχαρητηρια στην ομαδα του farmerama
     
  5. .selia.

    .selia. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σας ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.